Bir Litre Gözyaşı Sanem Çelik Figen ve Bir Çok Oyuncu Neden Çıktı Ayrıldı?

Bir Litre Gözyaşı Sanem Çelik Figen Neden Çıktı Ayrıldı? Bir Litre Gözyaşı dizisinin başrol oyuncularından olan Sanem Çelik diziden ayrıldı! Sanem Çelik yani dizi de Cihan’ın annesi Figen diziden neden çıktı? Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı dizisinin 13. bölümü itibariyle veda ediyor.

Bir Litre Gözyaşı dizisi son bölümünde neler oldu? Mahir’in annesi Cihan ile konuşarak oğlundan ayrı kalmasını ister Cihan’dan. Ancak Mahir bunu öğrenir ve evi terk eder. Mahir’in tek isteği Cihan’la birlikte olmaktır. Mahir ve Cihan aşkının tek engeli Mahir’in annesi değil malesef!  Hande Mahir’in gönlünün Cihan’da olduğunu öğrenince çılgına döner. Cihan’dan intikam olmak için kolları sıvar.

Figen işten atılır ve dükkanda çalışmaya başlar. Ancak Muzo borçlarla uğraşır ve dükkanı elinden gider. Muzo sokaklarda satıcılık yapmaya başlar. Muzonun diğer kızı bu işten hiç hoşlanmaz ve babasını hor görmeye başlar bu duruma Muzo çok üzülse de eşi Figen ondan desteğini esirgemez. Bir Litre Gözyaşı dizisinde Muzo para kazanmak için çabalarken Mahir ve Cihan da aşkları için savaş vermek zorunda kalırlar.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Figen çok önemli bir karakter. Evde çocuklar ve baba arasındaki bağı kuran kişi. Cihan’ın hastalığına daha olgun yaklaşarak onun yanında olan kişi.  Bu yüzden de onun diziden ayrılması ailenin parçalanması anlamına gelebilir. Sanem Çelik hiç olmadık bir anda neden aniden ayrılık kararı aldı? Bu soru eminiz cevabını bulacaktır.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Figen karakterini canlandıran Sanem Çelik Kimdir?

1975 yılında İstanbul doğmuştur. İlkokuldan sonra İstanbul Belediye Konservatuarı Yarı Zamanlı Bale Bölümüne başladı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Ana Sanat Dalı bölümünde okudu. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı Tiyatro bölümüne geçti.  Konservatuvarda Yıldız Kenter ve Haldun Dormen’in öğrencisi oldu. Bu onun en büyük şansıydı.

1996’da ilk sinema filmi olarak Yaban filminde rol aldı. 1997 Kara Melek dizisinde rol aldı. Türkiye Sanem Çelik’i Kara Melek dizisi ile tanıdı. Bir dönemin en güzel oyuncusuydu. Bir çok reklam filminde rol aldı. Sanem Çelik’in rol aldığı diziler; Yaban, Kör Talih, Canım Kocacığım, Günahım Neydi Allahım, Aliye, Güldünya, İnadına Yaşamak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde rol aldı. Şimdi de Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol aldı. Başrol oyuncusu olmasına rağmen neden diziden ayrıldı açıklayalım.

Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı Dizisinden Neden Ayrıldı?

Sanem Çelik Bir Litre Gözyaşı dizisinden ayrıldı çünkü dizi format değişikliğine gidiyor. Reytinglerinin istenen oranda olmamasından dolayı format değiştiriyor ve gençlik dizisi olarak devam edecek. Bir Litre Gözyaşı dizisi artık gençlik dizisi olarak yayınlanacak. Bu daha önce Adı Efsane dizisi içinde olmuştu. Adı Efsane dizisi basket koçu ve öğrencilerinin hayatı üzerine kuruluyken sonrasında sadece öğrencilerin hayatı aşkları üzerine kuruldu hikaye. Şimdi de aynısı Bir Litre Gözyaşı dizisi için yapılıyor.

Miray Daner, Tolga Tekin, Mert Yazıcıoğlu ve Sanem Çelik’in baş rolünde oynadıkları dizi, sezon arasından sonra bambaşka bir konseptle geliyor. Cihan’ın annesi Figen’i oynayan Sanem Çelik diziden ayrıldı! Kanal D’nin sevilen dizisi artık bambaşka bir şekilde ekrana gelecek! Gençlik dizisine dönüştürülen Bir Litre Gözyaşı dizisindeki değişiklikler merakla bekleniyor.

Son olarak 13. bölümü ekrana gelen Kanal D’nin dizisi, artık gençlik dizisi olacak. Verilen 3 haftalık aranın ardından yeniden ekrana gelmeye başlanacak olan dizi, geçtiğimiz sezon ekrana gelen Adı Efsane dizisinde olduğu gibi, konsept değişikliğine gidilip gençlik dizisi olarak devam edecek. Medyapım ve MF Yapım imzalı projenin ekran yolculuğuna gençlik dizisi konseptiyle devam edeceği ortaya çıktı. Bu gelişme sonrası Sanem Çelik’in de 13. bölüm itibariyle “Bir Litre Gözyaşı” dizisine veda ettiği öğrenildi.

NOT: Kanal D’nin sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı’nda ayrılıklar devam ediyor. Bundan sonra yola gençlik konseptiyle devam edecek olan diziye Sanem Çelik’ten sonra Nur SürerGoncagül SunarMelis HacicNur Berfin Çiroğlu ve Erdal Bilingen de veda etti. Öte yandan dizinin yeni bölümünde 4 yıllık zaman atlamasının yaşanacağıda son haberler arasında.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2019