Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanıyor? Kanal D

7 Ekim Pazar akşamı Kanal D ekranlarında yep yeni bir dizi başlıyor. Kanal D ekranlarında 7 Ekim 2018 pazar akşamı başlayacak olan Bir Litre gözyaşı isimli dizinin tekrar bölümleri hangi günler yayınlanacak ne zaman yeniden ekrana gelecek Kanal D ekranlarındaki yayın akışına bakarak sizler için hazırladık bu içeriğimizi.

Başrollerinde Miray Daner, Mert Yazıcıoğlu, Tolga Tekin ve Sanem Çelik gibi önemli isimlerin yer aldığı bir litre gözyaşı isimli orijinali Kore asıllı olan yeni dizinin hangi günler yayınlanacağı ve tekrarlarının ne zamanlar izleyiciye sunulacağını herkes gibi bizler de çok merak ettik ve Kanal D’nin resmi web sitesinde yayın akışını kontrol ederek sizler için buraya yazmaya karar verdik.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanıyor sorusuna ilk yanıtınız Kanal D’nin resmi sitesine göre pazar akşamı saat 20.00 da ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin tekrarı 22.30’da yeniden Kanal D ekranlarında yayınlanacak.
Pazar Saat: 20.00 Yeni Bölüm
Pazar Saat 22.30 1. Bölüm Tekrarı

Bir Litre Gözyaşı Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta

Kanal D yeni haftaya dizilerle ilgili yeni bir yayın akışı eklediği zaman bizler de sizlere bir litre gözyaşı ve diğer tüm dizilerle ilgili hangi günlerde ve saat kaçta tekrarlarının yayınlanacağını detaylıca yazacağız. Şimdilik Kanal D resmi web sitesine göre bir litre gözyaşı dizisinin ilk bölümü 7 Ekim Pazar günü saat 20.00 da, dizinin tekrarı ise saat 22.30 civarında izleyiciyle buluşacak.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta Kanal D de?

Pazar Saat: 20.00 Yeni Bölüm
Pazar Saat 22.30 1. Bölüm Tekrarı
Pazartesi 13.15 Bölüm Tekrarı

Bir Litre Gözyaşı dizisi Tekrar bölümleri ne zaman

Muhtemelen Çarşamba ve Cuma günleri de tekrarları olacaktır dizinin. Ayrıca geç saatte eve gelenler için gece tekrarları, gündüz evde olanlar ve ev hanımları için gündüz saatlerindeki tekrarları oldukça önemli. Çünkü diziler ilk bölümlerini ne kadar çok tekrarlarsa ve yeniden ekrana getirirse o kadar çok izleyiciye ulaşıyor. Bu yüzden kanallar için tekrar bölümleri de oldukça önemli..

Bir Litre Gözyaşı dizisi Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta

Bir Litre Gözyaşı Dizisi yeni tanıtım fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2018