Bir Litre Gözyaşı Zeynep Kimdir? Bilgileri (Şeyma Baday)

Bir litre gözyaşı dizisinde Zeynep karakterini oynayan oyuncu kimdir gerçek adı ve bilgilerini sizler için araştırarak bu sayfada sizlere sunmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere bir litre gözyaşı dizisinde bir format değişikliği yaşanmış ve dizi 4 yıllık bir zaman atlayışı gerçekleştirerek ileri bir tarihten devam etme kararı almıştır. Bu nedenle Sanem Çelik gibi bazı oyuncular diziden ayrılırken diziye yeni giren oyuncular da olmaktadır.

Diziye yeni giren oyuncular dan birisi Zeynep karakteri oldu. Bir litre gözyaşı dizisine yeni dahil olan oyuncu Zeynep gerçek adı nedir merak edenler için hemen kısaca bilgiler sunalım. Bir litre gözyaşı dizisinde Zeynep karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Şeyma Baday’dır. Şeyma Baday daha önce herhangi bir dizide oynamadığı için daha doğrusu önemli bir karakter canlandırmadığı için büyük ihtimalle izleyen herkesin yeni oyuncu olarak merak uyandıracak bir rolde Zeynep karakterini canlandıracak.

Şeyma Baday Bir litre gözyaşı dizisi zeynepBir Litre Gözyaşı Zeynep Kimdir? Bilgileri (Şeyma Baday)

Bir litre gözyaşı dizisinde Zeynep karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Şeyma Baday’dır.  1 litre gözyaşı dizisi hem değişen oyuncu kadrosu hem de yeni gelen oyuncuları ile birlikte yeni bir gençlik dizisine dönüşmeye başladı. Şeyma Baday da bunlardan birisi olarak göze çarpıyor. Bir litre gözyaşı dizisinde Zeynep karakterini canlandıracak olan Şeyma Baday dizide Cihan karakterinin arkadaşlarından birisi olabilir. Bir litre gözyaşı dizisinde Zeynep belki de Mahir’in arkadaşı veya eski kız arkadaşı olarak diziye dahil olabilir ancak Cihan ile Mahir’in arasındaki ilişkiyi bozacağı kesin gibi görünüyor.Bir litre gözyaşı dizisi zeynep kimdir

Bir Litre Gözyaşı Zeynep rolü Şeyma Baday kimdir?

Bir litre gözyaşı dizisine dahil olan Zeynep karakterini canlandıran Şeyma Baday hakkında çok fazla detaylı bilgi bulamadık. Yani bilgiler az çok tüm sitelerde aynı, bizde kısaca bahsedelim; Şeyma Baday 1997 yılında Batman’da doğmuştur. Almış olduğu özel eğitimler sonrasında bir süre sunucu ve muhabir olarak çalışan Şeyma Baday 2017 yılında Seni Kimler Aldı isimli dizide Nazlı karakterini canlandırmış bu kısa rolün ardından televizyon ekranlarında yer almaya başlamıştır.

Şeyma Baday kısa bir süre Çarkıfelek yarışmasında hosteslik de yapmıştır. Şeyma Baday NTV ve Star TV ekranlarında sunuculuk yapmaya devam etmektedir. güzelliği ile dikkatleri çeken Şeyma Baday Bir litre gözyaşı dizisinde Zeynep karakterine hayat verecek. Bakalım izleyenler Bir litre gözyaşı dizisinde Zeynep rolünü oynayan Şeyma Baday hakkında ve rolü hakkında neler söyleyecek. Sizlerde yorumunuz varsa lütfen aşağıya yazınız.

Şeyma Baday Bir litre gözyaşı dizisinde zeynep rolüBir Litre Gözyaşı Zeynep sosyal medya Bilgileri (Şeyma Baday) İnstagram adresi: instagram.com/seymabaday

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.