Bir Mucize Olsun Dizisi Oyuncuları Kadrosu Fragmanı Konusu

Bu aralar fox tv hep yeni bir sürpriz yapıyor ve şaşırtıyor izleyenlerini. FOX’un yeni dizisi ‘Bir Mucize Olsun‘un az önce çıkan tanıtım fragmanı izleyenleri şaşırttı ve oyuncu kadrosu hakkında bizlere ipuçları verdi. Fox tv de yakında başlayacak olan Bir Mucize Olsun Dizisinin merakla beklenen ilk tanıtım fragmanı yayınlandı!

Bir Mucize Olsun Dizisi hakkında Bilgiler: Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği başrollerini Furkan Palalı ve Su Kutlu’nun paylaştığı oyuncu kadrosunda Ahu Sungur, Ayşegül Günay, Meral Çetinkaya, Dilhan Aras, Anıl İlter ve Cihan Ünal gibi isimlerin yer aldığı dizi çok yakında FOX’ta başlıyor!

Bir Mucize Olsun Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Furkan Palalı ve Su Kutlu Bir Mucize Olsun Dizisinin başrollerinde oynuyorlar. Onun dışında yan rollerde Bir Mucize Olsun Dizisindeki oyuncular şöyle: Ahu Sungur, Ayşegül Günay, Meral Çetinkaya, Dilhan Aras, Anıl İlter ve Cihan Ünal gibi oyuncular yer alıyor. Birazdan detaylı bilgiler ile sizlere sunacağız tüm oyuncularımızı..

Bir Mucize Olsun Dizisi Su Kutlu


Su Kutlu (Bir Mucize Olsun Damla) : 1 Ocak 1991 tarihinde İstanbulda doğan Su Kutlu oyunculuk ve tiyatro konusunda kendisini geliştirmiş ve ilk olarak Hayatımın Rolü dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. En önemli dizileri Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzel Köylü, Tutar mı Tutar, Arkadaşlar İyidir, Seviyor Sevmiyor gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Söz dizisinde Sarı komutan Yavuzun sevgilisi nişanlısı rolünde kısa süre dizide kalmıştır.

Bir Mucize Olsun Dizisi Furkan Palalı


Furkan Palalı (Bir Mucize Olsun Yiğit): 27 Ekim 1986 tarihinde Konyada doğan yakışıklı oyuncumuz önceki dizisi No 309 ile akıllara kazınmış ve oldukça başarılı bir iş çıkarmıştır fox tv ekranlarında. Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur. Daha önceden Küçük Sırlar, Hayat Devam Ediyor, Son Yaz Balkanlar 1912, Aşk Ekmek İster, Kızıl Elma, Son Çıkış gibi dizilerde başarıyla rol almıştır. Son dizisi No:309 da Demet Özdemir ile birlikte oldukça başarılı olmuş ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Bir Mucize Olsun Elif Gizem Aykul: 17 Şubat 1988 tarihinde Ankarada doğan güzel oyuncu Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden mezunudur. Kendisini oyunculuk ve tiyatroda geliştirmiş çeşitli sahnelerde rol alan oyuncumuz uzun süre Beni Affet isimli günlük dizide rol almıştır. Milat ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in kadrosunda yer alan Elif Gizem Aykulun son dizisi fox tv de Bir Mucize Olsun dizisi olmuştur..

Bir Mucize Olsun Dizisi tanıtım fragmanı

Bir Mucize Olsun Dizisiyle ilgili ilk yorumlar: Gülizar (konuları benzediği için söylüyorum) niye tutmadıysa bu dizi de ondan tutacak. Üvey anne kötü, kız sevgiyle büyümek yerine tokat manyağı oluyor, müzik gibi ilgi çekici bir damar yerine ucuz ötesi Total numaraları var. Su Kutlu, Arkadaşlar İyidir ve Aile Arasında’yla kalite çıtasını yükseltmişken böyle bir işte rol almamalıydı. Dizinin adı da 5. bölümün hashtag’iymiş gibi duruyor, Çukurdere daha iyiydi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Mucize Olsun Dizisi Oyuncuları Kadrosu Fragmanı Konusu (2 Yorum)

  1. 3.bölümde final kararı alınmış bile bu yapımcılar anlamıyorum bu dizinin bu kızla tutmiycani ilk görüşte ben bile anladım onlar nasıl anlamıyor.

  2. Hiç begenmedim.konusu bu hayat benim dizisine benziyor.yönetmen aynıymış zaten hamdi alkan.su de karakteri çok abartılmış .damla rolündeki su kutlu furkan palaliyla hiç olmamış kız zaten rol yapamıyor.bu dizi tutmaz.furkan yazık olmuş dizisi tutmadı denecek.

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2018