Bir Mucize Olsun Neden Bitti Yayından Kaldırıldı

Bir Mucize Olsun Neden Bitti Yayından Kaldırıldı… Bir Mucize Olsun da erken final yapan diziler kervanına katıldı. Fox tv de daha 3 hafta önce yayınlanan dizi bu hafta yayından kaldırılıyor.  O kadar çalışanı oyuncusu hepsinin emekleri boşa çıkıyor. Reyting canavarına bu sezon kimse dayanamıyor. Bir Mucize Olsun dizisi neden yayından kaldırılıyor.

Bir Mucize Olsun dizisinin konusu şöyleydi; Damla evlatlık olduğu Maksude’nin yanında adeta hizmetçi gibiydi. Damla hayatından bıkmışken karşısına Yiğit çıkar. Yiğit Damla’ya gerçek anne babasının kim olduğunu söyleyecek ve dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar olduğunu söyleyerek onun hayatını değiştirir. Yiğit ve Damla bu süreçte birbirine aşık olacaktır.

Bir Mucize Olsun dizisi Fox tv de 6 Nisan cuma günü ilk bölümü yayınlanmıştı. İlk bölüm reytingi 3. Böyle düşük bir reyting oranı ile 6 Nisan cuma günü 8. sırada yer aldı. Bir Mucize Olsun dizisi 2. bölümü ile reytingleri artar diye beklenirken 2.86 oranında reyting alarak 11. sıraya geriledi. Böyle olunca da kanallar artık daha fazla şans vermiyor.

Fox tv de Bir Mucize Olsun dizisine çok fazla şans vermemeye karar verdi ve 3. bölümünün yayınlanacağı 20 Nisan cuma günü yayından kaldırılacaktır. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bir Mucize Olsun dizisi final yapması doğru mu yoksa devam etmeli miydi?

https://www.youtube.com/watch?v=0Ap2IFzYd9A

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Cok fena bu dizi gercekden cok guzelidi. olmasaydi bu dizi ozaman

  2. Bana göre bitmemesi daha iyi olurdu. Fox tv anlamakta zorluk cekiyorum artık!!!!! Yanı bu kadarı fazla. Başlatıgınız her dizi 3 ile 10 bölümden ibaret. Buda izliyice karşı çok da güzel değil. Bence kanal olarak yeni düzenleme hayrınıza olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.