Bir Mucize Olsun Reyting Sonuçları Nasıl, Fox Tv İzlendi mi tutuldu mu?

6 Nisan 2018 Cuma günü Fox TV ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Furkan Palalı ve Su Kutlu’nun başrolünde oynadıkları Bir mucize Olsun dizisi izleyicinin ilgisini çekebilecek mi reyting kazanabilecek mi oldukça merak ediliyor. Biz de bir mucize Olsun dizisi reyting sonuçları izlenmesi AB ve Total sıralaması hakkındaki tüm detayları burada sizlere duyuracağız.

Öncelikle belirtmek isteriz ki bir mucize Olsun dizisi oldukça kötü bir zamanlama yaptı. Çünkü Fox TV izleyicilerinin Şevkat Yerimdar gibi bir diziyi merakla izledikleri bir dönemde o dizinin yayından kaldırılıp apar topar sezon finali yapmasının ardından yerine başlayan bir mucize olsun Fox TV izleyicisi tarafından oldukça tepkiyle karşılandı.

Çünkü sevdikleri diziyi ekranda göremeyen Şevkat Yerimdar dizisi bitti mi final mi yaptı neden yok gibi soruları sorarken o dizinin yerine yepyeni bir dizinin Yani bir mucize olsun dizisinin başlamasını kızgınlıkla gördüler. Sevdikleri dizi yayınlanmayınca o kanalı terk edip bir mucize olsun dizisinin reytingleri de otomatik olarak düşmüş oldu.

Aslında kanallar bunu gözden kaçırıyor, bir diziyi yarı yolda bırakmak erken final yapmak veya erken sezon finali yapmak o kanala karşı bir ön yargı oluşturuyor, işte bir mucize Olsun dizisi de öyle bir zamanlama ile başladı. bu yüzden reytinglerinin çok yüksek olmayacağını tahmin ediyorum. Fox tv bakalım memnun kalacak mı?

Ancak eğer dizinin senaryosu çok sağlam ve başrol oyuncuları olan Furkan Palalı ve Su Kutlu’nun da birbirine yakıştırılması ve beğenilmesi iyi seviyede olursa eskiden beri devam eden diziler yeni bir alternatif olarak da çok iyi bir reyting alabilir. Ancak yine de cuma günü reyting kazanmak oldukça zor bir iş bunu zaten diğer dizi ve programlardan görebiliriz.


Cuma günü ekrana baktığımızda Kanal D’de Arka Sokaklar ATV ekranlarında cuma günü yayınlanan aşk ve Mavi Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin TV8 ekranında yayınlanan Survivor 2018 programı TRT 1 ekranlarında yayınlanan payitaht Abdülhamid ve Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show oldukça önemli reytingler kazanıyor.

Bu kadar dizi ve programın arasından sıyrılıp iyi bir reyting kazanırsa gerçekten de dizinin adı gibi bir mucize olur. Furkan Palalı ve Su Kutlu’nun başrollerini paylaşacağı bu güzel dizi bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi karakterleri birbirine uyumlu bulunacak mı senaryosu sürükleyici gelecek mi Bizler de sizler kadar merak ediyorum.

Bir mucize Olsun dizisi Reyting sonuçlarına de analizlerini bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
lütfen Sizlerde bir mucize olsun dizisini nasıl bulduğunuzu bir mucize olsun dizi reytingleri nin nasıl olabileceğini ve dizinin devam edip etmeyeceğini yorum ve görüşlerinize aşağı yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

BİR MUCİZE OLSUN İLK ANALİZ Dün akşam yayın hayatına merhaba diyen Fox TV’nin yeni dizisi Bir Mucize Olsun Total’de 3.66 AB’de 2.95 ve ABC1’de 3.46 reyting alarak ilk bölüme göre iyi izleyici çekerek başladı. Fox TV sıklıkla tekrar verirse daha iyi izleyici çekeceğini tahmin ediyorum.
Haftaya kimler yükseleceğini tahmin ediyor?
Ne kadar reyting alacağını tahmin ediyorsunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Mucize Olsun Reyting Sonuçları Nasıl, Fox Tv İzlendi mi tutuldu mu? (9 Yorum)

  1. Süper bir kadro. Furkan Palalı ve Su Kutlu birbirlerine çok yakismiş. Murat Daltaban Bala Atabek ve Binnaz Ekren de kadrosunda. Meral Çetinkaya her zaman çok kaliteli bir oyuncu. Kadro çok iyi seçilmiş. Birde Cihan Ünal var.bir ekol. Ahu Sungur çok iyi oynuyor. Daha ne diyelim şerbetli baklava. Cumayı iple cekiyoruz

  2. Harika bir dizi zaten şevkat yerimdar yeni sezonunda cuma günü olur bir mucize olsunda başka güne geçer o hayat benime benziyor çok sevdim diziyi yaz sezonunda sezon finali yapsın harika bir dizi

  3. Ilgi cekmiycegini düşünmüştüm ama beklediğimin üstünde bir film olmuş
    Aynı heyecan devam ederse tutulur

  4. Gayet güzel bir dizi Ahu sungur su kutlu ve Furkan Palalının Cihan Ünal’ın başrollerini aldığı dizi bence devam etmeli

Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2018