Bir Mucize Olsun Tekrar Bölümleri Ne zaman Hangi gün Saat Kaçta?

Yeni dizileri kanallar defalarca yayınlamak zorunda kalıyorlar. Fox tv de yeni başlayan dizi Bir Mucize Olsun Tekrar Bölümleri Ne zaman Hangi gün Saat Kaçta? merak konusu oldu. Dizilerin ilk bölümlerini izleyemeyenler veya daha sonra tekrar izlemek isteyenler oldukça meraklanıp sorular soruyorlar ne zaman hangi gün diye.

Bir Mucize Olsun Tekrar Bölümlerine hemen başladı. Dizinin ilk bölümü biter bitmez tekrarı başladı ve ilk tekrarı böylece yayınlanmış oldu. Gece yarısı yeniden başlayan ve 3. tekrarını veren kanal yeni dizisi Bir Mucize Olsun Tekrarlarını yeniden ekrana getirerek izleyememiş veya kaçırmış olanlara servis edip onlarında izlemesini sağlıyor.

Peki merak edenler varsa Bir Mucize Olsun dizisi ekrana nasıl bir başlangıç yaptı kısaca bilgilerden bahsedeyim.. Fox TV’nin yeni dizisi Bir Mucize Olsun ilk bölümü ile Total’de 3.66 AB’de 2.95 ve ABC1’de 3.46 reyting alarak ilk bölüme göre iyi izleyici çekerek başladı. Fox TV sıklıkla tekrar verirse daha iyi izleyici çekeceğini tahmin ediyoruz.

Bir Mucize Olsun Tekrar Bölümleri Ne zaman Hangi gün Saat Kaçta?

Bir Mucize Olsun Tekrar Bölümleri cumartesi günü Saat 12.15 de pazar günü ise gece yarısı 00.15 de başlayacak. Salı ve Perşembe günü de tekrarı yayınlanacak olan dizinin özellikle kadın izleyiciler için gündüz saatlerinde daha fazla tekrarlarının döneceği belirtildi. Bakalım yeni bölümlerde istenen başarıyı devam ettirebilecek mi?

Sizler nasıl buldunuz diziyi? Bir Mucize Olsun dizisi uzun süre devam eder mi yoksa kısa sürede erken final yapar mı? Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.. Ayrıca Bir Mucize Olsun dizisi yeniden Ne zaman Hangi gün Saat Kaçta yayınlanacak fox tv de sorusuna cevap buldunuz mu? Sormak istedikleriniz varsa aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

  1. Yeni bilim ne zaman

  2. Assalamun aleykum Allahi eeverseniz olfum merakdan nezaman devami okucaq diye odum kopuyo vallahi benim gibi binlerce seyrici Azerbeycanda bekliyo nezaman olucaq diye bu dizi ecaba sevmez okurmu hic ?Allah icin tamami deyilee devami gelsin inweAllah cox sevdimm coxxx beyendim vallahi yayim devam ederse ne how bana allahin izniyle inweAllah devami gelir inceden tewekkur ederim butun turk halkina fox televizyonunun caliwanlarina bu dizide emeyi gecenlere Allahdan saqlik dilerim nolur tekrar devami gelsin Allah icin cok cok tewekjur ederim hakkinizi hekal edin lutfen Allaha emanet okunuz hepiniz inweAllah dizi devaminin how haberini yeniden yawamak umuduyle sizlere saolun var olun diyorum hadi eyvallah

  3. Bence gündüz kuşağında yayınlansa çok daha iyi olur hergün gündüz diğer kanallardaki beni affet ve beni birakma gibi

  4. Hangi gun yeni bolum yayinlanacak

  5. Hangin gun terkar devil gercek gun be saati

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.