Bir Sorun mu Var Neden Yok Bitti mi Tutmadı mı Beğenilmedi mi?

Show TV’nin sevilen yarışması Bir Sorun mu Var daha önce yayınlanan gününde ekrana gelmeyince hemen izleyiciler meraklı sorular yöneltmeye başladılar. Bir Sorun mu Var Neden Yok Bitti mi Tutmadı mı Beğenilmedi mi Niçin Yayınlanmıyor? gibi sorular geldi. Bizde işin aslını sizlerle paylaşalım istedik.

Bir Sorun mu Var Var mı Yok mu Neden Yok? Sevilen yarışma bitmiyor ancak bundan sonra yeni gün ve saatinde ekrana gelecek. Show tv de bir klasik olma yolunda ilerleyen yapımın günü değişince yeni gününün ne zaman olacağı ve neden değiştiği de merak konusu oldu.

Bir Sorun mu Var Neden gün değiştirdi başka gün yayınlanıyor? Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yarışmanın sunuculuğunu ise Ali Sunal yapıyordu. Uzun bir süee perşembe akşamları yayınlanınca insanlarda gün değişikliğini bir türlü çözemedi.

12 hafta boyunca ekrana geldiği perşembe akşamlarını ‘Güldüy Güldüy Show’a teslim edecek olması nedeniyle önümüzdeki haftadan itibaren pazartesi günleri saat 21.45’te izleyiciyle buluşacak.

Bir Sorun mu Var programı yeni bölümleri ile 3 Temmuz Pazartesi gününde itibaren 21.45’te Show TV’de olacak. Bir Sorun mu Var Neden yok niçin yayınlanmadı günü mü değişti bitti mi gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Sizlerinde yorum ve görüşleri varsa aşağı yazabilirsiniz. Sizce gün değiştirmesi iyi oldu mu?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017