Bir Tutam Aşk (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Bir Tutam Aşk (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Bir Tutam Aşk (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bir Tutam Aşk (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı… Bir Tutam Aşk dizisi yakında Kanal7 ekranlarında yayınlanacak. Kanal 7 kanalı sürekli yeni Kore dizileri ile yayın hayatına devam ediyor. Daha önce yayınlandığı 3 kore dizisine yenilerini ekledi. 2019 yılında yayınlamak üzere yeni kore dizileri tanıtımı yaptı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Kore dizisinin adı bilgileri sizlerle konumuzda.

Kanal 7’de yayınlanacak Kore dizisinin adı Love İn The Moonlight Türkçe karşılığı Ay Işığında Aşk olan dizi aynı isimle yayınlanmayacak. Türkçe uyarlaması da Bir Tutam Aşk olarak kesinleşti. Bir Tutam Aşk dizisi Güney Kore’de yayınlanmıştır. Toplamda 18 bölüm olan dizisi 2016 yılında yayınlanmıştır.  Türkiye de yayınlanırken de 18 bölüm sonra final yapacaktır. Bölümler 70 dakikadan oluşmaktadır.

Bir Tutam Aşk Dizisi Konusu Nedir?

Hong Ra-On erkek kılığında çalışarak para kazanan bir kadındır. Hong Ra-On erkek kılığında çalışırken amacı erkeklere kadınları etkileme yollarını öğretmektir. Bir gün çalışırken Hong Ra-On müşterisi için bir mektup yazar.  Ancak bu mektup sonucunda Veliaht Prenses olan Yi Yeong ile tanışır. Hong Ra-On tanıştığı bu adamın Veliaht Prens olduğunu bilmiyordur. Veliaht prens Yi Yeong’ta karşısındakinin kadın olduğunun farkında değildir.

Veliaht Prens Yi Yeong zamanla Hong Ra-On’dan etkilenir. İlerleyen zamanlarda da Veliaht Prens ile aşk yaşamaya başlarlar. Bu durum nasıl konu edilecek? Seyirci kore dizilerini seviyor. Yeni dizi de aynı beğeniyi kazanacak mı? Göreceğiz. Bir Tutam Aşk dizisi oyuncuları bilgileri aşağıda konumuzda…

Bir Tutam Aşk Yi Yeong Kimdir? Park Bo-gum Bilgileri

Park Bo-gum 1993 doğumludur. Güney Kore Seul doğumludur. Film ve Müzikal stüdyo eğitimi almıştır. Oyunculuğun yanı sıra sunuculukta yapmaktadır. Hristiyandır. 2011 yılında yayınlanan Blind filmi ile tanınmıştır. 2016 yılında ise Kore de yılın erkek oyuncusu seçilmiştir. 2017 Forbes’in listesinde en ünlü Koreli oyuncu seçildi.

Bir Tutam Aşk dizisi ile Kore de başarısını katlayan oyuncu bu dizideki ile Türk seyircisinin de beğenisini kazanacaktır. Bir Tutam Aşk dizisinde Kraliyetin tek çocuğu rolünü oynayacaktır. Veliaht prenses oluşu kral adayı olduğunu göstermektedir. O ise Hong Ra-On’a aşık olmuştur. Onun erkek olduğunu sanmaktadır ve gerçekte kız olduğunu ne zaman öğrenecektir?

Bir Tutam Aşk Hong Ra-On Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Kim Yoo-jung…

Bir Tutam Aşk dizisinin başrol oyuncusu olan ve erkek kılığında çalışarak parasını kazanan Hong Raon rolünü canlandıran oyuncu Kim Yoo-jung. 1999 doğumlu olan oyuncu Güney Kore Seul doğumludur. Genç yaşında rağmen çok başarılı bir oyuncudur. Kim Yoo-jung mankenlik yapmaktadır. Aynı zamanda oyunculuk ve sunuculuk ile de uğraşmaktadır. Çocukluğundan itibaren kamera karşısında olan oyuncu Bir Tutam Aşk dizisi ile tanınan bir oyuncu olma şansı yakalamıştır.

Bir Tutam Aşk dizisinde Hong Ra-on karakterini canlandıracaktır. Erkek kılığına girerek kadınları etkileme yollarını anlatır. Ancak bir gün veliaht prens ile tanışır. Veliaht prens ondan etkilenir ve onu saraya almak ister. İlerleyen zamanlarda aralarında büyük bir aşk başlar.

Bir Tutam Aşk dizisinin başrol oyuncularını sizlere tanıttık. Merak ettiğiniz oyuncuları yoruma yazarsanız sizlere bu konumuzun devamında paylaşabiliriz. Bir Tutam Aşk dizisini nasıl buldunuz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2018