Bir Tutam Aşk (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı

Bir Tutam Aşk (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı… Bir Tutam Aşk dizisi yakında Kanal7 ekranlarında yayınlanacak. Kanal 7 kanalı sürekli yeni Kore dizileri ile yayın hayatına devam ediyor. Daha önce yayınlandığı 3 kore dizisine yenilerini ekledi. 2019 yılında yayınlamak üzere yeni kore dizileri tanıtımı yaptı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Kore dizisinin adı bilgileri sizlerle konumuzda.

Kanal 7’de yayınlanacak Kore dizisinin adı Love İn The Moonlight Türkçe karşılığı Ay Işığında Aşk olan dizi aynı isimle yayınlanmayacak. Türkçe uyarlaması da Bir Tutam Aşk olarak kesinleşti. Bir Tutam Aşk dizisi Güney Kore’de yayınlanmıştır. Toplamda 18 bölüm olan dizisi 2016 yılında yayınlanmıştır.  Türkiye de yayınlanırken de 18 bölüm sonra final yapacaktır. Bölümler 70 dakikadan oluşmaktadır.

Bir Tutam Aşk Dizisi Konusu Nedir?

Hong Ra-On erkek kılığında çalışarak para kazanan bir kadındır. Hong Ra-On erkek kılığında çalışırken amacı erkeklere kadınları etkileme yollarını öğretmektir. Bir gün çalışırken Hong Ra-On müşterisi için bir mektup yazar.  Ancak bu mektup sonucunda Veliaht Prenses olan Yi Yeong ile tanışır. Hong Ra-On tanıştığı bu adamın Veliaht Prens olduğunu bilmiyordur. Veliaht prens Yi Yeong’ta karşısındakinin kadın olduğunun farkında değildir.

Veliaht Prens Yi Yeong zamanla Hong Ra-On’dan etkilenir. İlerleyen zamanlarda da Veliaht Prens ile aşk yaşamaya başlarlar. Bu durum nasıl konu edilecek? Seyirci kore dizilerini seviyor. Yeni dizi de aynı beğeniyi kazanacak mı? Göreceğiz. Bir Tutam Aşk dizisi oyuncuları bilgileri aşağıda konumuzda…

Bir Tutam Aşk Yi Yeong Kimdir? Park Bo-gum Bilgileri

Park Bo-gum 1993 doğumludur. Güney Kore Seul doğumludur. Film ve Müzikal stüdyo eğitimi almıştır. Oyunculuğun yanı sıra sunuculukta yapmaktadır. Hristiyandır. 2011 yılında yayınlanan Blind filmi ile tanınmıştır. 2016 yılında ise Kore de yılın erkek oyuncusu seçilmiştir. 2017 Forbes’in listesinde en ünlü Koreli oyuncu seçildi.

Bir Tutam Aşk dizisi ile Kore de başarısını katlayan oyuncu bu dizideki ile Türk seyircisinin de beğenisini kazanacaktır. Bir Tutam Aşk dizisinde Kraliyetin tek çocuğu rolünü oynayacaktır. Veliaht prenses oluşu kral adayı olduğunu göstermektedir. O ise Hong Ra-On’a aşık olmuştur. Onun erkek olduğunu sanmaktadır ve gerçekte kız olduğunu ne zaman öğrenecektir?

Bir Tutam Aşk Hong Ra-On Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Kim Yoo-jung…

Bir Tutam Aşk dizisinin başrol oyuncusu olan ve erkek kılığında çalışarak parasını kazanan Hong Raon rolünü canlandıran oyuncu Kim Yoo-jung. 1999 doğumlu olan oyuncu Güney Kore Seul doğumludur. Genç yaşında rağmen çok başarılı bir oyuncudur. Kim Yoo-jung mankenlik yapmaktadır. Aynı zamanda oyunculuk ve sunuculuk ile de uğraşmaktadır. Çocukluğundan itibaren kamera karşısında olan oyuncu Bir Tutam Aşk dizisi ile tanınan bir oyuncu olma şansı yakalamıştır.

Bir Tutam Aşk dizisinde Hong Ra-on karakterini canlandıracaktır. Erkek kılığına girerek kadınları etkileme yollarını anlatır. Ancak bir gün veliaht prens ile tanışır. Veliaht prens ondan etkilenir ve onu saraya almak ister. İlerleyen zamanlarda aralarında büyük bir aşk başlar.

Bir Tutam Aşk dizisinin başrol oyuncularını sizlere tanıttık. Merak ettiğiniz oyuncuları yoruma yazarsanız sizlere bu konumuzun devamında paylaşabiliriz. Bir Tutam Aşk dizisini nasıl buldunuz?

Bir Tutam Aşk  Hakkında Tüm bilgiler: Yeni Dizi “Bir Tutam Aşk” 26 Kasım’dan İtibaren Hafta İçi Her Gün 15:00’te… Love in the Moonlight, Bir Tutam Aşk adıyla Kanal 7 ekranlarında…Özgün konusuyla klişe aşk dizilerinden sıyrılan Bir Tutam Aşk, Kanal 7 ekranlarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Güç, iktidar ve aşk kavramlarını sorgulatan dizi Park Bo Gum ve Kim Yoo Jung’un görkemli oyunculuğu ile izleyicilerin beğenisini toplayacak. Tesadüflerin bir araya getirdiği Hong Ra On ve Veliaht Prens Lee Young’un tanışma hikâyesi bir aşk mektubu ile başlar. Hong Ra On, erkek kılığına girmiş ve geçimini erkeklere aşk konusunda verdiği tavsiyelerden kazanan genç bir kızdır. İlginç işi sayesinde gelecekteki aşkı Veliaht Prens Lee Young ile tanışan Hong Ra On, yaşayacağı büyük aşktan habersizdir.

Bir Tutam Aşk (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler KonusuVeliaht Prens Lee Young, ilişkiler konusunda tavsiye aldığı Hong Ra On’un gerçekte bir kadın olduğunu bilmiyordur. Veliaht Prens Lee Young, Ra On’un önerilerini çok beğenir ve sarayda çalışmasını teklif eder. Ra On, saraya harem ağası olarak girer ve Veliaht Prens’in emrine verilir. Kısa bir süre sonra Hong Ra On’un büyük sırrı ortaya çıkar. Veliaht Prens Lee Young, Ra On’un kadın olduğunu öğrenir ve ikili arasında yakınlaşma başlar. Lee Young ve Ra On’un arasında başlayan yakınlaşma saraydaki dengeleri değiştirmeye yetecektir. İzleyiciler dizide büyük bir aşkın yanı sıra devlet yönetiminde yaşanan zorluklar ve iktidar savaşına da tanıklık edecek. ‘’Gerçekten aşk engel tanımaz mı?’’ Bu sorunun cevabını soluk soluğa izleyecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Tutam Aşk (Kore Dizisi) Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Fragmanı (2 Yorum)

  1. SİZİ ANLAMIYORUM I AM NOT A ROBOT .32 BÖLÜM . VERİN KANAL 7 .. ROSY LOVERS 50 BÖLÜM .. BUNLARI VERSENİZE BU 2 DİZİYİ.. GOBLİN.. THE K2.. HEALER.. LOVE RAİN ..

Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2018