Bir Umut Yeter 2. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Ekim Perşembe

Bir Umut Yeter 2. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Ekim Perşembe… Bir umut yeter dizisi geçen hafta perşembe akşamı yayınlanmaya başladı. Bu hafta da Bir Umut Yeter dizisinin 2. bölümü yayınlanacak. Bir Umut Yeter dizisi yeni bölüm özeti fragmanı sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Yılmaz askerlikten malülen emekli olmuştur. Kendini Köyceğiz’in ıssız bir adasında bir deniz fenerinde bulmuş ve burayı kendine yuva seçmiştir. Hayat boyu yalnız olmayı istemiştir ancak işler hayal ettiği gibi olmaz. Elif ise Köyceğiz’de yaşayan ve hayat sevinci olan bir kızdır. Elif Yılmaz’ı çok beğenir ve onunla ilgilenmeye başlar. Yılmaz da onun ilgisine sessiz kalamaz ve evlenmeye karar verirler.

Yılmaz ve Elif bebek yapmaya karar verirler ancak Elif’in hamileliği iyi geçmez ve birkaç defa bebeğini düşürür. Bu durum ikisini de çok üzer yıpratır. Elif’in hamileyken cansız bir bebek doğurur ve doğum yaptığının ertesi sabahında dalgaların kıyıya getirdiği bir kayıkta bir bebek bulurlar. Elif bunun kendilerine gönderilen bir mucize olduğunu ve bu bebeğin kendi bebeği olduğuna inanır. Yılmaz ise bu bebeğin bir ailesi olduğunu düşünerek geri verilmesi gerektiğini Elif’e söyler ancak onu ikna edemez.

Bir Umut Yeter dizisinde Derya ise diğer taraftan kaybolan bebeğini aramaktadır. Kaybolan bebeğin kim ondan neden almıştır? Derya bebeğine kavuşabilecek mi? Yılmaz Elif’i ikna edip bebeğin gerçek annesini bulacak mı? Derya, Yılmaz ve Elif’in hayatını birleştiren bebek onları ne zaman biraraya getirecektir?

Bir Umut Yeter dizisi 2. bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2018