Bir Umut Yeter Dizi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Kanal D de?

Kanal D yeni dizisi Bir Umut Yeter Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Kanal D de? olacak sizler için derledik ve buraya yazıyoruz. Kanal D ekranlarında 27 Eylül 2018 Perşembe akşamı başlayacak olan Bir umut yeter dizisi tekrarları ne zaman yayınlanacak yeniden hangi günlerde ve saat kaçta yayınlanacak, Kanal D ekranlarındaki yayın akışından kısa bilgiler ile sizler için derledik ve burada sizlere sunuyoruz.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman’ın Yılmaz Karabey karakteriyle, Esra Bilgiç’in Derya karakteri, Hazal Subaşı’nın ise Elif Karabey karakteriyle oynamış oldukları Bir umut yeter dizisini izleyemeyen veya tekrarlarını izlemek isteyen izleyiciler için hangi günlerde dizi tekrarları yayınlanacak saat kaçta ekrana gelecek Kanal D ekranlarındaki yayın akışına göre sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Bir Umut Yeter Dizi Tekrarı Ne Zaman yayınlanacak kanal D

Bir Umut Yeter dizisi 27 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 da ilk bölümü ile Kanal D’de ekrana gelecek. Dizi yaklaşık iki buçuk saat devam ettikten sonra ilk bölümün tekrarı yine 27 Eylül Perşembe akşamı saat 22.30 da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. İlk bölümü izleyemeyenler veya başka bizi izledikleri için fırsat bulamayanlar Bir Umut Yeter dizisinin tekrarına dizinin bitiminden hemen sonra isteyebilirler kanal D de..

Bir Umut Yeter Dizi Tekrarı Ne Zaman hangi gün saat kaçta?

Bir Umut Yeter Tekrarı Perşembe Saat 22.00
Bir Umut Yeter Tekrarı Cuma Saat 02.00
Bir Umut Yeter Dizisinin Yeni Bölümü Cumartesi Saat 20.00
Bir Umut Yeter Tekrarı Cumartesi Saat 23.15
Bir Umut Yeter Dizisi Tekrar Pazar Saat 15.00
Bir Umut Yeter Dizisi Tekrar Pazar Saat 02.00

Bir Umut Yeter Dizi Tekrarları yeniden ne zaman

Bir Umut Yeter Dizisinin konusu ne hikayesi nasıl?

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz Karabey, Muğla ilimizin ilçesi olan Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçip orada bekçilik yapmaya başlayıp, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünürken karşısına çıkan Elif’in yaşam sevincinden öylesine etkilenir ki, iki genç kısa sürede evlenmeye karar verirler. Yılmaz ve Elif Karabey çifti Köyceğiz’in en varlıklı iş adamı Kenan Akar’ ın trajik bir olayla oğlunu ve kocasını bir deniz kazasında kaybeden ortanca kızı Derya ile hiç beklenmedik şekilde hayatlarının kesişmesiyle Elif ve Yılmaz’ın kurdukları düzen bir anda bambaşka bir yöne savruluverir.

Bu süreçte Yılmaz’ın vicdan muhasebesi içinde doğru yolu bulma çabası, Elif’in dağılmaması için çabaladığı ailesine olan aşırı düşkünlüğü, evlat acısı ve özlemi içinde hayata tutunmaya çalışan acılı Derya’nın dramı kısa sürede iç içe geçecektir. Melis Civelek’in senaryosunu yazdığı, Yusuf Pirhasan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Bir Umut Yeter’in başrollerini Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı paylaşıyor. Umarız bu güzel hikaye sizleri de içine çeker..

Bir Umut Yeter Dizi Tekrarı Ne Zaman hangi gün saat kaçta

Kanal D Bir Umut Yeter Dizi Tekrarı Ne Zaman hangi gün saat kaçta yayınlanacak?

Bir Umut Yeter Tekrarı Perşembe Saat 22.00
Bir Umut Yeter Tekrarı Cuma Saat 02.00
Bir Umut Yeter Dizisinin Yeni Bölümü Cumartesi Saat 20.00
Bir Umut Yeter Tekrarı Cumartesi Saat 23.15
Bir Umut Yeter Dizisi Tekrar Pazar Saat 15.00
Bir Umut Yeter Dizisi Tekrar Pazar Saat 02.00

Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç, Hazal Subaşı, Cem Uçan ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizi, her perşembe 20.00’de Kanal D’de izleyiciyle buluşacak. İşte dizinin ilk bölümünün tekrarlarının yayınlanacağı gün ve saatler:

Bir Umut Yeter Perşembe Saat 22.00
Bir Umut Yeter Cuma Saat 02.00
Bir Umut Yeter Cumartesi Saat 20.00
Bir Umut Yeter Cumartesi Saat 23.15
Bir Umut Yeter Pazar Saat 15.00
Bir Umut Yeter Pazar Saat 02.00
Yayın akışı belli oldukça konu güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Umut Yeter Dizi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta Kanal D de? (1 Yorum)

  1. ❤️BİR UMUT YETER❤️DİZİSİ UMUT BEBEK ELİFİN KUÇAĞINDA ONA ANE KUÇAĞIN İŞTİLİKİ SEVGİSİ LAZIM ELİF CILĞINA DÖNÜP BU BEBEK MENİM UMUT BEBEK GÖZLERİN ACDIKDA YILMAZI ELİFİ GÖRDÜ ONUN KURTARIÇISI ONLAR OLDU UMUT BEBEK DERYANIN HAYELİNDE KALDI BU HAYELER İLLERE BAĞLI İLLER KECEÇEK UMUT BEBEK BÖYÜYEÇEK ONA YUVA BEKŞ EDEN YUVANI TERK EDEÇEK UMUT BU YUVANI TERK ETSEDE DENİZ DALĞALARI ONU YENİDEN KAYIP EDEÇEK YILMAZ ELİF YUVASINA YOLCULUK OLAÇAK UMUT ANE BABA SEVGİSİN BEKŞ EDEN YUVADAN UZAKLAŞAMAZ DERYA KAYIP OLMUŞ BEBEKİNE KOYDUĞU İŞİMİ KELBİNE YAZDI ELİF İSE UMUT İSMİ BEKŞ ETDİ UMUT IŞIK UMUT AÇI UMUT AŞK VEREÇEK ELİFE YILMAZA DİZİNİN HEKAYESİN TEZ BİTİRMEK OLMAZ DİZİ BAŞLANDI HEKAYE TEZ TAMAMLANDI HEKAYENİN BÜTÜN GÖZELİKİN TEZ BİTİRMEK DİZİYE ZEYİFLİK GETİREÇEK DİZİNİN İLK BÖLÜMÜN HAYELERİN SON ANA ŞAKLAMAK İYİ OLMAYAÇAK DİZİNİN İLK BÖLÜMÜNDEN YILMAZ ELİF AŞKIN YUVADA OLAN BÜTÜN ÖZELİKLER GÖSTERİLMEDEN UMUTUN HEKAYESİ BİTDİ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️BİR UMUT YETER❤️❤️❤️❤️❤️DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ BİR UMUT YETMEZ İKİ YUVAYA UMUT MUTSUZ OLAÇAK ANE SEVGİSİNE İKİ ANE KELBİ BİR VURUR ONUN SONU UMUTLA DOLUR

Etiketler: Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2018