Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor Manzara Neresi (Fethiye Köyceğiz)

27 Eylül 2018 Perşembe günü  yeni bir dizi başlayacak Kanal D ekranlarında Bir Umut Yeter isimli.. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışmanın baş rolde olacağı dizi için çekim yerleri de oldukça etkileyici mekanlar tercih edildi. MF Yapım’ın Kanal D için çektiği ‘Bir Umut Yeter‘ adlı iddialı dizi yeni sezonda 2018-2019 da Eylül ayında başlaması bekleniyor ve başarılı başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman ile kesin olarak anlaşıldıktan hemen sonra çekimler başladı. Hazal Subaşı da tüm güzelliği ile dizide yer alıyor.

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor? Sorusu oldukça önem kazanacak bu dizide. Çünkü yok yok bu yeni dizi çekimlerinde.. Genç kuşağın başarılı yönetmenlerinden birisi olan Yusuf Pirhasan adeta kameraları konuşturacak ve yurdumuzun en güzel mekanlarını izleyiciye görsel bir güzellikle sunacak.. Bir Umut Yeter Dizisi projesinin senaryosunu da usta kalem Melis Civelek kaleme alıyor. Gelelim Bir Umut Yeter Dizisinin çekim yerlerine..

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar Neresi?

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor fener nerede

Bir Umut Yeter Dizisi Güneydoğuda mücadele eden başarılı bir askerin başından geçen hayat hikayesini konu alıyor. Dizinin ilk başlarında Güneydoğuda Hakkari’de geçecek olan dizi senaryosu ilerleyen zamanda Yılmaz Karabeyin Akdeniz kıyılarında ücra bir deniz fenerine bekçi olup yaşamaya başlaması ile devam eden dizide Öncelikle Hakkariden manzaralar görecek izleyenler.

Bir Umut Yeter Dizisi Hakkaride nerde çekiliyor

Daha sonra da Deniz fenerinin olduğu Fethiye açıklarındaki yarımada izleyenlerin oldukça dikkatini çekecek. Bir Umut Yeter Dizisi hikayesi ile izleyenleri adeta göz yaşlarına boğacak ve Bir Umut Yeter Dizisinin nerede çekildiği çok merak edilecek. İzleyenler Bir Umut Yeter Dizisinin nerede seti olduğunu merak edip Bir Umut Yeter Dizisinin çekim yaptığı yerleri sormaya başlayacak. Yılmaz Karabeyin geldiği ve yaşamını kurmaya başladığı yer Muğla ilimizin güzel ilçesi Fethiye oldu. Çekimleri deniz kıyısında devam eden Bir Umut Yeter özellikle Deniz fenerinin olduğu manzaralar gerçekten çok güzel..

Bir Umut Yeter Dizisi deniz feneri nerede

İzleyenleri mest eden manzaralı yerler Bir Umut Yeter dizisini izlemek için başlı başına bir gerekçe aslında. Bir Umut Yeter fragmanda görülen mazzarayi ve dizinin çekildiği setin nerede olduğunu yazdık sizlere. Sizlerde farklı yerleri mekanları Bir Umut Yeter dizi çekim yerleri ile setin kurulduğu ve halen çekimlerin devam ettiği yerleri bizlere sorabilir güncel bilgiler alabilirsiniz..

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor Gün batımı Manzara Neresi (Fethiye Köyceğiz)

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor Manzara Neresi (Fethiye Köyceğiz)

Tolgahan Sayışman’ın başrolünde oynayacağı Bir Umut Yeter Dizisi, Muğla ilimizin Fethiye ilçesinde ve ağırlıklı olarak da Köyceğiz ilçesinde çekilecek. Doğal güzellikleri ile bilinen ve ülkemizin en sakin en güzel turizm cennetlerinden birisi olan Fethiye ve Köyceğiz gibi mekanlar izleyicinin oldukça ilgisini çekecek. Köyceğiz demişken oradaki göle karşı inanılmaz manzara herkesi mest edecek. Bir Umut Yeter Dizisinin çekim yerlerinden birisi de Köyceğizdeki Dalyan ve muhteşem manzarası ile tekne turları ve kıvrım kıvrım denize ilerleyen su yolu harika manzaralar sunacak izleyenlere..

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor fethiyenin neresi

 

Hayat Işığım Dizisinin ilk başladığı yerler tatil merkezleri değil elbette. Tolgahan sayışman bir asker olarak başlayacak diziye ve Hakkari kırsalında bir köyde teröristler ile girdiği çatışmada yaralanacak ve sonra Fethiye ve Köyceğize gelecek. Dizi oldukça etkili bir hikayeden oluşuyor. Gazi olmuş bir askerin hayat öyküsü ve hayata tutunmasını anlatan Hayat Işığım Dizisi oldukça sevilecek diye düşünüyoruz.

Bir Umut Yeter dizisinin Kadın başrol karakterleri kim olacak sorusuna ise Elif ve Derya rolleri için cast görüşmelerinin sürdüğü belirtildi. Oldukça romantik ve dramatik olacak olan dizide Tolgahan Sayışman ‘Yılmaz Karabey’ adlı yüzbaşıya hayat verecek. Yılmaz Karabey dizinin en etkili ismi olurken mizacına uygun bir karakter olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.

Bir umut yeter Dizisi Nerede Çekiliyor hangi il ilçe

 

Bir Umut Yeter Dizisi Konusu Nedir diye merak edenler olabilir: ‘Hayat Işığım dizisi Hakkari’de bir köyde yaşanan çatışma sonrasında Yüzbaşı Yılmaz Karabey’in bütün hayatını alt üst eden yaralanmasıyla başlayacak bir öykü anlatılacak. Almış olduğu büyük yaralarla uzun süre mücadele edecek olan, Vücudundaki şarapnel parçası ve kurşun yaralarına rağmen aylarca süren tedavi sonrası hayata tutunan genç yüzbaşı Yılmaz Karabey, suçluluk duygusu ve pişmanlıklarla boğuşurken üstüne bir de malulen emekli edilir. İstemeden yapılan bu emeklilik onu çok üzer ve kendisini deniz kenarına atar.

Yılmaz Karabey insanlardan kaçıp bir deniz fenerinde bekçilik yapmaya başlayacaktır ama hayat onu yeniden kucaklar. Mucize eseri tutunduğu yeni hayat, ona yeni tanıştığı Elif’le beraber peş peşe büyük sürpriz ve travmalar yaşatmaya devam edecek. Yılmaz Karabey ve Elif büyük bir aşk yaşamaya başlar ama hayatın zorlukları ve mücadele onu bırakmaz o da savaşmayı.. İşte böyle sürüp gider Bir Umut Yeter dizisi..

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor Manzara Neresi (Hakkari Fethiye Köyceğiz) diye yazmıştık. Sizlerde çekim yerlerine gitmek oyuncularla tanışmak isterseniz mekanlar belli. Daha detaylı bilgiler için aşağı yorum olarak sorularınızı sorabilir merakınızı giderebilirsiniz..

 

Bir umut yeter Dizisi Nerede Çekiliyo

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor Manzara Neresi (Fethiye Köyceğiz) (9 Yorum)

  1. Her cumartesi pazar dinlenme günümde saat 8 den 19:30 kadar rahatsız edilmek istemiyorum.Ekmeginizi beni rahatsız ederek kazanmak zorundamısınız . Pazartesi günü özel yaşamını rahatsız ettiğiniz için savcılığa suç duyurusunda bulunacağım bilgilerinize sayın ilgililer

  2. Başlı başına insanların özel yaşamına saygı gösterilmeden ve izin alınmadan çekilen bir diziyi saygızlıklarından dolayı kınıyorum.

  3. Mrb bende ortaca da oturuyorum 2 yaşında bir kız bir erkek ikizlerim ve 5 yasında da bir bkızım var ıhtıyaç olursa hazırız

  4. 25 yaşında yakışıklı oğlum var dizide oynatirmisiniz

Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2018