Bir Umut Yeter Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl izlendi mi Devam Eder mi?

Bir Umut Yeter Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl izlendi mi Devam Eder mi? Bir Umut Yeter dizisi yayına başladı. Bir Umut Yeter dizisi izlenecek mi tutacak mı? Yakın zamanda final yapar mı? Reytinglerde kaçıncı sırada? Bir Umut Yeter dizisi ile ilgili yorumlarımızı reytinglerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Bir Umut Yeter dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenirken Melis Civelek’te senaryosunu yazıyor. Bir Umut Yeter dizisi oyuncu kadrosu da çok sağlam. Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı, Serhat Tutumluer, Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek, Irmak Örnek, Selahattin Paşalı, Serpil Gül, Yiğit Tuncay, Özlem Başkaya, Burak Çimen, Nihan Büyükağaç, Diren Polatoğulları, Cansu Gültekin, Emre Aslan ve Alper Saldıran’ın yer aldığı Bir Umut Yeter dizisi 27 eylül perşembe akşamı yayına başladı.

Bir Umut Yeter Dizisi TOTAL Reyting Sonuçları 27 EYLÜL 2018 PERŞEMBE
bir umut yeter total reytingleri

Bir Umut Yeter Dizisi AB Reyting Sonuçları 27 EYLÜL 2018 PERŞEMBE
bir umut yeter reytingleri

Kanal D ekranlarında perşembe akşamları yayınlanacak olan Bir Umut Yeter dizisi reytinglerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Bir Umut Yeter dizisinde Tolgahan Sayışman Yılmaz’ı canlandırmaktadır. Yılmaz askerden geldikten sonra yalnız yaşamak için Köyceğiz’de denizfenerini kendine yuva seçmiştir. Ancak Elif ondan etkilenir. Yılmaz’da onun sevgisinden yaşama sevincinden mutlu olur ve Elif’in de ısrarı üzerine evlenirler. Mutlu bir evlilikleri varken Elif’in bebeğini düşürmesi onları çok üzer.

Ancak düşük yaptığı gecenin sabahından deniz kıyısında bir bebek bulurlar. Yılmaz bebeğin kendilerinin olmadığı ve annesinin bulunması gerektiğini düşünse de Elif bu bebeğin kendilerine bir mucize olarak geldiğini ve kendi çocukları olduğuna inanır. Elif’in bebeği vermeye niyeti yoktur. Bebeğin gerçek annesi olan Derya ise bebeğini kaybetmenin acısı ile dünya başına yıkılmıştır. Derya bebeğine kavuşabilecek mi? Yılmaz bebeği gerçek annesine mi kavuşturacak yoksa Elif’e kıyamayıp bebeği kabullenecek mi?

Bir Umut Yeter dizisi reytingleri nasıl olacak? Şimdi yorumumuzu yapalım. Bir Umut Yeter dizisi konusu gereği dikkat çekici. Dram konuları genel olarak izleyici tarafından çok beğeniliyor. Bir Umut Yeter dizisi Adını Sen Koy dizisi hayranları tarafından merakla bekleniyor. Çünkü çok sevdikleri Hazal Subaşı Adını Sen Koy’un Zehra’sının yeni dizisi. Bu yüzden de merakla bekliyorlardı.

Bir Umut Yeter dizisi perşembe akşamları yayınlanacak. Perşembe akşamı diğer kanallarda neler var? Bu da Bir Umut Yeter dizisinin izlenmesini etkiliyor elbette. Kanal D ekranlarında Bir Umut Yeter dizisi yayınlanırken Show TV ekranlarında film yayınlanıyor. Atv de Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi reytinglerde çok başarılı.

Fox TV de perşembe akşamları Bizim Hikaye dizisi yayınlanıyor. Star TV de ise Avlu dizisi yayınlanıyor. Avlu, Bizim Hikaye, Bir Zamanlar Çukurova dizilerinin yeni bölümleri yayınlanıyor. Hepsi de reytinglerde iddaalı olan yapımlar. Perşembe akşamı yeni başlayan bir dizi olan Bir Umut Yeter’in reytinglerde çok başarılı olacağını düşünmüyoruz.

Başarılı yapımların arasında yeni bir dizi koymak anlamsız. İddaalı yapımların olmadığı gün yayınlansa eminiz ki reytinglerde üst sıralarda olabilirdi.  Ancak perşembe dizilerle dolu bir gün.  Yine de Bir Umut Yeter dizisine başarılar diliyoruz. Reytinglerini de sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Bir Umut Yeter Dizisi TOTAL Reyting Sonuçları 27 EYLÜL 2018 PERŞEMBE
bir umut yeter total reytingleri

Bir Umut Yeter Dizisi AB Reyting Sonuçları 27 EYLÜL 2018 PERŞEMBE
bir umut yeter reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Umut Yeter Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl izlendi mi Devam Eder mi? (2 Yorum)

  1. Bizler çok beğendik diziyi tabikide hazal icin izliyoruz insallah dizmizi kaldırmazlar yokasa kanal deyi hic izlemeyiz

  2. ❤️BİR UMUT YETER❤️DİZİSİ UMUT BEBEKİN KADERİ ELİFİN YILMAZIN YUVASINDA DERYANIN YUVASININ KADERİNDE BOŞ BEŞİK DİZİNİN HEKAYESİ ÇOK AĞIR ANE OLMAK ANELİK YAPMAK FERKLİ ELİFLE DERYA YAN YANA ONLARIN KARŞILAŞMASI ÇOK ÜZÜÇÜ ELİF UMUT BEBEKDEN VAZ KECMEK İSTEMEZ YILMAZ İSE BEBEKİ ANESİNE VERMEK İSTEYEÇEK BU DURUMDA ELİF YILMAZDAN ÜZ DÖNDEREÇEK YUVALARI DAĞIAÇAK DERYA BEBEKİNE SAHİBLENEÇEK DERYA MUTLU ELİF MUTSUZ OLAÇAK UMUT BEBEK İKİ AİLENİN TEK IŞIĞI UMUTU OLARAK YUVA SEVİNÇİ AİLE SEVİNÇİ GÖREMEZ DİZİNİN SENARYOSUNDA İKİ ANENİ MUTSUZ ETMELERİ DOĞRU OLMADI KAŞKİ BİR ANE MUTSUZ OLUP SONUNDA MUTLU OLARDI❤️UMUT❤️BEBEK YOLCULUĞA TEK CIKAÇAK SONUNDA ELİF VE YILMAZ ONU BU YOLCULUKDA MUTLU KARŞILAYAÇAK DOĞMA ANESİ ONUN YANINDA OLMAYAÇAK

Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2018