Bir Umut Yeter Kadın Başrol Oyuncusu Esra Bilgiç Oldu (Tolgahan Sayışman)

Bir Umut Yeter Kadın Başrol Oyuncusu Esra Bilgiç Oldu (Tolgahan Sayışman)... Bir Umut Yeter dizisi hazırlıkları tamamlanıyor. Hayat Işığım dizisinin yapımcılığını MF Yapım, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve senaristliğini Melis Civelek üstleniyor.

Kanal D de yayınlanacak olan Bir Umut Yeter dizisinin erkek başrol oyuncusu kesinleşmişti. Kadın başrol arayışları devam ediyordu. Bir Umut Yeter dizisinde erkek başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman oldu. Tolgahan Sayışman’ı en son Siyah İnci dizisinde izlemiştik.

Bir Umut Yeter dizisinin kadın başrolü için de hazırlıklar sürüyordu. Ancak görüşmeler sonuçlandı imzalar atıldı. Bir Umut Yeter dizisi kadın başrol oyuncusu da Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Esra Bilgiç oldu. Esra Bilgiç kimdir daha önce rol aldığı diziler;

Esra Bilgiç 1992 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümünde eğitim aldı ardından Bilkent Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim aldı. Esra Bilgiç’in ilk oyunculuk tecrübesi de Diriliş Ertuğrul oldu. Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun’u canlandıran Esra Bilgiç bu rolü ile herkesi sevdirdi. Genç ve güzel oyuncu futbolcu Gökhan Töre ile evlidir.

Bir Umut Yeter dizisi Esra Bilgiç’in ikinci oyunculuk tecrübesi olacak. Esra Bilgiç ve Tolgahan Sayışman’ın rol aldığı Bir Umut Yeter dizisi eylül ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Umut Yeter Kadın Başrol Oyuncusu Esra Bilgiç Oldu (Tolgahan Sayışman) (2 Yorum)

  1. It’s my birthday too. Wish me esra please. It would be a great pleasure. Wish me on Instagram @gulalai_bashir

Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2018