Bir Umut Yeter Serap Gerçek Adı Oynadığı Diziler Bilgileri

Bir Umut Yeter Serap Gerçek Adı Oynadığı Diziler Bilgileri… Bir Umut Yeter dizisi yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Bir Umut Yeter dizisine Serap karakteri dahil oluyor. Bir Umut Yeter dizisinde Serap karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Bir Umut Yeter Serap daha önce hangi dizilerde rol aldı bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşıyoruz.

Bir Umut Yeter dizisi MF Yapım ve Faruk Bayhan Yapımcılığında yayınlanırken Melis Civelek senaryosunu yazıyor. Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı Bir Umut Yeter dizisi oyuncuları; Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı , Serhat Tutumluer , Cem Uçan. Başarılı oyuncuların yer aldığı Bir Umut Yeter dizisinin oyuncu kadrosunda Cansu Gültekin’de yer alıyor. Cansu Gültekin dizi de Serap’ı canlandırıyor.

Serap Karakteri Bilgileri; Serap Derya’nın veteriner arkadaşıdır. Derya’nın babası Kenan onu çiftliklerine götürür. Serap hemen orada köpekle ineklerle ilgilenir. Veterinerliğin gereklerini yapar. Kenan Bey’de onun hem güleryüzlü hem de işindeki başarısını görür ve ona iş teklifinde bulunur. Kenan Bey Serap’ı iş konusunda ikna edecektir. Serap Kenan Bey’le birlikte çalışacaktır artık. Kenan Bey yıllardır yalnız olduğu için Serap’tan etkilenmiş olabilir.Serap ise kendisinden yaşça büyük olan Kenan’dan etkilenecek mi?

Bir Umut Yeter dizisinde Serap karakterini canlandıran Cansu Gültekin Kimdir Bilgileri;

Cansu Gültekin 1990 İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk kez 2009 yılında Kavak Yelleri dizisinde rol aldı. Akasya Durağı, Kertenkele Yeniden Doğuş, Baba Candır, Eyvah Karım sinema filminde rol aldı. Başarılı oyuncu henüz 28 yaşında. Güzelliği ile de seyircinin beğenisini kazanan Cansu Gültekin yeni dizisi Bir Umut Yeter dizisinde de çok başarılı olacaktır eminiz.

Bir Umut Yeter dizisi 6. bölümü ile 3 kasımda final yapacak haberleri dolanıyor sosyal medyada. Umarız diziye biraz daha şans verirler…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2018