Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Devam Edecek mi, Yeni Sezonda Neler Olacak?

Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Devam Edecek mi, Yeni Sezonda Neler Olacak? sorusuna cevap vermeye çalışalım.. ATV ekranlarında perşembe günleri yayınlanmaya devam eden bir zamanlar Çukurova dizisi 2019 Mayıs ayında sezon finali yaptıktan sonra uzun bir yaz tatiline girecek ve eylül 2019’da yeni sezonu ile izleyenlerine merhaba diyecek. 2. sezon onayını Atv’den alan Bir zamanlar Çukurova dizisi oldukça yüksek izlenme oranları ve izleyicilerden gelen büyük talep ile bu sezonun en başarılı dizisi oldu diyebiliriz.

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizisi olduğu gibi haftanın da en çok izlenen dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova hem başarılı oyuncu kadrosu hem de oyunculukların kalitesi ile adından sıkça söz ettiriyor ve 2018 yılının en başarılı dizisi olarak 2019 yılına damgasını vurdu. Bu sezon yayınlanan birçok dizi reytinglerde kısa sürede düşme eğilimi gösterirken sezon boyunca ayakta kalan 2-3 diziden birisi de Bir Zamanlar Çukurova dizisi oldu.

Bir Zamanlar Çukurova yeni 2. sezon tarihi neler olacakBir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Devam Edecek mi, Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonda Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova reytinglerdeki başarısını ortalama olarak 13-15 Total reyting alarak yayınlandığı her bölümde aynı başarıyı göstermeye devam etti. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ile birlikte sezonun en yüksek ve en başarılı dizilerinden olan bir zamanlar Çukurova 2. sezonda kaldığı yerden eylül 2019 da devam edecek. İzleyiciler merakla Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezon devam edecek mi bitecek mi gibi sorular yönlendirmişti bizlere. Buna da kısaca cevap vermek istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi almış olduğu yüksek reytinglerin sonrasında ATV ile sözleşmesini 2. sezonda devam edecek şekilde uzattı. Oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi özellikle Demir Züleyha Fekeli Yılmaz ve Doktor Müjgan ile hanım ağa karakterini başarıyla oynayan Hünkar dizide en çok sevilen tutulan ve oyunculukları ile başarı gösteren ve reytinglerin sürekli yükseklerde kalmasını sağlayan oyuncuların başında yer alıyor.Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman başlıyor

Dizinin başında Züleyha ile Yılmaz’ın ölümsüz aşkını izlerken bir anda kendimizi çok farklı bir dünyada bulduk ve hapislerde çürümeye başlayan Yılmaz daha sonra af çıkınca özgürlüğüne kavuştu. Ancak bu sırada Züleyha Demir ile evlenmek zorunda kaldı ve Yılmaz’ın çocuğunu büyüterek günler geçmeye başladı. Fekeli’nin de yardımıyla büyük bir iş adamı olma yolunda ilerleyen Yılmaz bir süre sonra karşısına çıkan Müjgan ile evlilik yoluna koyulmuş durumda ancak Yılmaz’ın geçmişi hem Müjgan’ın ailesini hem de kendisini zor duruma düşürecek gibi görünüyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi, Yeni Sezonda Neler Olacak?

Diğer yandan Demir ile evlenmek zorunda kalan ve ise artık geçinmenin yollarını aramak zorunda çünkü ne pahasına olursa olsun Yılmaz’dan vazgeçen ve Demir ile evliliği sürdürmeye devam eden Züleyha Demir ve Hünkar Hanım kendisine güvenmese de çocuğu için bütün olanlara katlanmak zorunda kaldı. Bakalım Yılmaz Züleyha ve Müjgan dan nasıl bir seçim yapacak Züleyha ve Yılmaz tekrar bir araya gelecek mi yoksa Yılmaz Müjganla evlenip mutlu bir yuva mı kuracak zamanla göreceğiz.Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon devam edecek mi

Diğer taraftan Demirin yaveri olan Gaffur ve eşi Saniye konak’ın En vazgeçilmez isimleri olmaya devam ediyor. Hem hareketleri hem de sözleriyle dizinin izlenebilirliğini artıran Gaffur ve saniye dizide en aranan isimlerden olmaya devam ediyorlar. Bir Zamanlar Çukurova dizisi hem izleyenlerin yüksek oranda olması hem de reytinglerinin düşmemesi ve sabit kalmasıyla 2019-2020 sezonunda da kaldığı yerden devam etmesine karar verildi. Bir Zamanlar Çukurova 2. sezonda bakalım neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Sizlerde sevilen ATV dizisi ve Perşembe akşamlarının damga vuran Bir Zamanlar Çukurova hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir dizinin oyuncuları karakterleri çekim yerleri ve dizinin geleceği ile ilgili görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. En merak edilen sorulardan birisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ile Müjgan evlenecek mi Züleyha ne yapacak sorularını sorarak sizlerden cevap beklediğimizi belirtelim ve konumuza burada son verelim. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezon ile eylül 2019’da kaldığı yerden ATV ekranlarında perşembe günleri yayınlanmaya devam edecektir. Şimdilik hoşça kalın yeni sezonda görüşmek üzere.

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Mart 2019