Bir Zamanlar Çukurova 20 Aralık Yılmaz Nerede Öldü Mü Demir Yılmaz’a Ne Yaptı?

Bir Zamanlar Çukurova 20 Aralık Yılmaz Nerede Öldü Mü Demir Yılmaz’a Ne Yaptı? Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümde Yılmaz ve Demir yine birbirlerine silah çektiler. Hem de Züleyha’nın gözlerinin önünde. Yılmaz ve Züleyha tarla çalışanlarından birisini hastaneye kaldırmıştı. Sara nöbeti geçiren tarla çalışanını Yılmaz’ın arabasıyla birlikte götürdüler.

Yılmaz’da sonrasında Züleyha’ya buralarda taksi bulamazsın gel götürüyüm kimse görmez dedi. Züleyha binmek istemese de başka gitme ihtimali olmadığı için kabul etti. Ancak Demir ikisinin birlikte hastaneye gittiğini duyunca deliye döndü. Hemen onları yakalamaya gitti ve yolda gördü.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir onları yolda görünce hemen eline silahı aldı ve Yılmaz’a doğrulttu. Yılmaz’da aynı şekilde Demir’e silah çekti. Züleyha ise beni öldürün kurtulun diyerek sitem etti. Ama sonrasında Züleyha ile Demir arabaya binip gitti. Ama Yılmaz eve gitmedi. Fekeli onu çok merak etti. Yılmaz’ı her yerde arattı. Ama Yılmaz’ı kimse bulamadı.

Herkes Yılmaz’ı ararken diğer taraftan Züleyha  yine aklına Yılmaz geldikçe ağlıyor odasında. Ama Demir’in yanında ona layık bir eş olmak için uğraşıyor onunla mutlu gibi görünmeye çalışıyor. Yeni bölüm sonuna doğru artık Fekeli Yılmaz’ın nerede olduğunu bulmayınca çıldırır. Geçmişte oğlunu kaybeden ve onun acısını yaşayan Fekeli bir de Yılmaz’ı kaybetmek istemez. Bu yüzden de onu bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm sonuna doğru Demir ve ailesi evde mutlu huzurlu bir akşam geçirirken Fekeli kapıya dayanır ve Yılmaz nerede diye Demir’e hesap sorar. Züleyha’da Yılmaz’ın kayıp olduğunu öğrenir. Demir’in bir şey yapmış olma ihtimalinden korkar. Ama Yılmaz ortada yoktur. Bunun nedeni nedir? Yılmaz neden kimseye görünmeden kimseye haber etmeden kaybolmuştur.

Bu sorunun cevabının yeni bölümde yayınlanacağını düşünüyoruz. Ancak şundan eminiz ki Yılmaz tabi ki ölmedi. Demir de bir şey yapmamıştı çünkü Züleyha’nın yanında oldu her şey. Yılmaz onları birarada görünce uzaklaşmak istemiş olabilir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Uğur Güneş diziden ayrılmadı. Başrol oyuncusu Yılmaz’ın diziden ayrılması ihtimali düşünülemez bile!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova 20 Aralık Yılmaz Nerede Öldü Mü Demir Yılmaz’a Ne Yaptı? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2018