Bir Zamanlar Çukurova 2019-2020 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Hangi Gün Yayınlanacak

Geçtiğimiz sezonun reyting rekortmeni dizilerden birisi Bir Zamanlar Çukurova 2019-2020 2. sezon ne zaman başlayacak ? Yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova hangi gün yayınlanacak ? Atv’nin sevilen dizisi yeni sezona büyük sürprizler ile geliyor.

Bir Zamanlar Çukurova 2019-2020 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Hangi Gün Yayınlanacak

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon yeni bölümleri ne zaman başlayacağına dair ilk açıklama geldi. Reytinglerini an ve an sezon boyunca takip ettiğimiz dizi 2019 eylül ayının 3. haftasından itibaren tekrar ekranlara dönecek. Temmuzun 15 i itibari ile tekrar toplanma kararı alan set ekibi çekimlerine başlayacak. Bir sürpriz ise ATV’den geldi. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon fragmanı eylül ayının başında yayınlanacak. Ancak yeni bölüm için 3. haftasını beklememiz gerekiyor.

Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor Set Adresi Neresi ?

Adana ilimizde çekilen dizi yeni sezonda da aynı set adresinde çekimlerine devam edecek. Sezon finali bölümünde Yılmaz Züleyha’nın gönderdiği mektubu okuyordu. Züleyha ise doktora doğru yola çıkmıştı. Bebeğini aldırıp aldırmadığı büyük merak konusu olmuştu. Sezon finali yaptığı bu dakikadan sonrası çok merak ediliyor. Yeni sezonda neler olacak ilk tüyoları sizin ile paylaşalım.

Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor Set Adresi Neresi ?

Biz Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Züleyha Bebeği Aldırdı mı?

Züleyha’nın bebeği büyük merak konusu olduğu sezon finalinden sonra 36. bölümde neler olacak merak ediliyor. Demir’in bebeğini Züleyha aldırmaya gitti. Mektubu okuyan Yılmaz hemen Züleyha’nın yanına gidecek. Onunla konuşacak ve bir şekilde vaz geçirmeyi sağlayacak. Yani merak edenler için Züleyha bebeği aldırmayacak. Züleyha Demir’e sinir ve öfkesinden dolayı bebeği aldırdım diyecek. Bir süre boyunca bebeği habersizce göbeğinde taşıyacak. Sonrası için senaryo nasıl hareket edecek bilmiyoruz.

Biz Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Züleyha Bebeği Aldırdı mı?

Yılmaz okuduğu mektuptan sonra Müjgan’dan düşünmeden ayrılacak. Züleyha’nın yanına gidecek olan Yılmaz şimdi ne yapacak ? Yamanlar çiftliğinde çekilen Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon ne zaman başlayacak diye çok yoğun mesaj alıyoruz. Bu soruya eylülün üçüncü haftası başlayacağı yanıtını verebiliriz. Ancak dediğimiz gibi yeni sezon 36. bölüm fragmanı eylül başında yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon ne zaman başlayacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2019