Bir Zamanlar Çukurova 23 Mayıs Fragmanı Yayınlandı mı ? Özeti ve tüyoları 34. Bölüm

Perşembe günlerinin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 23 mayıs fragmanı yayınlandı mı gelecek bölüm özeti senaryoya göre neler olacak ? Biz Zamanlar Çukurova 23 mayıs tüyoları ve olacaklar hakkındaki bilgileri sizler için edindik. Bir Zamanlar Çukurova 34. bölüm analizi yazımız.

Bir Zamanlar Çukurova 23 Mayıs Fragmanı Yayınlandı mı Özeti ve tüyoları 34. Bölüm

16 Mayıs akşamı yayınlanan 33. bölüm çok kritik sahnede bitti. Seyirciler gelecek bölümden haber alabilmek için Bir Zamanlar Çukurova 23 mayıs fragmanı yayınlandı mı diye internette aramalar yapmaya başladılar. Dizihaberi.tv olarak ilk yayınlayan biz olduk. Bunu ile de kalmayacak gelecek bölüm hakkında fragmanda dahi olmayan tüyoları yazımızın devamında bulacaksınız. Konak’ta artık olaylar çıkmaz bir hal almasının yanında dizi konak içi planlar ile geçen bir bölümü geride bıraktık.

Bir Zamanlar Çukurova 23 Mayıs Fragmanı Yayınlandı mı

Bir zamanlar Çukurova 23 Mayıs 34. bölümde neler olacak merak eden takipçilere senaryodan biraz bahsedelim. Yılmaz ve Demir arasında dizi setinde geçen süre azalmış durumda. Demir halen yatağında bulduğu Seher ile alakalı aklındakilerinden uzaklaşamayacak. Seher planlarını işleme koymuş Saniye’yi zan altında bırakma çabaları sonuç bulmaya başlamıştır. Ancak yaptığı planlarda zaman zaman Seher de zor durumlar yaşayacak. Diğer yandan ise Ercüment’in planları sonuç bulmuş artık Seher ve Gülten ile iletişim haline girmiştir. Bundan sonra Ercümentin nasıl plan yapacağını 35. bölüm analizinde bulacağız.

Bir Zamanlar Çukurova 34. Bölümde Neler Olacak

Dizinin en can alıcı bölünmesi ise muhtarın düğünü ile olmuştu. Tüm Çukuroava halkını ikiye bölen kin ve nefreti arttıran Hünkar ve Fekeli düğünü Ercüment’i de zor durumda bırakmıştı. Ercüment bu durum üzerine Seher ve Gülten ile yaptığı iş birliğinin sonuçları Bir Zamanlar Çukurova 34. bölüm özeti içerisinde bize ulaştı.

Bir Zamanlar Çukurova 34. Bölüm Özeti

Aşk konularının arka planda kalıp kin nefret ve planlar üzerinde yürümeye başlamış 34. bölüm tüyolarından şuana kadar çekimdeki ekipten bize ulaşanlar bunlardan ibaret. Yeni gelişmeleri sizlere an ve an aktaracağız. Bir Zamanlar Çukurova 34. bölüm fragmanı da konumuzun sonunda yayınlandı. 23 Mayıs bölümü hakkında sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019