Bir Zamanlar Çukurova 3. Bölüm Fragmanı Özeti 27 Eylül Perşembe

Bir zamanlar Çukurova dizisi 3 bölümü ile 27 Eylül Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.  Yılmaz ile Züleyha’nın aşkını ve bu aşkın başına gelen talihsiz olayları anlatan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. bölümünde neler olacak sizleri bilgilendirmek için bu konumuzu açtık.

Bir zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde Yılmaz ve Züleyha’nın kaçıp saklandığı Yaman çiftliğinde işler istedikleri gibi gitmiyor.  Yılmaz ve Züleyha Yaman çiftliğinde onların kimsenin bulamayacağını düşünüyorlardı. Yılmaz ve Züleyha Yaman çiftliğinde çalışıp hayatlarını sürdürmeyi planlarken hayat onları başka sınavlara tabi tutuyor.

 Yılmaz ve Züleyha’nın kardeş olmadığını onların birlikte olduğunu gören Hünkar kendine yalan söylemesini hazmedemez. Aklı mantığı ve yüreği arasında kalan Hünkar Hanım ne yapacaktır? Diğer taraftan Demir in Züleyha’ya olan ilgisinin farkındadır.

Yılmaz Züleyha için bir adamı öldürmüş ve kaçmıştır. Züleyha ise Yılmaz’dan hamiledir ve hayatı hakkında herkese yalan söylemektedir. Hünkar bu bildikleri ile neler yapacağına karar vermek zorundadır.  Hünkar Oğlu Demir’in çocuğu olmadığını Yaman çiftliğinin beyinin kısır olduğunu kimsenin bilmesini istemez. Bu haber yayılmadan önüne geçmesi gerekir. Demir’in acilen bir çocuğu olması gerekir.

Yılmaz  polisten kaçarak yaşamanın bedelini çiftlikte ağır şartlarda çalışarak ödüyor. Çiftlik çalışanları Yılmaz’a eziyet edip duruyor.  Züleyha ise Demir’in ilgisinden sıkılmış durumda evin içinde Hünkar hanımın ona baskısı da canımı çok sıkıyor. Yılmaz’ı ikna edip çiftlikten ayrılmak istiyor ama olanlar oluyor ve Yılmaz jandarma tarafından yakalanıp hapse girme gerçeği ile yüzyüze kalıyor. Jandarma Yılmaz’ı yakalayıp götürecek mi yoksa Yılmaz kurtulmanın bir yolunu bulacak mı?  Yılmaz giderse Züleyha ne yapacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3. bölüm özeti fragmanını sizlerle paylaştık. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar Yılmaz’ı hapse attırıp Züleyha’nın bebeğini Demir’den gibi göstermek için Demir’le Züleyha’yı evlendirir mi dersiniz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova 3. Bölüm Fragmanı Özeti 27 Eylül Perşembe (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018