Bir Zamanlar Çukurova 10-17 Ocak 2019 Perşembe Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yok?

Bir Zamanlar Çukurova 10 Ocak 2019 Perşembe Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok? Konusunda sizlere bilgi vermek ve merak edenler için yeni yılda yeni yılın ilk günlerinde bir zamanlar Çukurova dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağını Atv’de ekrana gelip gelmeyeceğini sizlere duyurmak ve bu konu hakkında yani Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak 2019 tarihinde olup olmayacağı hakkında bilgi vermek amacıyla bu konuyu oluşturmuş bulunuyoruz. Bir Zamanlar Çukurova 10-17 Ocak 2019 Perşembe Var mı sorusuna hayır yok yeni bölüm 24 ocak perşembe günü yayınlanacak diyoruz..

Bildiğiniz üzere bir zamanlar Çukurova dizisi oldukça sevilen ve perşembe akşamları reyting rekorları kıran ATV ekranlarında yayınlanan ve geçmişte Adana civarında yaşanan olayları çok güzel bir şekilde ekrana taşıyan bir dizi. Bir Zamanlar Çukurova dizisi öyle çok sevildi ve tutuldu ki her hafta reytinglerde Perşembe günlerinin lideri olurken haftalık da en yüksek reytinglerden birisini almaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak 2019 Perşembe akşamı yeni yılın ilk haftasında ekrana gelecek mi gelmeyecek mi fragmanı neden çıkmadı yayınlanacak mı 3 Ocak Perşembe günü diye merak edenler var, Hemen bu konuda sizlere bilgiler verelim:

Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak 2019 Perşembe var mı yok muBir Zamanlar Çukurova 10 Ocak 2019 günü olacak mı yayınlanacak mı yeni yılda ilk haftalarda?

Sevilerek izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3 Ocak 2019 Perşembe günü Atv’de ekrana gelmeyecek. Çünkü kanalların reklam şirketleri ile yeni anlaşmalar yapmak üzere yılın ilk haftalarında bizi yayınlarına ara verdiklerini daha önceki yıllardan hatırlıyoruz. Bu sebeple 2019 yılının ilk haftasında bir zamanlar Çukurova dizisi ekrana gelmeyecek. Bu sadece ATV ile ilgili bir durum değil diğer tüm kanallarda da Trt dışında hiçbir özel kanalda diziler 2019 yılının ilk haftalarında ekrana gelmeyecek. bu sebeple bir zamanlar Çukurova dizisi de 2019 yılının ilk haftalarında büyük ihtimalle ilk 3 hafta boyunca yayınlanmayacak.

Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak 2019 perşembe gününün fragmanı çıkmadığı için zaten izleyiciler meraklı sorularla neden fragman çıkmadı yeni yılda bir zamanlar Çukurova yayınlanacak mı neden hala tanıtım reklamı çıkmadı gibi soruları merak ediyorlar. Bir kez daha yazacak olursak bir zamanlar Çukurova dizisi 2019 yılının ilk haftalarında yani 3 Ocak 2019 tarihinde ve 10 Ocak 2019 tarihlerinde ekrana gelmeyecek büyük ihtimalle 17 Ocak 2019 Perşembe günü de yayınlanmayacak olan bir zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümü ile 24 Ocak 2019 Perşembe günü Atv’de yayınlanmaya kaldığı yerden devam edecek.Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3 Ocak 2019 Perşembe olacak mı

Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak 2019 var mı yok mu neden yok sorusuna böylelikle yanıt vermiş olduk. ancak bununla birlikte Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak 2019 Perşembe akşamı yeni yılın ilk haftasında yayınlanmadığı gibi bir sonraki hafta da Bir Zamanlar Çukurova 10 Ocak 2019 perşembe akşamı da yayınlanmaması bekleniyor. Eğer Reklam şirketleri ile kanallar anlaşabilirse yeni yılın 3. haftasında diziler başlayabilir. Ancak yine de başlamayacak olursa Bir Zamanlar Çukurova 17 Ocak 2019 Perşembe akşamı da yayınlanmaya bilir.

Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak 2019 var mı yok mu Ne Zaman Yayınlanacak?

Sonuç olarak Yeni yılda bir zamanlar Çukurova dizisi ilk haftalarda ekrana gelmeyecek. Ancak her hafta perşembe akşamları reytinglerde Rekorlar kıran ve yüzde 15’e yakın Total reyting kazanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3 Ocak 2019 perşembe akşamı olmayacak olması ve yayınlanmaması hem izleyenleri hem de dizi oyuncularını oldukça etkileyecek gibi görünüyor. Çünkü 3 haftalık zorunlu ara dizi oyuncuları tarafından da tepki ile karşılandı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni yılda kaç hafta yok 3 Ocak 2019 Perşembe var mıBir zamanlar Çukurova dizisi 2019 yılının ilk haftalarında yani 3 Ocak 2019 tarihinde ve 10 Ocak 2019 tarihlerinde ekrana gelmeyecek büyük ihtimalle 17 Ocak 2019 Perşembe günü de yayınlanmayacak olan bir zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümü ile 24 Ocak 2019 Perşembe günü Atv’de yayınlanmaya kaldığı yerden devam edecek.

Sizce Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3 Ocak 2019 Perşembe akşamı fragmanı çıkmamış olması yayınlanmayacak olması doğru mu? Yeni yılda reklam düzenlemeleri ile kanalların zorunlu bir ara vermesi hatta bu aranın 3 haftaya çıkarılması mantıklı mı? Bu konudaki yorum ve görüşlerinizi merak ediyorum. Lütfen aşağıya Bir Zamanlar Çukurova 3 Ocak 2019 Perşembe akşamı olacak mı olmayacak mı neden yayınlanmıyor konusunda sizler de yorumlarınızı açık bir şekilde aşağı yazarak bizimle paylaşın. Şimdiden teşekkürler ve mutlu yıllar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova 10-17 Ocak 2019 Perşembe Var mı Yok mu Yeni Bölüm Neden Yok? (13 Yorum)

 1. Haberi anlatim tarziniz; “ SIZ GERI ZEKALISINIZ, OYLE BIR DEFA SOYLEMEKLE ANLAMAZSINIZ VE DEFALARCA SOYLEMEK ZORUNDA KALDIK, UMARIZ ANLAMISSIMIZDIR “ der gibi. Lutfen bize saygi gosterin artik.

  • Estagfirullah Helen & Tunç hanım: Sitemizde kullanıcıların deneyimleri çok farklı, kimisi sayfanın en altına inerek orayı okumak istiyor, kimisi ilk paragrafta cevabı görmek istiyor. O yüzden aynı şeyi bir kaç defa yazmak zorunda kalıyoruz. Yoksa ziyaretçilerimizi dediğiniz tarzda nitelendirmemiz mümkün değildir..İyi akşamlar..

   • Yanitiniz benim icin supriz oldu, tabii esim Helen icin de. Demokratik bir yoruma cok demokratik bir yanit aldik. Tesekkur ediyoruz. Saygilarimizla…

     • Zaten yayinlamamak için bahane arıyorsunuz bundan sonraki bölümlerinde ananız seyretsin insanlarla dalga mi geçiyorsunuz 3 hafta ya

 2. 3 hafta çok uzun bence.Önceden yılbaşı olduğu zaman sadece o hafta dizi yayınlanmıyordu.3 hafta yayınlanmaması saçma olmuş bence

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018