Bir Zamanlar Çukurova 30. Bölüm ve 2 Mayıs Perşembe Neler Olacak 31. Bölüm Analizi Tüyoları Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 30.bölüm ve 2 Mayıs Perşembe Neler Olacak 31. Bölüm Analizi Tüyoları Fragmanı

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova sezon finali öncesi diziye yeni katılan oyuncular ile beraber sezonu güzel bir final ile kapatmaya hazırlanıyor, 25 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak olan bölümde Ercüment karakteri ile yeni bir Ercüment göreceğiz, dizinin Ercüment’inin kim olduğu hakkında detaylı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova nın 30. bölümünde Yılmaz ve Müjgan evlenebilecekler mi? tartışmaların başladığı ikili arasında evlilik olacak mı? Demir Adnan dan şüphelenerek kendi oğlu olup olmadığını araştırıyor ve gerçeği öğrendiğinde ne yapacak?

Yeniden aşk dedikodularının sette dolaştığı konusunda aldığımız tüyolar var Fekeli ve Hünkar tekrar aşk yaşamaya başlayabilecekler mi, Adnan’ın kendine has aile bağları Hünkar ile arasına girecek mi?

Züleyha’dan Adnan’ın kendi oğlu olup olmadığını sorgulayan Adnan Züleyha dan istediği cevabı alabilecek mi?

Fransa dan gelen eski bir dost olan Ercüment diziye hızlı bir giriş yaptı eski model efsane Mustang arabasıyla diziye dahil olan ve Yılan bakışları ile huzursuzluk yaratan Ercüment dizide ne gibi olaylar çıkaracak hepsi merak konusu

Bir Zamanlar Çukurova ya 2019 yılının son dizi haftalarında katılan yeni oyuncular ve diziden sezon sonu ile beraber çıkacak olan isimler kimler bunları güncellemeler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız.

Bir Zamanlar Çukurova nın 30. bölüm 2. fragmanında Zeki Müren’in efsane şarkısı Yıllar varki biz seninle bakışarak konuşuruz şarkısına yer verildi, dizinin bu akşam ki (25 Nisan) bölümünde duygusal dakikalar yaşacağız.

Bir Zamanlar Çukurova 30. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2019