Bir Zamanlar Çukurova 33. bölüm fragmanı analizi tüyoları Yılmaz ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 33. bölüm fragmanı analizi tüyoları Yılmaz ölecek mi?

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurovada Akıllarda tek bir soru var Yılmaz’a ne olacak? Yılmaz ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 33. bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Ölecek mi?

Tahminlerimize göre Yılmaz ölmeyecek. Ercüment’in başına Hünkar iş açacak. Hünkar Ercüment’ten ona yaptığı tehdidin intikamını alacak ve Ercüment çukurovadan gitmek zorunda kalacak….Ercüment Yılmaz’ı yaraladıktan sonra kaçacaktır ve Çukurova da saklanacaktır. Ercüment çukurovayı terketmeden önce Çetin Ercüment’i yaralayacak ve olan yine Çetin’e olacak. Demir tüm bu yaşananları öğrendikten sonra Ercüment’in yanında durmak isteyecek ama Hünkar Demir’e müdahale edecek. Zor durumda kalan Ercüment Demir’in parasını alıp kaçmak isterken Çetin Ercüment’i vurarak durduracak ve Ercüment yaralanıp kaçamayacaktır.

Gülten yaşanan olaylardan sonra kendine gelemeyecek ve Çetin Gülten’e yapılanları öğrenecek. Olan Çetin ve Gülten’in arasındaki aşka olacak. Demir ve Yılmaz Hatim ağanın yaptığı kötülüklerden sonra Hatim ağa dernekten atılır ve Hatim ağa hem Yılmaz’a hem de Demir’e çok fazla kötülük yapacaktır. Hatim ağanın saldırısıyla Çukurova da taş üstünde taş kalmayacak ve yeni bir savaşa neden olacak. Yılmaz yaşanan bu tüm kötü olaylardan sonra yeniden silah kullanmaya başlayacaktır. Peki Seher  bir yerden sonra açık verecek ve Gaffur’a hamile olduğunu söyleyecektir. Seher çocuğun Demir’in olduğunu söyleyecek ve Gaffur mahvolacaktır. Aslında çocuk Gaffur’undur..

Birkaç bölüm sonra Züleyha seherin hamile olduğunu öğrenecek ve konaktan gitmek isteyecek. İyi seyirler…

Bir Zamanlar Çukurova 31. Bölüm Özeti:

Bir Zamanlar Çukurova 32. bölüm fragmanı analizi haberimizin devamında….

Bir zamanlar en yakın arkadaşı olan Cengaver’in aracılığıyla, Yılmaz’la bir daha hesaplaşan Demir Yaman deliye dönüyor! Hesap sormaya Cengaver’in yanına giden Demir Yaman, öğrendiği başka bir şeyle alt üst oluyor! Konağın mutfağında yüksek tansiyonlu dakikalar! Saniye’nin takibindeki Seher çok zor anlar yaşarken, Fadik apayrı dünyalarda dolaşmaktadır. Fadik’teki bu farklılığın sebebi ne? Eline  bir koz geçen Gaffur, yapacağı hamleyi kolluyor.

Konağın yerinde duramayan hareketli misafiri Ercüment, Çukurova’da tüm olanlardan haberi olmadan çeşitli bağlantılar kurmaya başlar. Peki, Ercüment’in bu plansız  hareketleri sonrası ne  olacak? Postacının getirdiği ve Şermin’i deliye döndüren kağıtta ne var? Büyük konakla artık arasında büyük bir duvar örülü olan Şermin’in gözü bu haberlerden sonra hiçbir şeyi göremiyor. Şermin bu sefer kimlerin kapısını çalacak? Huğlarda ortalık fena karışıyor! Kalabalık bir şekilde ani baskınına uğrayan huğlara kim engellemeye çalışıyor?

Oğlu Adnan’ın burnunda tütmesiyle yanıp tutuşan Züleyha artık zor zamanlar yaşıyor. Züleyha bu duruma daha ne kadar katlanabilecek? Gaffur’u tuzağına düşüren Seher, hedefini mi değiştirecek? Seher yeni ağına düşürdüğü ile birlikteyken onları kim görecek?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Zamanlar Çukurova 32. bölüm fragmanı analizi haberimizin devamında….

Bir Zamanlar Çukurova 29.30.bölümde neler oldu: bunları sizinle paylaşmak istiyorum. Arkadaşlar Bundan sonra artık Züleyha eskisi gibi olmayacaktır, Artık Züleyha için iki yol vardır ya Yılmaz’a kavuşabilmek ya da ölmek, Züleyha artık çekinmeden bebeğin Demir’den olmadığını Demir’e söyleyecek ama Demir bir süre buna inanmayacak tabii ki… ve gizlice DNA testi yaptıracak.

Gelelim Yılmaz’ın bir türlü göremediği ve okuyamadığı şu mektuba arkadaşlar mektubu ilk önce Fekeli okuyacak ve bunlardan hiç kimseye bahsetmeyecek. Daha sonra Hünkar ile her zamanki buluştukları yerleri biliyorsunuz, oraya gidip Hünkar ile buluşacak.

Artık Fekeli gerçekleri biliyor ve bunları hünkara anlatacak ve Hünkar dan hesap soracak Hünkar Artık hiçbir şeyin iyi gitmediğini demire bahsediyor fragman da görmüş olmalısınız ve bunlar gerçekleşirken Züleyha her defasında Yılmaz’a yakınlık kurmaya çalışacak ve ona bir şeyler anlatmak isteyecek.

Yılmaz’ı çok zor zamanlar bekliyor arkadaşlar Çünkü çok sevdiği Züleyha ve ailesinden kopardığı Müjgan arasında kalabilir. Bu nasıl mı olacak derseniz ailesinden kopardığı müjdan tek başına kaldığı için Müjgan’a acıyacak çok sevdiği Züleyha’dan da asla vazgeçmeyecektir bana göre Müjgan ve Yılmaz evliliği tam olarak gerçekleşmeyecektir….

Bir Zamanlar Çukurova 32. bölüm fragmanı analizi özeti ve tüyoları? Seher Demir beyle neden yattı? Seher hamile mi? Yılmaz ile Müjgan Evlenecek mi?

Bu bölümde Çukurova da adeta yer yerinden oynayacak. Seher Demir beye kendisini yamamak için sarhoşluğunu fırsata çevirerek onunla birlikte olur. Seher Gaffur ile yaşadıklarından sonra Gaffur’dan çocuğu olacak. Seher hamile kaldıktan  sonra Demir’in yanına gidecek ve çocuğun ondan olduğunu söyleyecek. Ama Seher’in bilmediği bir şey var o da Demir’in çocuğunun olmaması yani kısır olması. Seherin yaptığı plan işe yaramayacak ve konakta herkes Demir’in kısır olduğunu öğrenecek.

Bu olayın üstesinden gelecek olan isim yine Hünkar Hanım olacak. Hünkar Hanım Gaffur ile Seher’i harcayacak sırf Demir için. Yaşanan bu olaylardan neticesinde Saniye Seher’i ve Gaffur’u öldürmek isteyecek. Olayın çözülmesi için Hünkar hanım bir test yaptıracak ve olayın gerçeğini öğrendikten sonra hem Gaffur’u hem de Seher’i konaktan kovalayacak. Bir taraftan da Demir’in kuzeni Ercüment demire çok büyük hasar verecek. Demirin paralarını alıp kaybolacak. Züleyha ise oğlunu görebilmek için Demir ile iyi anlaşmaya devam edecek. Demir ile Seher arasında olanları öğrenen Züleyha eline geçen kozu da harcayarak oğluna kavuşmayı başaracak. Yılmaz halkın güvenini kazanmaya devam ediyor. İlerleyen zamanda Yılmaz ile Müjgan evlenecekler. Yalnız kalan Züleyha oğlunu kavuştuktan sonra çukurovadan uzaklaşmak isteyecek. Demir yaşanan onca olaydan sonra sinir küpüne dönecek ve hem Yılmazı hem de Züleyha’yı vuracak….

Bir Zamanlar Çukurova 33. bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019