Bir Zamanlar Çukurova 4. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Ekim

Bir Zamanlar Çukurova 4. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Ekim…Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde Züleyha Yılmaz’ın özgürlüğü için kendinden vazgeçecek. Züleyha ve Yılmaz birbirinden çok aşıkken şimdi bir de Züleyha Yılmaz’dan hamiledir. Birbirine aşık iki insan kavuşacak derken aralarına olumsuzluklar girmeye başlar.

 Yılmaz ve Züleyha polisten kaçmak için Çukurova Yaman çiftliğine sığınmışlardı. Burada rahat etmeyi düşünürken Yaman çiftliğinin hanımı olan Hünkar oğlu Demir’in imajını korumak için bir karar verir. Bu kararı Yılmaz ile Züleyha’nın hayatını karartır.  Jandarma çiftliğe gelir ve Yılmaz’ın peşine düşer.

Hünkar oğlu Demir’in kısır olduğunun duyulmaması için Züleyha ile evlendirip Züleyha’nın Yılmaz’dan olan bebeğini Demirden gibi göstermeye kararlıdır. Böylelikle oğlu kısır olmayacak ve evlendikten sonra bir bebeği olmuş olacaktır.  Züleyha Hünkarın bu teklifini duyunca ne yapacağını bilemez ama Yılmaz’ın özgürlüğü için bunu kabullenmek zorundadır. Züleyha aşkı için kendini feda eder.

Diğer yandan Gaffur ve Saniye Yılmaz ve Züleyha’nın başının dertte olmasına çok sevinirler. Gaffur’un kardeşi olan Gülten ise Yılmaz aşık olduğundan dolayı bu duruma çok üzülür ama Züleyha ile Yılmaz’ın sevgili olduğunu bilmemektedir. Gerçekleri duyduğu an Gültende çok şaşıracak ve üzülecektir.

Demir Züleyha’nın sıkıntıda olduğunu öğrenir ve onu yalnız bırakmaz. Züleyha’ya olan aşkını gizleyemeyen Demir ona aşkını itiraf edecek ve düğünleri olacaktır.  Yılmaz’ın hapse girme gerçeği ile yüz yüze kalan Züleyha bu bölümde Demir ile evlenme kararı vererek hayatının en acı karar vermek zorunda kalır.

Bir Zamanlar Çukurova 4. Bölüm Fragmanı Özeti 4 Ekimde ekrana gelecek. Ancak öncesinde izleyemeyenler için Bir Zamanlar Çukurova 3. Bölüm Videosu tekrarı Tamamını izle

Yılmaz Züleyha’nın Demir’le evlendiğini duyunca ne tepki verecek? Bir de karnındaki bebeğin kendinden olduğunu öğrenebilecek mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisi Demir ve Züleyha’nın düğününü izledik. Yılmaz’ın bu durumu öğrenince sevdiği için neler yapacaktır? Züleyhanın kendini sevmediğine inanacak mıdır?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2018