Bir Zamanlar Çukurova Afet Kimdir Bilgileri

Bir Zamanlar Çukurova Afet Kimdir Bilgileri… Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde Demir arkadaşı ile birlikte gazinoya gidiyor. Gazino’da konsomatris istemediğini söylüyor Demir ancak arkadaşı onu dinlemiyor ister diyor. Sonrasında görevliyi yanına çağırarak konso istediklerini söylüyor masaya. Adamda gazinoya yeni gelen konsomatrisi onlara yönlendiriyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde Afet diziye konsomatris olarak geldi. Konsomatris gazinoda sohbet etmek için müşterilerin yanına gelir ve onların hoş vakit geçirmesine yardımcı olur. Demir yanlarına gelmesini istemiyor ancak arkadaşının ısrarı yüzünden bir şey diyemiyor.

Gelen konsomatris kızın adı Afet ve gazinoya yeni geldi. Sohbeti çok iyi diyor görevli. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Cengaver Afet’e yanaşıyor. Demir de ona kızıyor elin ayağın düzgün dursun diyor. Sonrasında Cengaver’in içinden bir aslan çıkıyor. Kimsin bana karışıyorsun Demir Yaman diyor. Bu durumdan sonra Demir kafayı atıyor Cengo’ya. En yakın arkadaşı ile birbirlerine giriyorlar. Gazinoyu birbirine katıyorlar. Sonrasında Demir eve geçiyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde katılan Afet sadece bir gazino sahnesinde geçti gitti. Umarız tekrar Demir’in karşısına çıkmaz. Cengo da zaten ertesi gün gelir ve Demir’i lokanta da görür ve yüzüne bakmadan geri döner. Afet Bir Zamanlar Çukurova dizisinde tekrar görülmez diye düşünüyoruz. Yüzü de bilinmeyen bir oyuncu. Bu yüzden bilgilerini sizlerle paylaşamadık malesef. Size yüzü tanıdık geldiyse ya da bu konumuzu okuyan oyuncu Afet ise yoruma bilgilerini yazarsa çok seviniriz. Bir Zamanlar Çukurova da Cengaver ve Demir’in gazinoda yaptığı kavga tüm Adana’nın diline dolandı bile.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2018