Bir Zamanlar Çukurova Ali Fekeli Gözlerin Gözlerime Değince Felaketim Olurdu Ağlardım

Bir Zamanlar Çukurova Ali Fekeli Gözlerin Gözlerime Değince Felaketim Olurdu Ağlardım… Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ali Fekeli Yaman Hanımla bir gecekonduda yalnız kalıyorlar. Ali Rahmet Fekeli de bu yalnız ortamda  ona bir şiir okuyor. Bu şiiri hepimiz okumadıysak bile dizilerden duymuşuzdur.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Atilla İlhan’ın yazmış olduğu Üçüncü Şahsın Şiiri sözlerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ali Rahmet Fekeli seslendirdiği şiiri siz nasıl buldunuz? Ali Rahmet Fekeli’nin sesinden dinlediğimiz üçüncü şahsın şiiri diziye özel bir an kattı. Yaman Hanım ile aralarında romantik dakikalar geçiyor. Züleyha’nın yazdığı mektup artık Fekeli konağında. Bakalım Yılmaz onu ne zaman okuyacak? Bundan sonra hayatlarından bir şey değişecek mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ve Müjgan sonunda evleniyorlar. Yılmaz artık Müjgan’a verdiği sözleri tutuyor ve  ondan başkasını düşünmüyor.

ATİLLA İLHAN- ÜÇÜNCÜ ŞAHSIN ŞİİRİ

Gözlerin gözlerime değince
Felâketim olurdu ağlardım
Beni sevmiyordun bilirdim
Bir sevdiğin vardı duyardım
Çöp gibi bir oğlan ipince
Hayırsızın biriydi fikrimce
Ne vakit karşımda görsem
Öldüreceğimden korkardım
Felâketim olurdu ağlardım

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Seher’den, karısının Elazığ’daki bir akıl hastanesine kapatıldığını öğrenen Demir Yaman, göz yaşlarına yenik düşüp annesi Hünkar’ı karşısına mı alacak? Soluğu Züleyha’nın yattığı hastanede alan Demir şimdi ne yapacak? Züleyha Demir’in yüzüne oğlunun Yılmaz’dan olduğunu haykırıyor. Demir çıldırıyor ancak Züleyha artık susmuyor. Daha çok kin kusuyor. Yaman ve Demir’e karşı savaşan Züleyha bu savaştan galip çıkacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ali Fekeli’nin seslendirdiği şiirin sözlerini sizlerle paylaştık.  Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezonda da ATV ekranlarında devam etsin ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Ali Fekeli Gözlerin Gözlerime Değince Felaketim Olurdu Ağlardım (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2019