Bir Zamanlar Çukurova Ali Fekeli Kimdir Demir ve Hünkarla Bağlantısı Ne?

Bir Zamanlar Çukurova Ali Fekeli Kimdir Demir ve Hünkarla Bağlantısı Ne? Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeni katılan oyuncu dizideki tüm dengeleri değiştirecek. Yeni bölümler de bizleri neler bekliyor bakalım.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde Züleyha Yılmaz’ın öldüğünü zannetmekte ve Yılmaz’ın yasını tutmaktadır. Züleyha sevdiği adam için dua eder ancak Yılmaz aftan yararlanarak cezaevinden çıkıp Demirden intikam almanın peşine düşmüştür bile. Yılmaz hapishaneden çıkarken Ali Fekeli ile tanışır. 

Ali Fekeli ona Demirden intikam alma konusunda yardımcı olacak mı? Ali Fekeli’nin Hünkar ve Demir’le bağlantısı ilişkisi nedir? Hünkar ve Demir’e düşman mı yoksa onların eski bir dostumu bu bölümde anlayacağız.
Bir zamanlar Çukurova dizisinde Demir’inde Yılmaz’a neden bu kadar öfkeli olduğunu sebebi anlaşıldı. Demir Züleyha’nın Yılmaz ile birlikte olduğunu bile bile Züleyha ile evlendi.

Bu yüzden de Yılmaz’ın ortadan kalkmasını istiyor. Züleyha’nın tekrar onun yaşadığını öğrenmemesi gerekir diye düşünüyor. Demir Züleyha’nın bebeğinin Yılmaz’dan olduğunu öğrenecek mi? Bunu öğrenirse tepkisi ne olacak? Züleyha merdivenlerden düşüyor ve erken doğum yapıyor. Ebe Züleyha’ya doğum yaptırırken Hünkar Hanım başında bekliyor ve bebek yaşıyor mu diye soruyor. Ebe yaşamıyor şeklinde kafasını sallıyor.

Bir zamanlar Çukurova dizisinde tüm dengeleri değiştirecek olan Ali Fekeli hapishanede ortaya çıkıyor. Ali Fekeli’nin hangi tarafta olacağı merak konusu. Bir Zamanlar Çukurova dizisi Ali Fekeli karakterini kim canlandıracak? Oyuncu bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Bir zamanlar Çukurova dizisi Ali Fekeli karakterini oynayacak oyuncu Kerem Alışık. Kerem Alışık kimdir bilgileri ;

Kerem Alışık 1960 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sadri Alışık ve Çolpan İlhan’ın oğlu olan başarılı oyuncu birçok dizi film projesinde yer almıştır. İlk sinema filmi Dansöz olmuştur. Dansöz filminin yönetmenliğini ve senaryosunu gazeteci Savaş Ay yazmıştır. Gençlik yıllarında bir süre Anadolu Üsküdar futbol takımında oynamıştır. 14. Kral TV Müzik ödüllerini Berna Laçin ile birlikte sunmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Ali Fekeli gerçekten öldü mü?

Kerem Alışık’ın rol oynadığı sinema filmleri; 72. Koğuş, Saddam’ın askerleri, Hababam Sınıfı Askerde, Hoşgeldin hayat, dansöz, zehirli çiçek, Ah Nalan Ah..

Kerem Alışık’ın rol aldığı diziler ise 2015 yılında Kara Kutu dizisinde Başkomiser Tekin rolü canlandırmıştır. Son olarak Kara Sevda dizisinde Ayhan rolünü canlandıran Kerem Alışık bu dizi ile ününe ün katmıştır.

Kerem Alışık’ın babası Sadri Alışık’a benzer ses tonu ile başarılı oyunculuğu ile her devrin oyuncusu olabiliyor. Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisinde de başarılı bir oyunculuk sergileyecektir. Kendisine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.