Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? Şermin ve Sabahattin’in Kızı Pariste Okuyor

Şermin ve Sabahattin’in Kızı Betül Pariste Okuyor. Aslında onu yüzüne tutsak eden Şermin ne var ne yok Demirden sürekli para koparmaya çalışıyor. Sabahattin ile Şermin arasındaki olumsuz ilişki nedeniyle her an boşanmaları söz konusu olabilir ancak Şermin buna asla yanaşmak istemiyor. Betül ise çok uzaklarda bulunan kızları.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Betül Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Şermin ve Sabahattin’in Kızı olan Betül dizide henüz hiç ortaya çıkmadı. Kendisi Paris’te okuyan ve sürekli para isteyen oldukça süslü püslü bir kız olduğu belli. Orada okumak için olsa da Paris’in tadını çıkaran Betül Şermin ve Sabahattin’in Kızı olmakla birlikte aslında Demiri sömüren ve gününü gün eden bir kızdır.

Bir Zamanlar Çukurova paristeki Betül Şermin ve Sabahattin'in Kızı

Şermin kızına çok düşkün olduğu için her telefonunda onu mutlu etmek ve isteklerini karşılamak için Demirden ve Hünkardan istediği paralar artık onları da bıktırmış bu yüzden de Betül’ün eğitimini zora sokmamak için ses çıkarmasalar da artık Demirin canını sıkmaya başlamıştır ve Şermin’den oturdukları konağı satın almak istediğini söylemiştir.

Zaten Demiri asıl kızdıran Şermin’in Betül için para istemesi değil, Şermin’in kötülük yapmakta çok ileri gidebileceğini en iyi bilen kişi olan eşi doktor Sabahattin ise Betül için çalışmakta karısını ise adam yerine koymamaktadır. Sabahattin karısı Şermin’i sevmese de evliliğini devam ettirmekte ve kızları Betül için ona katlanmaya devam etmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir Şermin ve Sabahattin'in Kızı

Betül paris’te okumaya devam ediyor şimdilik ama yakın zamanda Türkiye’ye dönecektir. Betül’ün dönmesi ile birlikte Demir için büyük bir rakip de dönmüş olacaktır. Betül ne zaman dönecek kimlerle nasıl görüşüp neler yapacak ileriki bölümlerde göreceğiz. Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? Şermin ve Sabahattin’in Kızı Paris’te Okuyor konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? Şermin ve Sabahattin’in Kızı Pariste Okuyan kızları Betül hakkında detaylar belli oldukça buraya eklemeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Betül Kimdir? Şermin ve Sabahattin’in Kızı Pariste Okuyor (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018