Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü Toprak altından kurtulacak mı heyelan oldu

Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü Toprak altından kurtulacak mı heyelan oldu demir ölecek mi yoksa kurtulacak mı.. Murat Ünalmış’ın canlandırdığı Demir karakteri ölecek mi heyelanda kurtulacak mı sorusuna cevap vereceğiz bu konumuzda..

Cevap Bir Zamanlar Çukurova 31 ocak 2019 perşembe Demir Öldü mü Toprak altından kurtulacak mı heyelan olunca demir toprak altında kaldı ama merak etmeyin ölmeyecek, Demir ağır yaralı olarak kurulup hastaneye kaldırılacak. Yani kurtulacak ölmeyecek..
Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü Toprak altından kurtulacak mı heyelan oldu
Demiri kurtarmak ise Sabahattin’e kaldı. Sabahattin diğer doktorların yokluğunda Demire ilk müdaheleyi yapan kişi olacak. Bir zamanlar Çukurova dizisinde 31 Ocak Perşembe günü yayınlanan yeni bölümde Demir eşi Züleyha ve oğlu Adnan ile birlikte arabalarıyla giderken yolda aracın lastiği patladı ve zorunlu mola vermek zorunda kaldılar. ancak Mola verdikleri sırada hiç beklenmedik bir olay olduğu ve yol kenarında heyelan oluştu. toprağın kaymasıyla birlikte demirin üzerine doğru gelen Toprak parçaları sonrasında Demir toprağın içerisinde kaldı Züleyha ve Adnan bebek kurtulsa da toprak yığınının altında kalan Demir’in ölüp ölmeyeceği izleyici tarafından merak konusu oldu.

Elbette Demir Ölmeyecek ancak ağır yaralı olarak kurtulacak, hastanede Doktorlar bulunmadığı için kendisine eniştesi Sabahattin bakacak daha sonra hastanedeki diğer hemşireler ve gelecek doktorlar onu iyileştirecek. Elbette ki dizinin başrol oyuncusu kolay kolay ölmez, Bu yüzden Demir karakterinin de bir zamanlar Çukurova dizisinde baş rolü oynadığını ve dizi bitene kadar bir zamanlar Çukurova’da kalacağını şimdiden belirtelim.

Murat Ünalmış’ın canlandırdığı Demir karakteri bir zamanlar Çukurova dizisinde kötü bir karakter olarak göze çarptı da dizinin en sürükleyici kişilerinden birisi. Züleyha ve oğlu Adnan’ın neler yaşayacağını nasıl bir döneme girecek ilerleyen bölümlerde görülecek. Sonuç olarak heyelan sonrasında toprak altında kalan ve ölümle yüz yüze gelen demir karakterinin ölmeyeceğini Diziye devam edeceğini belirtelim, hepinize iyi seyirler diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2019