Bir Zamanlar Çukurova dizi bitti mi? Yeni sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizi bitti mi? Yeni sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Atvnin sevilerek izlenen fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 30 Mayıs perşembe günü sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine ara verecek peki Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonu  ne zaman başlayacak. Dizi 2019’da devam edecek mi? Yeni sezon ne zaman yayınlanacak? sorularının cevabı haberimizde…

Atv’nin reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinden geçtiğimiz günlerde müjdeli haber geldi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ikinci sezonu onaylandı Bir Zamanlar Çukurova dizisi 30 Mayıs perşembe akşamı yayınlanacak olan 35.Bölümğ ile  ekran monotonuna kısa süreliğine ara verecek. Bir Zamanlar Çukurova disinden henüz net bir açıklama gelmemiş olsa da beğenilen dizinin ekran macerasına 19 Eylül perşembe akşamı kaldığı yerden devam edecek

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Sezon Finalinde Neler Oldu ?

Başrollerini Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 30 Mayıs perşembe günü yayınlanan 35.Bölüm sezon finalin de sonunda Müjde’nin beklenen düğün günü gelmiştir. Düğüne büyük bir heyecanla hazırlanan Müjde çok güzel bir gelin olmuştur. Düğün öncesinde Demir ve Yılmaz karşı karşıya gelirler ve ortalık gene alevlenir silahlarını birbirlerine doğrultan Demir ve Yılmaz’i gören Fekeli Hünkara gider ve ondan Demir’e sahip çıkmasını ister.
Konakta ise ortalık gene karışıktır. Züleyha’nın hamile olduğunun öğrenilmesi ile geçmişte saklanan bütün sırlar gün yüzüne çıkacaktır. Çileden çıkan Demir Züleyha’ya en başından beri söylediği tüm yalanları hep bildiğini söyler ve ağır kelimeler kullanır. Diğer yanda Saniye ve Gaffur’da durumlar hala aynıdır. Saniye’nin Gaffur’u evden kovmasının ardından bahçenin ortasında ki duvar yıktırılırken Gaffur’un herkesten gizleyerek sakladığı sahte kimlikler ve Züleyhan’nın mektubunu da Yılmaz’a ulaşır.
Yaşanan tüm bu sıkıntılara rağmen düğün ertelenmez. Yılmaz ve Müjgan’ın düğününe Hünkar ve Fekelinin birlikte gelmesi Müjgan’ı çok sevindirirken Yılmaz’ı çok şaşırtmıştır. Düğüne gelen İstanbul’lu misafirler sayesinde herkes bir günlüğüne ve roldende olsa mutlu bir gün geçireceklerdir. Züleyha büyük bir acı içinde iken Yılmaz ise Züleyha’yı unutabilmek için adımlarını sağlam basmaya başlamıştır.

Bir zamanlar Çukorova fragmanı izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019