Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti

Çok yakında yeni bir dizi daha sizlerle buluşacak tv ekranlarında.. Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti ve fragmanı ile çok yakında meraklıları ile tv ekranlarında buluşmayı bekliyor. Peki bu yeni dizide kimler olacak baş rollerinde hangi oyuncular olacak dizi ne zaman başlayacak tüm bu soruların yanıtlarını sizlere bu sayfada vereceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcısı yönetmeni kim: Tv dizi dünyasında bir çok başarılı dizi projelerine imza atan Tims & B‘nin yapımcılığını üstleneceği dizinin yönetmenliğini Faruk Teber‘in yapacağı belirtildi. Çukurova bölgesinde tarihten günümüze kadar güzel anıları ve aşkları anlatacak olan dizinin ismi ‘Bir Zamanlar Çukurova‘ olarak belirlendi. Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor derseniz elbette Adana da..

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları kimler kadrosunda hangi isimler var?

Dizi daha yeni fırından çıkmış ekmek kıvamında. oyuncuları yeni yeni belli olmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin şimdilik sadece bir başrol oyuncusu belli oldu, o da yılların eskitemediği bir oyuncu olan Vahide Gördüm, diğer oyuncular hakkında bilgi geldikçe güncelleme yapacağız sayfamızda.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları kesinleşti. Hünkar ve Oğlu Demir Yaman Çukurova’nın en zengin ailelerindendir. Dizi de Hünkar Hanım’ı canlandıracak isim Vahide Gördüm olurken oğlu Demir karakterini de Murat Ünalmış canlandırıyor.

Murat Ünalmış (Demir)

Büyük bir servetin sahibidir Çukurova’nın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefliyor. Bu yüzden de hırslı gözü kara bir adam. Babasından kalan toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha’ya görür görmez aşık olur. Ancak Züleyha’nın kalbi başkasındadır. Buna rağmen bile bile Züleyha ile evlenir.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Yılmaz’ın bu hayatta tek isteği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva kurmaktı. Ancak onun için işlediği bir cinayet yüzünden hapse girer. Sevdiği emanet ettiği Yaman çiftliği ise hayatını karartır. Züleyha’sı Demir Yamna’la evlenir. Yılmaz bu saatten sonra sadece intikam için yaşayacaktır.

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Züleyha sevdiği adam olan Yılmazla mutlu olmak için İstanbuldan kaçarken aslında bunları yaşayacağını hiç hayal etmezdi. Demirle evlendi hem de Yılmaz’dan hamile olduğu halde. Züleyha sevdiği adamı öldü zannederken Demir’i sevmeye sevmeye daha ne kadar onunla evli kalacaktır?

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Bir Zamanlar Çukurova’ya Ali Fekeli rolü ile Kerem alışık dahil oldu. Kerem Alışık’ın canlandıracağı Ali Fekeli Kimdir? Bilgileri için TIKLAYIN…

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Konusu Özeti ve özeti ilerleyen günlerde eklenecektir. Şimdilik bilgiler bu kadar. Sizde Bir Zamanlar Çukurova Dizisi hakkında merak ettikleriniz varsa aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017