Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Perşembe Günleri Reyting Alabilir mi Tutar mı?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi yeni sezonda ekrana gelecek olan dönem dizilerinden birisi. Tims & B’nin yeni sezon için hazırladığı bu iddialı dizinin hangi günler ekranlara geleceği belli oldu. Atv de ekrana gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Perşembe Günleri yayınlanacak. Bildiğiniz üzere Geçen sezon Kanatsız kuşlar isimli dizi vardı perşembe günleri.

Yönetmenliğini Faruk Teber’in yaptığı Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin kadrosunda Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi oyuncuların büyük bir özveri ile hazırlamış oldukları ”Bir Zamanlar Çukurova” yeni sezonda Atv de ”Perşembe” akşamları izleyiciyle buluşacak.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Perşembe Günleri Reyting Alabilir mi Tutar mı? Avlu Bizim Hikaye gibi rakipleri var..

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi izlenir mi tutar mı perşembe

Elbette perşembe günleri oldukça zorlu bir gün. Fox tv de yayınlanan Bizim Hikaye ve Star tv de yayınlanan ve çok iyi reytingler alan Avlu gibi diziler yer alıyor. Trt1 ekranlarında Kutül Amare dizisi yayınlanırken Show tv ile Kanal D de ise yeni dizilerden birisi ekrana gelecek. Peki bu kadar dizi içinde Bir Zamanlar Çukurova dizisi yer bulabilir mi izlenir mi?

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir dönem dizisi olmakla birlikte oldukça maliyetli bir yapım olduğunu şimdiden belirtelim. Özel olarak kurulan Aladağ çiftliği de prodüksiyonun büyüklüğünü ve yapılan işim ne kadar kıymetli oluşunu gösteriyor. Bu arada Aladağ Çiftliği nerede diyorsanız bu konuya bakabilirsiniz >> Bir Zamanlar Çukurova Aladağ Çiftliği

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Perşembe Günleri Atv de yayınlanacak peki bu dönem dizisi Reyting Alabilir mi Tutar mı? izleyici merak eder mi? Elbette bunu dizi başladıktan sonra ilk 3 haftada göreceğiz. Ancak diğer dizilerin yanında şansı biraz daha fazla gibime geliyor. Çünkü öncelikle yeni bir dizi, pahalı bir dizi, oyuncuları merak edilecek bir dizi, hemde Atv gibi bir kanalda.. İzlenmesini muhtemelen iyi reytingler alarak gösterecektir.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi reyting sonuçları

Bizlerde perşembe akşamları bir çok rakibi ile mücadele edecek olan ve ekranda tutunmaya reyting almaya çalışacak olan Bir Zamanlar Çukurova Dizisine başarılar diliyoruz. Sadece Adananın geçmiş yılları değil, tüm ülkemizin geçmişine dair bir tarihi dizi olacak olan ve Hanımın Çiftliği tarzında olacağını düşünüdüğümüz Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin bol reyting almasını diliyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. FÜSUN

    14 Eylül 2018 at 16:13

    Dün akşam izledim.senaryo oyuncular çekimler 10 numara.cok beğendik.Hayirli olsun.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top