Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sende Unutma Beni Unutama Beni Şarkısı Video

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sende Unutma Beni Unutama Beni Şarkısı Video konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sende Unutma Beni Unutama Beni Şarkısı Video hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sende Unutma Beni Unutama Beni Şarkısı Sözleri Video… Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde Esmeray’ın sesi ile hafızalara kazınan Unutma Beni şarkısı çalıyor. Bu şarkı da Yılmaz ile Züleyha’nın aşkına itham yapılıyor. Yılmaz’ı polislerle yakalamak üzere diğer taraftan da Züleyha onun hasretini çekerken aşıkları sonsuza kadar ayıracak bir plan yapıyor Hünkar.

Yılmaz ve Züleyha Yamanların çiftliğine geldiği andan itibaren hayatları değişir. Hünkar Hanım Züleyha’nın hamile olduğunu öğrenir. Bu durumu kendi lehine kullanacaktır. Oğlu Demir’in kısır olduğu haberinin yayılmadan engelleme yolları aramaktadır. Demir’le Züleyha’yı evlendirerek Züleyha’nın bebeğini Demir’in gibi gösterecektir. Bu sayede oğlunun kısır olmadığını kanıtlayacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde çalan Esmeray Unutma Beni Unutama Beni şarkısı sözleri;

Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım
Unutma beni, unutama beni
Gözünden damlayamayan göz yaşın olayım
Unutma beni, unutama beni

Gölgen gibi adım adım
Her solukta benim adım
Ben nasıl ki unutmadım
Sende unutma beni, unutama beni

Bitmek bilmez kapkaranlık geceler boyunca
Unutma beni, unutamam beni
Ayrılığın acısını kalbinde duyunca
Unutma beni, unutama beni

Sevişirken, öpüşürken
Yapayalnız dolaşırken
Unutmaya çalışırken
Unutama beni, unutama beni

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018