Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (İstekleriniz)

Atv ekranlarında 13 Eylül 2018 perşembe akşamı başlayan ve oldukça farklı konusu ile bir dönem dizisi olarak ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (İstekleriniz) doğrultusunda buraya eklenecek olup bizlere istediğiniz bölüm veya sahnede çalan şarkıyı, fragmanda çalan müziği veya dizideki herhangi bir jenerik fon müziğini sorup isteyebilirsiniz.

20 Aralık Perşembe Bir Zamanlar Çukurovada çalan Orhan Gencebay – Bir teselli ver

13 Aralık Perşembe Bir Zamanlar Çukurovada çalan Ayşen Güngör – Bana Kaderimin bir oyunu mu bu şarkısı

6 ARALIK Perşembe Bir Zamanlar Çukurovada çalan ORHAN GENCEBAY – Dertler benim olsun şarkısı

29 Kasım Perşembe Bir Zamanlar Çukurovada çalan Gülden Karaböcek – Dilek taşı şarkısı

29 Kasım Perşembe Bir Zamanlar Çukurovada çalan Erol Evgin – İşte Öyle Bir Şey şarkısı

8 Kasım Perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde çalan ne sevenim var ne soranım şarkısı (Orhan Gercebay)

8 Kasım Perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde çalan dağlar dağlar kurban olan yol ver geçem şarkısı (Barış Manço)

1 Kasım Perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde çalan ben seni unutmak için sevmedim şarkısı (Zeki Müren)

25 Ekim Perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde çalan sevemedim kara gözlüm şarkısı (Handan Kara)

11 Ekim Perşembe günü Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde çalan Emel Sayın Yaşadım mı öldüm mü anlayamadım şarkısı: 

Sizlerden gelecek istekler doğrultusunda Bir Zamanlar Çukurova Dizi mzüiklerini şarkılarını sizlere bu sayfadan iletmeye hem video olarak hemde mp3 yada mp4 formatında Bir Zamanlar Çukurova şarkılarını müziklerini sunmaya çalışacağız. Elbette bir dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde çok fazla şarkı veya türkü çalacak gibi görünüyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin fragmanlarında çalan şarkı müzik jenerik fonlarını da talepleriniz doğrultusunda buradan sizlere aktaracağız. Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 13 Eylülde Atv ekranlarında başlıyor. Bizde sizlerden gelecek istekleri de göz önünde tutarak Bir Zamanlar Çukurova Dizi Şarkısı müziği sayfası oluşturmaya karar verdik.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Başrollerini Murat Ünalmış, Uğur Güneş,Vahide Perçin, , Bülent Polat,Hilal Altınbilek, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur gibi ünlü isimler üstleniyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki şarkılar ve müzikler ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

Yeni sezonda Atv de perşembe akşamları yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Müziği fragmanda çalan müzikleri ve şarkıları ile ilgi odağı olurken, Bir Zamanlar Çukurova Jenerik Fon müzikleri ve Bir Zamanlar Çukurova Şarkıları DiziHaberi.tv de istek ve arzularınız doğrultusunda bölüm bölüm çalan şarkılar sizlerle olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Dizi müziği şarkısı

İlk bölümü ile 13 Eylülde 2. Bölümü ile 20 Eylül perşembe ekrana gelecek olan ve Atv de yeni sezonda en çok merak uyandıran dizilerden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi büyük ilgi göreceğe ve konusuyla herkesin ilgisini alakasını çekeceğe benziyor. Oldukça yüksek maliyeti ve Aladağ Çiftliği ve Konağı ile ilgi alaka katlanacak görünüyor.. Bizde DiziHaberi.tv olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisine ait şarkıları şiirleri fragmanda çalan fon müziklerini biraraya getirelim istedik. Atv de yayınlanacak olan dizinin ilk bölümü iyi geçerse devamında da güzel şarkılar müzikler geliyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizi severler şarkı müzik İsteklerini aşağı yazabilir.. Bu sayfadan Bir Zamanlar Çukurova dizi müziklerini fragmanda çalan şarkı ve türküleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden isteyebilirsiniz. Atv de ekrana gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir. Hepinize iyi izlemeler ve dinlemeler dileriz. DiziHaberi.tv

Bir Zamanlar Çukurova 1. bölüm sonuna doğru çalan Neşet Ertaş Adana Yolları şarkısı videosu;

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin 1. Bölümünde çalan İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız şarkısı orjinal müziği:

Bir Zamanlar Çukurova dizisi müzikleri:

Bir Zamanlar Çukurova dizisi jenerik fon müziği

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

2 Yorum Var

2 Comments

  1. Erdal

    23 Kasım 2018 at 11:41

    22 kasım 2018 de ki bölümde “o yar gelir” isimli türküyü eklermisiniz teşekkürler

  2. Ahmet

    9 Kasım 2018 at 00:06

    Son bölümde (8 Kasım) cümbür cemaat baloya girdiklerinde çalan şarkı neydi? Jenerik müzik değil, baloda çalınan şarkı.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Bir Zamanlar Çukurova

To Top