Bir zamanlar Çukurova dizisinde Gülten öldü mü diziden ayrıldı mı intihar etti?

Bir zamanlar Çukurova dizisinde Gülten öldü mü diziden ayrıldımı intihar etti konusunda sizleri bilgilendirmek için bu konuyu açmış bulunuyoruz. Gülten’in abisi Gaffur Abdullah Ağa kardeşi Gülten’e resmen pazarladığı Çünkü Sabahattin doktor ile Gülten arasında çıkan dedikodular oldukça rahatsız olan ve kardeşi Gülten’in adının çıkmasından zehirlenmesinden dolayı oldukça zor duruma düşen Gaffur Gülten’e bir an evvel elden çıkarmak için ağaya ayarlamaya çalıştı.

Bir zamanlar Çukurova dizisinde Gülten öldü mü diziden ayrıldı mı intihar etti?

Bunu öğrenen Gülten Gaffur’un getirmiş olduğu Apo ağa varmamak için Bir mektup yazarak intihar etmek için kanala doğru yola çıkar. Bu sırada Yılmaz çiftliğe gelerek Gülten hakkında bilgi almak için elinden geleni yapar. çünkü Gülten defalarca Yılmaz’ı ölümden kurtarmış ve onu çok sevdiği için Ölümü bile göze almıştır. Yılmaz Gülten’in kendisine yaptıklarından dolayı minnettardır ve onu kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Gülten intihar mektubu yazarak kendisini Ölüme Doğru götürecek yola koyulur ve su kanalına Doğru yol alır Bu sırada Yılmaz da onu aramaktadır. Saniye ve Gaffur da oldukça Tedirgin bir şekilde Gülten’in kendisini öldürmesini de çekilmekte ve yazdığı mektubu okuduktan sonra iyice kuşkulanarak onu aramaya başlamışlardır.

Gülden iple kendini asmak için uğraşsa ve bunu yapmak istese de Yılmaz son dakika da onu kurtaracak ve ölmesini engelleyecektir. daha önce de Gülten Yılmaz’ı kanaldan kurtarmış ve onun boğulmasına engellemişti. Böylelikle önce Gülten Yılmaz’ın hayatını kurtarmış Daha sonra da intihar etmek üzereyken Yılmaz Gülten’in hayatını kurtarmıştır ve İkisi de birbirine birer hayat borçlanmışlardır.Bir zamanlar Çukurova dizisinde Gülten öldü mü intihar etti

Gülten Bu intihar girişiminde başarılı olamayacak Yılmaz onu sondaki kadar kurtaracak Böylelikle dizinin heyecanla devam eder yeni bölümünde 29 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan bir zamanlar Çukurova dizisinde Gülten’in intihar girişimi Yılmaz’ın kurtarması ile sona erecektir.

Yılmaz Gülten’i kurtardıktan sonra Gaffur la olan hesaplaşmasını da Gaffura iyi bir ders vererek tamamlamak ister ve Gülten’i aramaya gelen Gaffur’un gırtlağına Bıçağı dayayıp artık Gülten’in kendisinde olduğunu ve bundan sonra kendisi ile birlikte yaşayacağına söyleyerek ona unutamayacağı bir ders verir. artık Gülten Yılmaz’ın himayesindedir. Bir zamanlar Çukurova gülten yılmazın himayesinde:
Bir zamanlar Çukurova gülten yılmazın himayesinde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018