Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Atv?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Atv? Bir Zamanlar Çukurova dizisi Atv ekranlarında 13 Eylül 2018 perşembe akşamı yayınlanmaya başlıyor. 13 eylül perşembe akşamı yeni ve ilk bölümü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin tekrar bölümlerinin zamanlarını tarihlerini ve saatlerini sizlerle paylaşmak için bu içeriği açtık.

Yapımcılığını Tims&B’nin yaptığı, yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Faruk Teber’in üstlendiği  Bir Zamanlar Çukurova  dizisi oldukça yüksek maliyeti ile göz dolduran bir dönem dizisi oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin tekrar bölümleri ne zaman hangi tarihlerde yeniden ekrana gelecek sizler için araştırıp buraya yazdık. İşte yeni haftada dizinin saatleri:

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00 Yeni Bölüm
Bir Zamanlar Çukurova Cumartesi 12.20 Tekrar
Bir Zamanlar Çukurova Pazar 15.30 Tekrar
Bir Zamanlar Çukurova Pazartesi 02.55
Bir Zamanlar Çukurova Cuma 01.40

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin baş rollerini Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın ve Selin Yeninci gibi ünlü oyuncular paylaşıyor. “Bir Zamanlar Çukurova” dizisi 13 Eylül perşembe akşamı ilk bölümüyle ATV’de ekranlara gelecek. ATV ekranlarında 13 Eylül 2018 Perşembe akşamı başlayacak olan bir zamanlar Çukurova isimli dizi ilk bölümü ile ekrana geldikten hemen sonra tekrar bölümüyle saat 22 30’da yeniden yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeniden tekrar ne zaman yayınlanacak

Ancak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilk bölümünü izleyemeyen veya izleyipte tekrar izlemek isteyen iş durumundan dolayı veya kaçırdığı için farklı dizi izlediği için veyahutta eş durumundan dolayı (eşinin başka kanala bakması gibi) müsait olmadığı için izleyemeyen ve tekrar izlemek isteyenler için ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin tekrar bölümleri ne zaman hangi günler ve hangi saatte yayınlanacak bu konuda sizlere bilgi vermek için bu içeriği oluşturmuş bulunuyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ilk bölümü ile 13 Eylül Perşembe akşamı yayınlandıktan hemen sonra Atv’de yeniden ekrana gelecek. Ancak Perşembe akşamı bu diziyi izleyemeyenler acaba cuma cumartesi veya pazar günleri hangi saatte ATV ekranlarında yayınlanacak diye merak içinde bizlere soru soruyorlar. Bizde Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hangi günler Tekrar edeceğini yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Çukurova tekrar bölümlerinin yayınlanacağı gün ve saatleri ATV yayın akışına bakarak sizlere duyurmak istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukuruva Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

​Bir Zamanlar Çukuruva Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saatlerde?

Atv de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat işte detaylı takvim ve saatler:
Bir Zamanlar Çukurova Perşembe: Saat -20.00
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Perşembe: Saat -22.50
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Cuma: Saat -04.30
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Cumartesi: Saat -10.00
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Cumartesi: Saat -16.20
Bir Zamanlar Çukurova Tekrarı Pazar: Saat -15.55

Dizinin yeni haftada yani 17-23 Eylül tarihleri arasında yeni bölüm tekrarlarının yayınlanacağı saatler de belli oldu: İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni hafta saatleri:

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00 Yeni Bölüm
Bir Zamanlar Çukurova Cumartesi 12.20 Tekrar
Bir Zamanlar Çukurova Pazar 15.30 Tekrar

Bir Zamanlar Çukurova Pazartesi 02.55
Bir Zamanlar Çukurova Cuma 01.40

Bir Zamanlar Çukuruva Dizisinin Oyuncuları Kimler, Dizide Kim Kimdir?

Vahide Perçin – Hünkar Yaman ​: Çukurova’nın en büyük beylerinden biri olan Demir Yaman’ın annesi. Adı gibi hükümran, adı gibi kararlı, dirayetli bir kadın. Oğlu Demir’in sahip olduğu toprakların hanım ağası, ırgatların Büyük Hanımı. Hünkar Yaman için Demir’den ve Demir’in itibarından daha değerli hiçbir şey yok. Tek dileği soylarının sürmesi ve oğlunun sahip olduğu bu toprakların ileride emin ellere geçmesi. Ama bir gün oğlunun itibarının sarsılmak üzere olduğunu anlar ve çok tehlikeli bir oyun kurar.

Bir zamanlar Çukurova Vahide Perçin Hünkar Yaman _karakteri

Uğur Güneş – Yılmaz Akkaya: İstanbul’un yakışıklı, mütevazı ve iyi yürekli çocuğu, çalışkan bir aşık. Parada pulda şanda şerefte gözü yok. Hayatta en büyük dileği canından çok sevdiği Züleyha’sıyla evlenip mutlu bir yuva kurmak. : Ama bir gün hayattan yediği bir darbe ile geleceği de hayalleri de tümüyle değişir. Sevdiği için elini kana bulayan Yılmaz’ın içine düştüğü kaçak hayatı onu hiç beklemediği yollara sürükler.

Bir zamanlar Çukurova Uğur Güneş Yılmaz Akkaya rolünde

Murat Ünalmış – Demir Yaman: Büyük bir servetin sahibi. Çukurova’nın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar hırslı, gözü kara bir adam. Ama babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha’ya görür görmez aşık olur.

Bir zamanlar Çukurova Murat Ünalmış Demir Yaman rolünde

Hilal Altınbilek – Züleyha: Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı olabilen, zeki bir genç kız. Parada pulda gözü olmayan Züleyha’nın en büyük hayali Yılmaz’la evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyha’nın hayatını mahvedecek bir adım atar. Bu adımla darmadağın olan Züleyha’nın tek çaresi Yılmaz’la birlikte Adana’ya kaçmaktır. Ama kader Züleyha’yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.​

Bir zamanlar Çukurova Hilal Altınbilek Züleyha karakteri

Atv ​Bir Zamanlar Çukuruva Dizisinin Tekrarı Yeniden Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Atv de ekrana gelen ilk bölümü 13 Eylül perşembe yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Tekrarı Ne Zaman yeniden Hangi Gün Saat işte detaylı dizinin Tekrarı Yeniden izlemek isteyenler için takvim ve saatler:

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00 Yeni Bölüm
Bir Zamanlar Çukurova Cumartesi 12.20 Tekrar
Bir Zamanlar Çukurova Pazar 15.30 Tekrar

Bir Zamanlar Çukurova 27 Eylül Perşembe 20.00
Bir Zamanlar Çukurova 27 Eylül Perşembe 22.15
Bir Zamanlar Çukurova 29 Eylül Cumartesi 12.50
Bir Zamanlar Çukurova 29 Eylül Cumartesi 23.45
Bir Zamanlar Çukurova 30 Eylül Pazar 16.00

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Atv? (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2018