Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Hekimoğlu Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Hekimoğlu Kimdir Gerçek Adı Bilgileri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Hekimoğlu Kimdir Gerçek Adı Bilgileri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeni oyuncu hem güzelliği hem de karakteri ile seyirciyi etkiliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan oyuncu hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcılığını Tims&B yapıyor. Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun üstlendiği, başrollerini Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu,Turgay Aydın ve Selin Yeninci’nin başrollerini paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisine Yılmaz karakterine aşık olacak Âlâ adlı bir doktorun katılacağı konuşuluyor.

Melike İpek Yalova Bir zamanlar çukurova Ala hekimoğluAtv‘nin perşembe akşamları izlenme rekorları kıran Tims&B imzalı reytingleri altüst eden dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova‘nın oyuncu kadrosuna ünlü bir isim katıldı.  Son olarak ise Âlâ Hekimoğlu adlı çocuk doktoruna hayat verecek olan Melike İpek Yalova diziye dahil oldu. Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Hekimoğlu Kimdir kısaca bilgiler vermek istiyoruz sizlere.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Ala Doktor kim

Atv de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi reytinglerde oldukça iddaalı bir yapım. Züleyha ile Yılmaz’ın aşkı ile başlayan dizi Yılmaz’ın Demir ve Züleyha’dan intikam alma konusu ile devam ediyor. Yılmaz Fekeli’yi arkasına aldı ve oldukça güçlü biri oldu artık. Bu gücü Demir’i de korkutuyor. Demir ve Yılmaz arasında en son kurşunlar sıkıldı. Yılmaz Demir’in annesi Hünkar’ı vururken Demir’de Yılmaz’ı vurdu.

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Hekimoğlu Bilgileri: Melike İpek YalovaBir zamanlar çukurova yılmaza aşık olan doktor Ala hekimoğlu

Melike İpek Yalova, ‘Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Âlâ Hekimoğlu adlı çocuk doktoruna hayat verecek. Âlâ’nın, Yılmaz’a (Uğur Güneş) aşık olması dizideki bütün dengeleri değiştirecek. Âlâ Hekimoğlu Yılmaz aşkı en çok Gülteni üzecek olsa da dizinin geleceği açısından yeni açılımlar yapması elbette çok normal..

Murat Saraçoğlu’nun yönettiği diziye Âlâ Hekimoğlu karakterinin gelmesiyle beraber 17. bölümde İnci adlı bir de hemşire karakteri dahil olacak. Bir Zamanlar Çukurova İnci Hemşire kimdir bilgileri hakkında detaylar için sitemizde sizlere detaylı bilgiler verilecektir.

Yılmaz ve Hünkar Hanım hastaneye kaldırıldı. Hastanede Yılmaz’la ilgilenen Doktor Ala diziye yeni oyuncu olarak katıldı. Doktor Ala’yı canlandıracak olan oyuncu Melike İpek Yalova oldu. İnci isimli hemşire de Doktor Alaya yardımcı olacak.. Dizinin yeni oyuncusu Melike İpek Yalova’nın bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde Doktor Ala bilgileri sizlerle… Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleriyle her Perşembe ATV’de yayınlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni oyuncuları katarak kadrosunu güçlendirmek istiyor ve diziye sürekli yeni katılımlar oluyor. Bakalım Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni gelen Ala Doktor Yılmaz ile nasıl bir tanışma gerçekleştirecek.

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala nasıl bir karakter olarak girecek Yılmaz onunla nasıl tanışacak, Yılmaz İle Ala doktorun tanışmasından sonra Züleyha ne yapacak oldukça merak ediliyor. Yılmaz elbette çok çekti, Demir onu ezmek için elinden geleni yapsa da Yılmaz pes etmedi, ama doktor olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisine girecek olan Ala bakalım Yılmaz ile neler yapacak nasıl bir tanışma olacak devamı gelecek mi izleyip göreceğiz.

Melike İpek Yalova kimdir? – Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala 
29 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 34 yaşındadır. Eski Devlet Bakanı olan Yüksel Yalova’nın kızıdır. Bilkent Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Ardından Roma La Sapienza Üniversitesi bünyesinde Politikalar ve Kriz Yönetimi eğitimi okuyarak kariyerine başlamıştır.Bir zamanlar çukurova doktor Ala hekimoğlu

Melike İpek Yalova: Oyunculuk konusundaki ilk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yapmıştır. Ardından Karadayı dizisindeki meşhur Ayten karakterini canlandırarak oldukça tanınmıştır. Geçtiğimiz sene ekrana gelen İnsanlık Suçu dizisinde canlandırdığı Cevher karakteri ile de izleyicilerden büyük bir beğeni kazanmıştır…

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala ve hemşiresi inci bakalım nasıl bir rolü üstlenecekler, Yılmaza aşık olacak olan Doktor Ala Hemşire inci neler yaşayacak neler yapacaklar izleyip göreceğiz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Doktor Ala Hekimoğlu Kimdir Gerçek Adı Bilgileri (1 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2018