Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir Gerçek Adı (Rüzgar Aksoy)

Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir Gerçek Adı (Rüzgar Aksoy)

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir Gerçek adı nedir gibi soruların sorulduğunu bildiğimiz için takip ettiğimiz dizi Bir Zamanlar Çukurova nın Ercüment’ini inceledik gerçek adı Rüzgar AKSOY olan oyuncu dizide Hünkar’ın yeğeni rolünü canlandıracak. Yarın akşam yani 25 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde karşılacağımız Hünkar’ın yeğeni Rüzgar Aksoy’un dizideki adı Ercüment, bu bölümde lüks model arabası ile konağa gelen Ercüment’in bakışlarından hiç de iyiye geldiğini anlamadık.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Ercümenti Kimdir?

1981 doğumlu olan Rüzgar Aksoy daha önce Adanalı dizisinde tanıdığımız Ferruh karakterine hayat vermişti. Aslen tiyatro oyuncusu olan Rüzgar Aksoy sırasıyla, Adanalı, Karakol, Annem Uyurken, Araf Zamanı, Ah Neriman, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu, Kara Sevda, Yüz Yüze dizilerinde rol aldı.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Ercüment’inin (Rüzgar Aksoy) Instagramı;

Ercüment’in Bir Zamanlar Çukurova daki Arabası Hangi Markaydı?

1965 model olan Ford Mustang arabasıyla diziye merhaba diyen Rüzgar Aksoy yapılan haberlerin aksine bir FORD efsanesi olan 65 model MUSTANG ile diziye katıldı. Toplamda 180 adet üretilen bu otomatil için dizi setinin ne kadar ödediği merak konusu olsa da aracın piyasa değer 400bin dolar civarında 🙂

ercüment in bindiği araba bir zamanlar çukurova

ercüment in bindiği araba bir zamanlar çukurova

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.