Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir? Hünkar Yaman’ın Yeğeni (Rüzgar Aksoy)

ATV’nin perşembe akşamları ekrana getirdiği reyting rekortmeni sevilen dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ya yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Diziye son olarak yurt dışından sürpriz bir konuk gelecek. Hünkar Yaman’ın Yeğeni Ercüment olarak diziye katılacak olan oyuncunun kim olduğu gerçek adı ve soyadının ne olduğu merak konusu oldu. Bizde burada Bir Zamanlar Çukurova Ercüment hakkında kısa bilgiler verelim istedik.

Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir? Ercüment Hünkar Yaman’ın yurt dışında bulunan Yeğenidir. Bir Zamanlar Çukurova Ercüment karakterini oynayacak olan oyuncunun gerçek adı Rüzgar Aksoy’dur. Yapımcılığını Tims & B ‘nin, yönetmenliğini ise Murat Saraçoğlu’nun üstlendiği ve Atv ekranlarında her hafta reytingleri ile baş dönüren ve hiç düşümeyen sıralaması ile şapka çıkarılan bir yapım olan Bir Zamanlar Çukurova dizisine Ercüment rolü ile son olarak Rüzgar Aksoy dahil oldu.

Rüzgar Aksoy bir zamanlar çukurova Ercüment rolündeBir Zamanlar Çukurova dizisinin başrollerini Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu,Turgay Aydın ve Selin Yeninci gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisine karılan ve Ercüment karakteriyle Hünkar Yaman’ın Yeğeni olan ve konağa yeni bir hareket kazandıracak olan Rüzgar Aksoy bakalım izleyicilerden nasıl bir not alacak.

Daha önce bir çok dizide gördüğümüz ve son olarak Koca Koca Yalanlar dizisinde rol alan Rüzgar Aksoy Bir Zamanlar Çukurova dizisine konuk olacak ve duruma gör senaryodaki sahnesi artacak. Ünlü oyuncu Rüzgar Aksoy dizide Hünkar Yaman’ın yurt dışından gelen yeğeni Ercüment’e hayat verecek. Bakalım Ercüment nasıl bir kişilik olacak Demir ile Ercüment arasında neler yaşanacak izleyip görelim. “Bir Zamanlar Çukurova” yeni bölümleriyle her Perşembe ATV’de!

Bir Zamanlar Çukurova Ercüment karakteri Rüzgar Aksoy Kimdir?

Rüzgar Aksoy başarılı bir oyuncu ve tiyatrocudur, 1981 yılında İstanbul’da doğan Rüzgar Aksoy eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nde noktalamıştır. İlk olarak Adanalı dizisi ile 2010 yılında oyunculuk deneyimi kazanmaya başlayan Rüzgar Aksoy daha sonra bir çok dizide aranan oyunculardan yan rollerden birisi olmuştur. Rüzgar Aksoy daha sonra Kara Sevda, Türkan, Karakol, Annem Uyurken, Ah Neriman ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi bir çok dizide rol aldıktan sonra Show Tv yayınlanan Yüz Yüze dizisinde oynamıştır. Kanal D de Koca Koca Yalanlar dizisinde Osman rolünü başarıyla oynamıştır. Rüzgar Aksoy son olarak Bir Zamanlar Çukurova Ercüment karakterini canlandıracak…

Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Kimdir

Başrollerini Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu,Turgay Aydın ve Selin Yeninci’nin paylaştığı diziye, son olarak Koca Koca Yalanlar’da rol alan Rüzgar Aksoy konuk oluyor. Ünlü oyuncu dizide Hünkar Yaman’ın yurtdışından gelen yeğeni Ercüment’e hayat verecek.Bir Zamanlar Çukurova Ercüment kimdir bilgileri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.