Bir Zamanlar Çukurova Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Bir Zamanlar Çukurova Finale mi Gidiyor?

2018 yılının Eylül ayında başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ilk başladığında pek çok diziyi reytinglerde geride bıraktı. Dizi de en çok ilgi göre karakterlerin çok iyi bir şekilde tasarlanmış olmasıydı. Züleyha ve Yılmaz arasındaki aşk ilk bölümden itibaren izleyiciye oldukça güzel bir şekilde aktarıldı. Ayrıca Yamanlar olarak Çukurova’da gerçekten bir aile olması da dizinin izlenmesine büyük bir katkıda bulundu. Zaten halk olarak pek çoğumuz gerçek olaylardan alıntı yapılan film ve dizileri daha çok seviyoruz.  Bir Zamanlar Çukurova dizisi de bu alıntılardan biri. Vahide Perçin ve Murat Ünalmış etkileyici bir şekilde bu ailenin hayatının tam bir gerçeklikle gözler önüne seren iki büyük oyuncu. Bu kadar sevilen dizi de doğal olarak merak konusu; Bir Zamanlar Çukurova Final mi Yapacak Sezon Finali mi? Sorusunu gündeme getiriyor.

Bir dizi izleyici tarafından tutulmuş ve sevilmiş ise bu durum reytinglerine yansıyor ve her geçen gün reytingler artıyorsa dizinin devam edeceği garanti haline geliyor. Yani, Bir Zamanlar Çukurova Final mi Yapacak Sezon Finali mi? Dediğimizde bu durum izleyicinin yorumlarına bağlı diyebiliriz. Dizi şimdilik sezon finali yapacağa benziyor. Eğer reytinglerini yüksek tutarsa da muhtemelen 2019 yılında da bir sonraki sezon olan Eylül ayında yine ekranlarda kalabilir. Fakat asıl önemli olan nokta Bir Zamanlar Çukurova senaryonun aynı kalitede devam edip edemeyeceği. Çünkü pek çok dizi reytingler uğruna uzatılarak heba oluyor. Bu tarz tutan dizilerinde heba olmasını istemeyiz.

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Yayınlanacak?Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali mi final mi

Dizi için yapılan ön yayın hakları anlaşması kısa süre içinde sezonu kapatacak şekilde 33 bölüm olarak yenilenmiştir. 2018 de Atv ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer aldı ve doğal olarak Bir Zamanlar Çukurova Final mi Yapacak Sezon Finali mi? Sorusu merak konusu haline geldi. Belli ki bu hikayeden daha çok bölüm çıkar ve 2019 yılında da en çok izlenen dizilerden biri haline gelir. Ayrıca yayınlandığı gün diziye rakip olabilecek herhangi bir dizi yok. Hatta diğer kanallarda yayınlanan pek çok dizinin bu denli tutulmadığını ifade etmekte fayda var. Reytinglerin birazda bu sebepten yüksek olduğunu söylersek yanlış olmaz. Fakat 2019 yılında diziye rakip yeni diziler ekranlara gelebilir. Asıl o zaman iyi bir dizi olup olmadığı anlaşılacak.

Bir Zamanlar Çukurova bitecek mi finali ne zaman olacakBir Zamanlar Çukurova dizisi 2019 yılında da devam edecek ve reytinglere göre dizinin akıbeti belirlenecek dersek Bir Zamanlar Çukurova Final mi Yapacak Sezon Finali mi? Sorusuna anlamlı bir cevap vermiş oluruz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi iyi bir dizi. Bu yüzden uzatılarak günlük diziye çevrilmeden önce kesinlikle final vermeli. Böylece tadında bırakılır ve tadında bırakılan pek çok dizi gibi sektörde ön sıralarda hiçbir zaman unutulmayan bir dizi olarak yerini alır. Fakat uzatılırsa emin oluyoruz ki bu reytingler uğruna uzatılır ve dizinin popülerliği gün geçtikçe düşer.

Bir Zamanlar Çukurova Final Ne Zaman?Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finali mi final mi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin finali ne zaman vereceği henüz belli değil. Bu yüzden Bir Zamanlar Çukurova Final mi Yapacak Sezon Finali mi? Sorusuna net bir cevap veremiyoruz. Dizinin bir sezon boyunca devam etmesi sezon sonunda final yaparak senaryosunu alt üst etmeden edebi ile ayrılması en mantıklısı olur diyebiliriz. Çünkü dizi gerçek yaşamdan alıntı ve uzatılacak kıvamda bir dizi değil. Belli bir zamanı anlatan ve daha fazla dallandırıp budaklandırılmayacak bir konuya sahip. Eğer diziyi reytingler uğruna uzatırlarsa hiçbir anlamı kalmaz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Final mi Yapacak Sezon Finali mi? (9 Yorum)

  1. Bu dizi muhteşem lütfen bitmesin bu dizi için saat bire kadaruykusuzluga raziyim ama dizinin bitmesine razı değilim asla o kadar çok dizi varki o diziler bitsin Insallah finalde yılmaz ve züleyha kavuşur insallh

  2. Herkes merakla izliyor niye bitiyor bitmesini istemiyoruz luuuuuttttttttffffffffeeeeeeennnnnnnnnnn

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2018