Bir Zamanlar Çukurova Görünce Aşık Oldum (Benim Gözüm Sende) Şarkısı Kim Söylüyor

6 Eylül perşembe günü Atv ekranlarında yep yeni bir dizi yayın hayatına merhaba diyor. Adana’da geçmiş yıllarda yaşanmış güzel bir hikayeyi anlatacak olan dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni fragmanda çalan Görünce Aşık Oldum (Benim Gözüm Sende) Şarkısını Kim Söylüyor sözleri nasıl buradan aktaracağız sizlere..

Bir Zamanlar Çukurova fragman şarkısı olan Görünce aşık oldum O güzel gözlerine Başkasını istemem Benim gözüm sende Yalvarırım ne olur Başka birini sevme Ben sensiz yaşayamam Benim gözüm sende Ömür boyu beklerim Belki seversin diye Başkasını istemem Benim gözüm sende diye devam eden şarkıyı seslendiren sanatçı Belkıs Özener.

Belkıs Özener’in seslendirdiği Görünce Aşık Oldum (Benim Gözüm Sende) Şarkısı oldukça beğenildi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ve dizinin adeta fon müziğinin yerini aldı. Çok eski tarihlerde çıkmış olan bu şarkı 70 li yılların izlerini taşıyor ve oldukça güzel bir müziği var.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde çalan şarkı ve türküleri sizlere buradan duyuracağız. Bir Zamanlar Çukurova dizi müzikleri ve türkülerini şarkılarını ve kimin söylediğini de burada olduğu gibi detayları ile paylaşacağız. Sizlerde dizide çalan şarkı ve müzikleri bizlerden isteyebilirsiniz. İşte Bir Zamanlar Çukurova Görünce Aşık Oldum (Benim Gözüm Sende) Şarkısının sözleri:

Bir Zamanlar Çukurova Görünce aşık oldum O güzel gözlerine

Bir Zamanlar Çukurova Görünce Aşık Oldum (Benim Gözüm Sende) Şarkı sözleri

Görünce aşık oldum
O güzel gözlerine
Başkasını istemem
Benim gözüm sende
Yalvarırım ne olur
Başka birini sevme
Ben sensiz yaşayamam
Benim gözüm sende

Bir Zamanlar Çukurova Görünce Aşık Oldum (Benim Gözüm Sende) Şarkısı
Ömür boyu beklerim
Belki seversin diye
Başkasını istemem
Benim gözüm sende

Şarkının orjinalini Belkıs Özener seslendiriyor, işte o video: Bir Zamanlar Çukurova Görünce Aşık Oldum (Benim Gözüm Sende) Şarkısı videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2018