Bir Zamanlar Çukurova Gülten ile Yılmaz Sevgili Olacak mı Evlenecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Gülten ile Yılmaz Sevgili Olacak mı Evlenecek mi? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz konağa geldiğinden geri gözünü ondan alamayan ve Züleyha ile birlikte olduğunu öğrenince dünyası başına yıkılan bir genç kız vardı. Gülten…

Gülten Gaffur’un kız kardeşi. Gaffur Yılmaz’ı düşman bellediği için Gülten bu duygularını hiç bir zaman abisine söylemedi ancak yengesi anladı onun hislerini. Gülten Yılmaz’ın hep yanında oldu. Şimdi de Züleyha evli ve Yılmaz yalnız. Onun zor zamanlarında yaralı iken de onunla ilgilenen Gülten bu iyiliğinin bedelini Yılmaz’la sevgili olarak mı alacak?

Gülten ve Yılmaz sevgili olacak mı? Bizce olur. Çünkü Yılmaz konağa girmek Züleyha’ya yakın olmak için bunu kabul edebilir. Aynı zamanda Demir’den de Züleyha’dan da intikamını böylece alabilecektir. Bakalım ilerleyen bölümlerde Yılmaz nasıl bir intikam planı düşünecek bunun için Gülten’le evlenecek ve konağa yerleşecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Gülten ile Yılmaz ne yapacak aşk mı yaşayacak

Gülten Doktor Sabahattin ile birlikte Demir’in vurduğu Yılmaz’ı kanaldan kurtarmış ve onun yaşaması için gereken herşeyi yaparak vücudundaki kurşunları çıkarmıştır. Tüm yaşananlar Gülten’in Yılmaz’a sırılsıklam aşık olduğunu zaten göstermekteydi. Bu son gelişmeler ve Gülten’in Yılmaz’ı kurtarması ve onu ölümden döndürmesi Gülten’in aşkını bir kez daha kanıtlamıştır.

Yılmaz ise ölümden kurtulduktan sonra Gülten’in kendisi için yaptıklarına şahit olmuş eski sevdiği Züleyha’nın ise Demir’le evlenmesini görüp artık ondan soğumaya başlamıştır. Gülten’in böyle büyük fedakarlıklar yapması Yılmaz’ın ondan etkilenmesine sebep olacaktır. Gülten’in abisi Gaffur ise Gülten’i başkasıyla sözlendirilmiş Gülten istemese de onu zorla vermiştir. İlerleyen bölümlerde neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Ancak görünen o ki Gülten zorla nişanlandığı adamdan ayrılacak ve yüreğinde sevdiği Yılmaz ile birlikte yeni bir sevdaya yelken açacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova Gülten ile Yılmaz sevgili mi oluyor

Bir Zamanlar Çukurova Gülten ile Yılmaz ne yapacak aşk mı yaşayacak ilerleyen bölümlerde olaylar daha da netleşecek ve yeni gelişmeleri sizlere yazmaya devam edeceğiz buradan. Sizde Bir Zamanlar Çukurova Gülten ile Yılmaz hakkındaki yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.. Sizce böyle bir aşk doğar mı? Gülten ile Yılmaz sevgili olur mu?

Bir Zamanlar Çukurova Gülten karakterini canlandıran Selin Genç Kimdir? Selin Genç, 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuş, Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olup Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de oyunculuk ve tiyatro üzerine eğitim görmüştür. Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Gülten karakterini canlandırmaktadır. Oldukça başarılı olan Gülten karakteri oyunculuğu ile göz doldurmaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova Gülten karakterini canlandıran Selin Genç

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018