Bir Zamanlar Çukurova Hatip Ağa Kimdir? Bilgileri (Sermiyan Midyat)

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Hatip ağa karakteri kimdir nasıl bir rol ile diziye dahil olacak diye merak edenler için burada kısa bilgiler vermeye çalışacağız. Bu sezonun en güçlü dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova perşembe akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Reyting sonuçları ile hem ATV’yi hem de oyuncularının mutlu eden dizi yeni transferleriyle de konuşulmaya devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine en son katılan isim Hatip ağa oldu. Sevilen dizide Hatip ağa karakterini canlandıracak olan oyuncu Sermiyan Midyat oldu. Bildiğiniz üzere Sermiyan Midyat daha önce çekmiş olduğu diziler ve filmler ile ön plana çıkan hem yazar hem de oyunculuğu ile önemli bir karakter. Ancak kadrosu oldukça güçlü olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yan rollerine Sermiyan Midyat’ı da dahil etti.Bir Zamanlar Çukurova dizisine Sermiyan Midyat dahil oldu

Bir Zamanlar Çukurova Hatip Ağa Rolüyle Sermiyan Midyat Dahil oldu..

Sermiyan Midyat elbette çok önemli bir transfer diyebiliriz çünkü Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosu gerçekten de bu sezonun en iyi dizilerinden birisi olduğunu gösteriyor. Hatip Ağa nasıl bir karakter olacak Demir ile mi çalışacak yoksa Fekeli’nin yanında Yılmaz’a yardım edecek ilerleyen zamanda göreceğiz. Hangi karakterle girerse girsin Hatip ağa rolü ile diziye dahil olan Sermiyan Midyat Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna kesinlikle bir canlılık katacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna katılan Sermiyan Midyat Murat Saraçoğlu’nun yönettiği dizide Hatip ağa karakterine hayat verecek. Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat Vahide Perçin Murat Ünalmış Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in başrolünde oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 32. bölümünde diziye katılması bekleniyor. Bu sezon reytingleri ile tüm dizileri yerinden eden Bir Zamanlar Çukurova Sermiyan Midyat’ın dahil olacağı ve Hatip Ağa rolü ile diziyi daha da yukarılara taşıyacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Hatip ağa karakteri kimdirBir Zamanlar Çukurova Hatip Ağa Rolüyle katılan Sermiyan Midyat Kimdir?

Sermiyan Midyat 1974 yılında Ankara’da doğmuştur. Tiyatro dizi ve sinema filmleri ile ön plana çıkan Sermiyan Midyat Ankara’da 7 yıl kaldıktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir. 1998 yılında sınavla girmiş olduğu nöbetçi tiyatro da tiyatro eğitimleri almış İstanbul Kadıköy’de ise Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro eğitimleri görmüştür. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi’nde kimya bölümünde 3 yıl okuduktan sonra işletme fakültesine geçmiş, Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır.

Haluk Bilginer Zuhal Olcay gibi usta tiyatrocularla birlikte görev almıştır. Sermiyan Midyat Emret Komutanım dizisinde Arıza Hamza rolüyle kendisini göstermiş 2007 yılında oyunbozan adlı tiyatroyu hem yazmış hemde yönetmiştir. Şarkı sözleri de yazan Sermiyan Midyat Mustafa Ceceli’nin seslendirmiş olduğu Limon Çiçekleri ve Özcan Deniz’in söylediği Kalp Yarası şarkılarının sözlerini yazmıştır. Sinemada da oldukça başarılı olmuştur. Özellikle Hükümet Kadın filmleri oldukça sevilmiştir.

Sermiyan Midyat Çukuruva dizisinde Hatip ağa rolündeBir Zamanlar Çukurova Hatip Ağa Rolüyle Sermiyan Midyatın oynadığı diziler ve filmler:

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna Hatip ağa karakteri olarak katılan Sermiyan Midyat’ın oynadığı dizi ve filmler: Bir Baba Hindu (2016) – Anasının Oğlu (2014) – Analı Oğullu (2014) – Sevdaluk (2014) – Hükümet Kadın 2 (2013) – Hükümet Kadın (2013) – Kalbim Seni Seçti (2011) – Hakan Bey (2011) – Ay Lav Yu (2010) – Hanımeli Sokağı (2010) – Eve Dönüş (2006) – Polis (2006) – Sıla (2006) – Berzan Banyo(2005) – Kırık Kanatlar (2005) – Yüzbaşı Şahin

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2019