Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Vuruldu Öldü Mü 22 Kasım Perşembe Neler Olacak

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Vuruldu Öldü Mü 22 Kasım Perşembe Neler Olacak? Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümünde Demir ve Yılmaz yüzleşiyor. Yılmaz Demir’i vurmaktan vazgeçmiş geri dönerken Demir belinden silahı çıkarıp Yılmaz’ı vurmaya niyetleniyor. Ancak Demir’in önüne o an annesi Hünkar atılıyor. Yılmaz’da sesi duyunca hemen silahı çekip sıkıyor. Yani Demir yerine annesi Hünkar Hanım’ı vuruyor.

Bir Zamanlar Çukurova’da annesinin vurulması ve kollarına yıkılmasıyla Demir çılgına dönüyor.Demir de elinde olan silahı ile Yılmaz’ı omzundan vuruyor. Yılmaz ölmeyecek çünkü omzundan vuruldu ve zaten başrol oyuncusu ölecek değil ya! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde vurulan Hünkar Hanım ölecek mi?

Hünkar Hanım da ölmeyecektir muhtelen çünkü dizinin reytingleri çok iyi gidiyor. Bu yüzden de dizinin bir oyuncusu diziden ayrılmaz. Hünkar Hanım da reytingler böyle iyi durumdayken diziden ayrılmaz diye tahmin ediyoruz. Hünkar Hanım’ı canlandıran Vahide Perçin’in de diziden ayrılmak gibi bir açıklaması yer almıyor. Yani seyircisi üzülmesin başarılı oyuncu Vahide Perçin Bir Zamanlar Çukurova diziden ayrılmayacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi gelecek bölüm özeti bilgilerini  de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar’ı canlandıran Vahide Perçin Kimdir?

1965 yılından Yunanistan göçmeni olan ailenin kızı olarak İzmir’de dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve eğitimi devam ederken bir tiyatro oyuncusu olan Ankara Sanat Tiyatrosu oyuncusu Altan Gördüm ile 1992 yılında evlendi.

Eğitimi tamamlanınca eşi ile birlikte Ankara’ya yerleşir. Devlet Tiyatrosu’nun teklifini kabul edip Adana‘ya gitti. Çeşitli tiyatro oyunlarında görev aldı. Ankara’ya tayin olmayı beklerken 2003 yılında annesinin ölüm haberini alır. İzin alıp cenazesine gidemez. Bu yüzden de Vahide Perçin Ankara’ya yerleşmek kararı alır.

Vahide Perçin çok başarılı bir tiyatro ve dizi film oyuncusudur. Tecrübeli oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisi bilgilerini yeni bölümde Vahide Perçin ne olacak paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2018