Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Tarihi?

ATV ekranlarında perşembe akşamları başlayan ve yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Geride kalan bölümleri ile oldukça sevildi tutuldu ve reytinglerde istediği başarıyı elde etti. Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova’nın Reyting sonuçlarına baktığımızda ilk sırada gördüğümüz için hem kanal hem de oyuncular için sevindik. Verilen emeklerin boşa gitmemiş olması ve ortaya çıkan işin kalitesi izleyenleri de oldukça memnun etmiş gözüküyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilgili bütün içerikler ve konularımız yoğun ilgi gördüğü için sitemize gelen ziyaretçilere de ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu içeriğimiz de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kaç bölüm devam edeceğini ne zaman biteceğini ve final tarihini ne zaman olduğunu belli olup olmadığına sizler için araştırıp kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek? Öncelikle dizinin ilk yayınlandığı zaman tutulup tutulmayacak belli olmadığı için diziler genellikle 10- 15 ölüm arasında kanallarda ön sözleşme imzalıyorlar. Bir Zamanlar Çukurova dizisi de ilk 10 bölümden sonra tutulduğu görülünce çok daha uzun bir sözleşmeye imza atacağına şimdiden belirtelim. Çünkü dizi reyting sonuçlarında oldukça başarılı seyrediyor hem Atv’nin hem de yapımcının yüzünü güldüren dizi sezon sonuna kadar kesinlikle devam edecektir bunu Öncelikle belirtelim.

Bir zamanlar çukurova kaç bölüm devam edecek

Hemen şunu da eklemek istiyoruz ki Bir Zamanlar Çukurova dizisi gibi reytingleri başarılı bir dizinin bir sezonda yetim yiyeceğini ve kesinlikle 2. sezonda devam edeceğini daha şimdiden belirtebiliriz. bunun gerekçesini de şöyle izah edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilk bölümden itibaren önce 6 sonra 8 sonra da 10 oranına yakın Total reyting aldığı için sürekli bir Yükseliş gösterdiği için, ve diğer dizilerin reytingi azalırken Bir Zamanlar Çukurova dizisi arttığı için kesinlikle gelecek sezonda devam edecektir diye düşünüyoruz. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son almış olduğu reyting sonuçları ve sıralaması:

Bir zamanlar çukurova reyting sonuçları

Bir Zamanlar Çukurova Ne zaman bitecek konusunda kesin bir bilgi bulunmadığı için burada tarih belirtmemiz doğru olmayacaktır. ancak dizinin almış olduğu yüksek reytingler ve başarılı bir şekilde devam eden senaryo bu kalitesini koruduğu müddetçe sezon boyunca oldukça iyi reytingler almaya devam edecek Bu da ikinci yeni sezonda da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin devam edeceğini bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. daha düşük reyting alan bir sezonda devam ederken böylesine kaliteli ve ciddi oyunculukları ile göz dolduran birçok ünlü oyuncunun yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova kesinlikle 2. sezonda da devam edecektir.

Bir zamanlar çukurova kaç bölüm sürecek
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final tarihi nedir diye soranlar ve merak edenler için de hemen kısaca açıklama yapalım. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final tarihi ne şimdiden kestirmek çok olsa da büyük ihtimalle dizi 2. sezonunun sonunda final yapabilir. ülkemizde dizilerin finalleri genellikle reytingde doğru orantılı gittiği için bu sezonda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reytingleri çok iyi olduğu için kesinlikle yeni sezonda dizi devam edecektir.

Ancak 3 sezon için kesin bir şey söylemek oldukça zor. bu yüzden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final tarihi hakkında buraya kesin bir bilgi vermeyelim ama ikinci sezonun sonu yani 2019-2020 yıllarında yayınlanacak olan 2. sezonun sonunda 2020 Haziran ayında Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yapabilir diye buraya belirtelim.

Bir zamanlar çukurova dizisi final tarihi ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Tarihi?

Bir Zamanlar Çukurova hakkında şimdiden kesin bilgi vermek mümkün değil ancak sizlerle tahminlerimizi görüşlerimizi paylaştık. Dizinin gidişatı oldukça başarılı şekilde devam ediyor. Reytingleri beklenen reytinglerden çok daha başarılı. Umarız bu dizi en az 2 sezon sürer. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Hoşça kalın..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. artık sıkılmaya başladık bence tadında bitmeli

 2. Hic bir zaman bitmesin cok guzel bir film

 3. Süper bir dizi inşallah hep devam eder

 4. bu dizide kursun yemedik sadece Haminne kaldí))

 5. Vallahi zuleyhayi hic sevmedik doktorla mutlu olsunlar

 6. iyi bir anlami yok heyecan olsa iyi harika olur bu diziyi final yaptirin biran once

 7. Çok güzel bir dizi,uzun süre devam etmesini diliyoruz…

 8. Hiiiic guzel değil bitmesini heyecanla bekliyorum

 9. Bit lanet olası bitsede bizim hikayeyi izlemek

 10. Çok başarılı bir dizi devamını görmek istiyoruz

 11. Güzel bir dizi zevkle izliyoruz. Teşekkürler

 12. Aman sakin final olmasinnnn❤

 13. Çok güzel bir dizi yılmaz ve Züleyha kavuştu başkan

 14. Zevkle seyrediyoruz devam etmesini diliyoruz

 15. yil basindan sonra oynamadi dizi ama

 16. Dizinin hemen baslamasi

 17. Zevkle seyrediyoruz devamını dilleriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.