Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Tarihi?

ATV ekranlarında perşembe akşamları başlayan ve yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Geride kalan bölümleri ile oldukça sevildi tutuldu ve reytinglerde istediği başarıyı elde etti. Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova’nın Reyting sonuçlarına baktığımızda ilk sırada gördüğümüz için hem kanal hem de oyuncular için sevindik. Verilen emeklerin boşa gitmemiş olması ve ortaya çıkan işin kalitesi izleyenleri de oldukça memnun etmiş gözüküyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilgili bütün içerikler ve konularımız yoğun ilgi gördüğü için sitemize gelen ziyaretçilere de ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu içeriğimiz de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kaç bölüm devam edeceğini ne zaman biteceğini ve final tarihini ne zaman olduğunu belli olup olmadığına sizler için araştırıp kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek? Öncelikle dizinin ilk yayınlandığı zaman tutulup tutulmayacak belli olmadığı için diziler genellikle 10- 15 ölüm arasında kanallarda ön sözleşme imzalıyorlar. Bir Zamanlar Çukurova dizisi de ilk 10 bölümden sonra tutulduğu görülünce çok daha uzun bir sözleşmeye imza atacağına şimdiden belirtelim. Çünkü dizi reyting sonuçlarında oldukça başarılı seyrediyor hem Atv’nin hem de yapımcının yüzünü güldüren dizi sezon sonuna kadar kesinlikle devam edecektir bunu Öncelikle belirtelim.

Bir zamanlar çukurova kaç bölüm devam edecek

Hemen şunu da eklemek istiyoruz ki Bir Zamanlar Çukurova dizisi gibi reytingleri başarılı bir dizinin bir sezonda yetim yiyeceğini ve kesinlikle 2. sezonda devam edeceğini daha şimdiden belirtebiliriz. bunun gerekçesini de şöyle izah edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilk bölümden itibaren önce 6 sonra 8 sonra da 10 oranına yakın Total reyting aldığı için sürekli bir Yükseliş gösterdiği için, ve diğer dizilerin reytingi azalırken Bir Zamanlar Çukurova dizisi arttığı için kesinlikle gelecek sezonda devam edecektir diye düşünüyoruz. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son almış olduğu reyting sonuçları ve sıralaması:

Bir zamanlar çukurova reyting sonuçları

Bir Zamanlar Çukurova Ne zaman bitecek konusunda kesin bir bilgi bulunmadığı için burada tarih belirtmemiz doğru olmayacaktır. ancak dizinin almış olduğu yüksek reytingler ve başarılı bir şekilde devam eden senaryo bu kalitesini koruduğu müddetçe sezon boyunca oldukça iyi reytingler almaya devam edecek Bu da ikinci yeni sezonda da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin devam edeceğini bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. daha düşük reyting alan bir sezonda devam ederken böylesine kaliteli ve ciddi oyunculukları ile göz dolduran birçok ünlü oyuncunun yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova kesinlikle 2. sezonda da devam edecektir.

Bir zamanlar çukurova kaç bölüm sürecek
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final tarihi nedir diye soranlar ve merak edenler için de hemen kısaca açıklama yapalım. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final tarihi ne şimdiden kestirmek çok olsa da büyük ihtimalle dizi 2. sezonunun sonunda final yapabilir. ülkemizde dizilerin finalleri genellikle reytingde doğru orantılı gittiği için bu sezonda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reytingleri çok iyi olduğu için kesinlikle yeni sezonda dizi devam edecektir.

Ancak 3 sezon için kesin bir şey söylemek oldukça zor. bu yüzden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final tarihi hakkında buraya kesin bir bilgi vermeyelim ama ikinci sezonun sonu yani 2019-2020 yıllarında yayınlanacak olan 2. sezonun sonunda 2020 Haziran ayında Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yapabilir diye buraya belirtelim.

Bir zamanlar çukurova dizisi final tarihi ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Tarihi?

Bir Zamanlar Çukurova hakkında şimdiden kesin bilgi vermek mümkün değil ancak sizlerle tahminlerimizi görüşlerimizi paylaştık. Dizinin gidişatı oldukça başarılı şekilde devam ediyor. Reytingleri beklenen reytinglerden çok daha başarılı. Umarız bu dizi en az 2 sezon sürer. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Hoşça kalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Tarihi? (45 Yorum)

 1. Bir zamanlar çukurovayı çok sevdim tüm oyuncuları kutluyorum hepside rolünü çok güzel oynuyor ne ne zaman izleye bilicez lütfen bir bilgi verirmisiniz

 2. gejeleri uýmadan goruýorum çok güzäl filim sezon finalama gitdi aýýý çok üzüldüm ýine olurmu

  • neden bir zamanlar cukurova 17 bölüm yok ki bare fragramını yapın cok seviyorum sizi puanım 999.000000

 3. Murat unalmis rolunu guzel yapiyor dizinin 3 sezon olmasini istiyok oyuncularin hepside rollerini guzel oynuyorlar

 4. Daha uzun surmesini istiyok cukur iva dizi bizim dizimiz lutfen uzun sursun murat unalmisi girmek istiyoruz

 5. Vahide hanımı daha az perfonmans verseniz çünkü seyirci gözüyle ona alıştık zaten mükemmel bi insan karakter oyuncusu biz gitmesini istemiyoruz selamlarımızı iletin lutfen

 6. off kim bu oyuncu Cengâver’in rolünü oynayan, hiçte hoşuma gitmiyor (yumuşak karaktermi ne mi) degiştirilse çok iyi olurdu dizi,veya öldürülse daha iyi olurdu

 7. Dizi süper, seve seve izliyoruz. Güitenciğe çok açıyoruz onda kader güler inşaallah (bance Çetin şoför ile)) ama şu Cengâver’in rolünü hiç iyi oynamıyor oyuncu olur olmaz şarkı söylüyor saçma sapan sallanıyor yaw hiç… başarılı olsun dizi de. iki sezon yeter sonrası gidince abartma-kabartma olmaması için

  • Aksine ; Cengaver , öykünün en özel karakterlerinden biri ve müthiş bir oyunculuk sergiliyor. Bakışlarıyla oynayan bir karakter oyuncusu çok da yok son yıllarda.

  • bir zamanlar cukur ova dizi cok basarili oyunculari var en az 5,sezon oynasin 10 numara osman firat

 8. ❤️❤️BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA❤️❤️DİZİSİ DİZİNİN HEKAYESİ GÖZEL OYUNCULARI DAHADA GÖZEL DİZİNİN CEKİLİŞ YERLERİ ÇOK MENZERELİ ÇİFTLİK HAYATI ÇOK MARAKLIDI İKİ GENÇİ̇N BAŞINA GELMEYEN KALMADI HOŞBEKT HAYAT KURMAK ÜCÜN YOLARA DÜŞDÜKDE ÇUKUROVADA OLAN HEKAYE ONLARIN HAYATINA NE GETİREÇEYİNİ BİLMİRDİLER AYRILIK GÖZ YAŞLARI İKİ GENÇİ̇N HAYATINDA ONLARIN SONUN ÇUKUROVA HAYATI MUTLU EDEÇEK AŞK OLAN YERDE SON ANA MUTLULUK YETİŞİR ÇUKUROVANIN YOLARINDA❤️❤️AŞK SEVGİ❤️❤️GÖRÜNSÜN İKİ GENÇ SON ANDA MUTLU OLSUN

  • Bence yılmaz ve müjgan çok yakışıyor bırak züleyhayi müjgan çok saf temiz yürekli nolur bırakma müjgan yilmaz

Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2018