Bir Zamanlar Çukurova Nihan Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Ebru Aytemur)

ATV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan oyuncu Nihan kimdir, yeni karakter ve oyuncu Nihan rolündeki oyuncunun gerçek adı ve bilgileri nelerdir, Bir zamanlar Çukurova dizisine yeni gelen oyuncu Nihan daha önce hangi dizilerde oynadı bu konuda bilgi vermek ve oyuncumuzu sizlere tanıtmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

ATV ekranlarında Her perşembe akşamı yayınlanmaya devam eden ve oldukça yüksek reyting oranları ile dikkatleri üzerine çeken bir zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında perşembe günleri reytinglerde birinci olmaya devam ediyor. Kadrosu oldukça zengin olan ve yeni oyuncuların katılımı ile gittikçe daha da güçlü bir hale gelen Bir zamanlar Çukurova dizisinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek baş rollerde oynuyor.

Diziye geçtiğimiz haftalarda katılmış olan Kerem Alışık diziye yeni bir renk katarken bu hafta dizimize yeni bir isim daha katılıyor. Bir zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan isim ise Nihan karakterini canlandıracak. Peki bir zamanlar Çukurova dizisindeki Nihan kimdir gerçek adı bilgileri kim için geldi kiminle birlikte oynayacak daha önce hangi dizilerde oynadı gibi meraklı sorulara cevaplar verelim.

Bir zamanlar çukurova dizisi nihan kimdir

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Nihan Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı nedir hangi dizilerde oynadı?

Bir zamanlar Çukurova dizisinde Nihan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ebru Aytemur’dur. Ebru Aytemur bir zamanlar Çukurova dizisinde Nihan karakterine hayat verecek olan oyuncudur. Daha önce birçok dizide rol alan Ebru Aytemur Kanıt, babamın günahları, beyaz yalan ve kırıntılar gibi TV filmleri ve dizilerinde rol almıştır.

Bir zamanlar Çukurova dizisine Nihan karakteri olarak katılan Ebru Aytemur konuk oyuncu olarak katılacak ve birkaç bölüm kaldıktan sonra diziden ayrılacak. Ancak oldukça merak edilecek olan Nihan karakterini bizlerde sizlere detaylı olarak sunmak istiyoruz. Bir zamanlar Çukurova dizisindeki Nihan karakterini canlandıran Ebru Aytemur kimdir kısaca bilgilerine birlikte göz atalım:

Ebru Aytemur Bir zamanlar çukurova dizisinde nihan rolünde

Bir Zamanlar Çukurova Nihan Rolü Ebru Aytemur Kimdir?

Ebru Aytemur 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2009 tarihinde Uludağ Üniversitesi’nde İktisat bölümünü bitirerek eğitim hayatını noktalar. Başkent İletişim bilimleri Akademisinde diksiyon konusunda dersler almıştır. Birçok dizide rol alan güzel oyuncumuz ilk olarak adını ekip 1 dizisinde başrol oynamasıyla duyurmuştur.

Adanalı dizisinde oynayan Ebru Aytemur daha sonra Sungurlar dizisinde kısa bir rolde oynamıştır. Craft atölyede oyunculuk konusunda çeşitli eğitimler aldıktan sonra farklı birçok dizide rol almaya devam etmiştir. Elif dizisi, Ekip 1, Adanalı, Sungurlar, beyaz yalan ve kanıt gibi dizilerde oynayan Ebru Aytemur son olarak bir zamanlar Çukurova dizisinde Nihan rolü ile karşımıza çıkmıştır.

Kendisini tanıtırken insan kaynakları alanında bir süre çalıştığını ancak çok memnun olamadığını bedirten Ebru Aytemur iki abisi olduğunu birinin mühendis diğerini de Mimar olduğunu ailesinin da onu doktor olması için yönlendirdiğini fakat kendisinin oyunculuğu tercih ettiğini söylemiştir. Ebru Aytemur’a bir zamanlar Çukurova dizisinde Nihan rolü ile başarılar diliyoruz.

Bir zamanlar çukurova nihan karakteri

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Nihan hakkında özel bilgiler detaylar: (Ebru Aytemur)

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Nihan rolünde karşımıza çıkan Ebru Aytemur’un instagram adresini de sizler için yazalım: instagram.com/ebruaytemur

Bir zamanlar çukurova nihan rolündeki oyuncu ebru aytemur

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2018