Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Selin Yeninci)

13 Eylül 2018 Perşembe akşamı ATV ekranlarında başlayan bir zamanlar Çukurova isimli dizide Saniye karakterini oynayan oyuncu kimdir gerçek adı ve bilgileri nedir daha önce hangi dizilerde oynadı yaşı boyu kilosu gibi merak edilen her şeyi dizi izleyicileri için buraya yazmayı ve onları bilgilendirmeyi amaçladık.

Perşembe akşamları ATV kanalında yayınlanan bir zamanlar Çukurova dizisi adı üzerinde Adana’nın Eski tarihlerde nasıl bir yaşam süreci geçirdiğini çok güzel bir tarihi hikaye ile bizleri aktarıyor. Bir zamanlar Çukurova dizisinde Saniye rolünü oynayan oyuncu kimdir oldukça dikkat çekici olan Saniye karakterini hangi oyuncu canlandırıyor merak konusu oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir? En çok aratılan merak edilen Oyuncu oldu Teşekkürler..Bir zamanlar Çukurova Saniye rolü kimdir işte resimleri

Biz de hemen bir zamanlar Çukurova dizisinde Saniye kimdir Saniye hakkında detaylı bilgileri sizlere sunalım. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Selin Yeninci’dir. Geçtiğimiz sezon Avlu dizisinde Merve rolünü oynamıştı izleyenler hatırlar.. Dizide oldukça başarılı olan Saniye karakteri bir zamanlar Çukurova dizisinde oldukça önemli bir rolde oynuyor, Saniye başrol olmasa da oynamış olduğu rolün hakkını veren oyunculardan birisi olarak göze çarpıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir Gerçek Adı ne
Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterini canlandıran Selin Yeninci kimdir hakkındaki detaylı bilgileri daha önce hangi dizilerde oynadı dizide nasıl bir karakteri canlandırdığını kısacası tüm hayatı ile ilgili bilgileri ve özel yaşamını sizler için buraya yazmak istiyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye karakterini Selin Yeninci canlandırıyor. Selin Yeninci kimdir?
Selin yeninci 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Hayatını tiyatroya adamış olan ve bir çok tiyatroda görev alan hayatının vazgeçilmezlerinden birinin oyunculuk ve tiyatro olduğunu belirten Selin Yeninci, yeni yeni televizyon ekranlarında boy göstermeye başladı.

1988 doğumlu olan 30 yaşındaki güzel oyuncu Selin Yeninci, aslen İstanbul’ludur. Selin Yeninci ilk ve orta okuldan sonra lisede başlayan Tiyatro kariyerine İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesinde devam etmiştir ve 2011 yılında mezun olmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Saniye karakteri kimdir

Selin Yeninci daha önce hangi dizilerde oynadı? Daha önce çok farklı dizilerde az gördüğümüz Selin Yeninci İlk olarak dizilerde seslendirmeye başlamıştır. Selin Yeninci daha sonra oyunculuk konusunda daha iddialı olacağını düşünerekten oyunculuğa başlamış ve çeşitli deneyimlerden sonra bir zamanlar Çukurova dizisinin kadrosuna dahil olmuştur.

Selin Yeninci’nin boyu 1.64’tür. Selin Yeninci Vicdan dizisinde başlayan kariyerine daha sonra Avlu dizisiyle devam etmiştir. Avlu dizisinde Merve karakterini canlandıran oyuncunun daha sonra sevgilisi tarafından öldürülerek diziden ayrılmıştı. Selin Yeninci Bir zamanlar Çukurova dizisinde saniye rolüyle izleyicinin karşısına çıkmaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova Saniye rolü kim

Selin Yeninci İnstagram hesabını merak edenler için yazalım Selin Yeninci adresi: instagram.com/selinyeninci Bir zamanlar Çukurova dizisinde saniye rolü ile dikkatleri üzerine çekecek olan Selin Yeninci hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizlerde merak ettiğiniz konuları ve Bir zamanlar Çukurova dizisinde saniye rolü ile dikkatleri üzerine çekecek olan Selin Yeninci hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız..

Bir zamanlar Çukurova Saniye rolü hakkında bilgiler

Bir zamanlar Çukurova Saniye rolü hakkında bilgilerin bir videosunu sizlere sunuyoruz. Kendi ağzından Bir zamanlar Çukurova dizisinin Saniye rolü hakkında bilgileri izleyip öğrenelim:

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Resimleri (Selin Yeninci)

Saniye Kimdir Bir Zamanlar Çukurova Saniye hakkında resimler Bir Zamanlar Çukurova Saniye kim Bir Zamanlar Çukurova dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisi saniye gerçek adı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Selin Yeninci) (15 Yorum)

  1. Bir zamanlar Çukurova dizisi her perşembe heyecanla beklediğimiz muhteşem bir dizi Dizinin ayrı bir tadı var Hanımağa gibi dizileri sevdiğimizden özlediğimizden olacak Dizinin adana,da çekilmiş olmazı da ayrı bir lezzet katıyor diziye Bemim esasen söylemek istediğim Gaffur,un karısı rolündeki Saniye: DİZİNİN BEL KEMİĞİ OLMUŞ Çok inandırıcı ÇoK Oraya ait sanki o olmasa dizinin tadı kaçacak Tebrik ediyorum O kadar narin bir oyuncudan böyle bir karakter, böyle bir oyun sergilemesi takdire şayan

    Bizlere böyle güzel zamanlar geçirten bütün ekibi, ve oyuncuları tebrik ve teşekkür ediyorum Yüksel Nimet Apel

  2. Bir zamanlar Çukurova dizisinde Saniye rölünde izlediğimiz Selin Yenince çok başarılı ve yetenekli buluyorum.

  3. Nereli olduğuna bakmasam ben bir Adanalı olarak Saniye şüphesiz Adanalı derim bir şive bu kadar güzel yapılır helal olsun

  4. Muazzam bir oyunculuk keyifle izliyoruz,dizi de Adana şivesi süper..başarılarının devamıni dilerim

  5. Dizide saniye karakterini en iyi bir şekilde öne çıkaran bir oyuncu.Uzun yıllar saniyeyi unutmayacağız.

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018