Bir Zamanlar Çukurova Seher Kimden Hamile

Bir Zamanlar Çukurova 33. bölüm fragmanında Seher’in hamile olduğu ortaya çıktı. Tek amacı para olan Seher kimden hamile ? Tek ilişkisi olmayan Seher karnındaki bebeğin babasını Demir olarak düşünse de olayın gerçekleri çok farklı

Entrikaların bitmediği Biz Zamanlar Çukurova dizisindeki Seher evin hizmetçisidir. Ancak genç oluşu ile evin diğer hizmetlisi olan Gaffur’un yanı sıra evin sahibi olan Demir’in de aklında olan birisidir. Ancak Demir kesinlikle Seher ile birlikte olmayı kabul etmemiştir. Bir gün sarhoş olan Demir’in yatağına giren Seher tek gecelik bir ilişki yaşamayı başarmıştır. Kendisinden çocuk isteyen Seher hamile kalması ile mutluluğu annesi ile paylaşmıştır. Annesi de sinsi planı yaparak derhal Demir’in yanına giderek konuyu kendisine aktarmıştır. Ancak şöyle bir yanılgıya düştü. Demir kimseye söylememiştir ancak çocuğu olmamaktadır. Yeterli sperme sahip olmayan Demir bebeğin kendisinden olamyacağını söylemesi ile durum çıkılamaz hal alır. Peki Bir Zamanlar Çukurova Seher kimden hamile kaldı bebeğin babası kim ?

Bir Zamanlar Çukurova Seher Kimden Hamile

Seher aynı zamanda karşılıklı olarak evin diğer hizmetlisi aynı zamanda Saniye’nin kocası ile de oynaş içerisindedir. Bebeğin ise asıl babası Demir değil, hizmetçi Gaffur’dur. Bu durumda Seher Gaffur’dan hamile kalmıştır. Şimdi ise akıllara gelen soru Seher Gaffura hamile kaldığını söyleyecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Seher bebeği doğuracak mı?

Bir Zamanlar Çukurova Seher çocuğu doğuracak mı

Seher Gaffur ile sadece gönül eğlendirmekte olup Gaffur’un da Saniye’den ayrılıp Seher ile evlenmesi gibi bir durum yoktur. Ancak durumu eğer Demir öğrenir ise evden kovulacakları kesin. Bu yüzden Demir’e Seher’in aslında hamile olmadığını anlatmaktan başka çare kalmayacak bunun yanında Seher’in bebeği aldırmaktan başka çaresi de kalmayacak. Tabi bu durum o kadar da kolay olmayacak. Maddi ve sağlık açısından izne de ihtiyacı olacak olan Seher annesinin yardımı ile bu durumu nasıl atlatabiliriz diye planlar yapmaya başlayacaklar.

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Seher kimden hamile diye merak konusu idi. Seherin bebeğinin gerçek babası Gaffur’dur. Durumu Saniye’nin öğrenmemesi gerekiyor. Seher’in inandığı şekilde babası Demir çıkmayacak ve Seher’in hayalleri suya düşecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2019