Bir Zamanlar Çukurova Sevil Kimdir? Bilgileri (Mihriban Er)

Atv de perşembe akşamları sevilerek izlenen Bir Zamanlar Çukurova Sevil Kimdir? Bilgileri hakkında detaylı açıklamaları ile Sevil karakterinin Bir Zamanlar Çukurova dizisinde nasıl bir rold oynayacağını ve amacının ne olacağını bu konumuzda sizlere yazmaya çalışacağız. Öncelikle Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni katılan Sevil karakterinin gerçek adı soyadı nedir daha önce hangi dizi ve filmlerde roller aldı konusunda sizleri bilgilendirelim..

Bir Zamanlar Çukurova Sevil Karakteri mihriban erBir Zamanlar Çukurova Sevil Kimdir? Bilgileri (Mihriban Er)

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bölümde katılan Sevil isimli oyuncunun adı (Mihriban Er)dir. ATV’nin perşembe akşamları yayınlanan ve ilgiyle izlenilen dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ya 28 Mart perşembe günü yayınlanan yeni bölümde katılacak olan Sevil rolü oldukça merak edilen bir karakter olacak. Tahminimizce Doktor Müjgan‘ın annesi rolü ile diziye giriş yapacak olan Sevil dizide Müjgan’a destek olan ve onun evlilik sürecinde yanında olacak annesi Sevil karakterinde olacak.

Perşembe günleri ekrana gelen ve oldukça yüksek reyting oranları ile beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova bu sezonun en yüksek reyting oranlı Atv dizisi oldu. Yapımcılığını TİMS&B Productions’ın üstlenmiş olduğu, baş rollerinde ise ünlü oyuncular Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in yer aldığı dizinin kadrosuna son katılan isim Doktor Müjganın annesi rolü ile diziye giriş yapan ‘Sevil’ karakterini canlandıracak olan usta oyuncu Mihriban Er dahil olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Sevil Karakteri Mihriban Er Kimdir?

Mihriban Er Kimdir? Mihriban Er, 7 Eylül 1966 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. 1987 yılında TRT kanalında yayınlanmış olan Saat Sabahın Dokuzu isimli televizyon dizisi ile ilk defa kamera karşısına geçmiş olan Mihriban Er daha sonra 27 tane farklı tv dizisinde ve 5 farklı filmde rol almıştır. Mihriban Er son olarak Ayrılsak da Beraberiz adlı Trt dizisinde 4 sezon yer almıştır. Mihriban Erin Sevil karakterine hayat vereceği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümleriyle her perşembe 20.00’de ATV’de!Bir Zamanlar Çukurova Sevil Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.