Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Kimdir? Züleyha ile Ayrılacak mı?

Merak ettiğiniz Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Kimdir? Züleyha ile Ayrılacak mı? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz yeni başlayan dizide en çok dikkat çeken oyuncu oldu. Züleyha ile olan aşkını yaşamak için her türlü fedakarlığı göze alan Yılmaz Yamanlar Çiftliğinde oldukça aktif bir role ulaşırken Demir beyin sağ kolu olma yolunda hızla ilerleyince Kahya Gaffur tarafından oldukça kıskanıldı..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Kimdir? Züleyha ile Ayrılacak mı? diye merak edenler için oldukça farklı bir dizi gelişmesi yaşandı ilk bölümde. Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz hem çok yakışıklı hemde Züleyha ile olan aşkıyla herkesin ilgi odağı oldu. Cevval bakışlı mert ve Kahyaya karşı tavrıyla herkesin yüreğinin ısındığı adam Yılmaz..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya rolünü oynayan oyuncu kimdir hakkında bilgiler neler?

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya rolü Kimdir

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Züleyhanın sevdiği adamdır Birlikte kaçıp sığındıkları ama arkalarında bir cinayet bıraktıkları için Demir beyin sağ kolu olma yolunda oldukça hızlı ilerleyip Demir beyin şoförlüğünü yamaya başlayan Yılmaz dur durak bilmeyecek ancak kendini kollayan kötülükler ve Gaffurun yeni oyunları karşısında pes etmeyecek olan Yılmaz Züleyhayı kaybedecek mi dersiniz?

Peki kimdir Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya rolü? Son olarak İsimsizler dizisinin başrolünde yer alan Uğur Güneş‘tir. Uğur Güneş, 13 Ocak 1987 (31 yıl yaşında) Ankara doğumludur. Ankara da büyüyen ve üniversite eğitimini de Ankara Üniversitesinde tamamlayan başarılı oyuncu oyunculuk eğitimi almıştır. Tims&B’nin iddialı yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz karakteri ile oldukça adından bahsettiren oyunculuğu ile herkesi büyüleyen Uğur Güneş geri dönüşü ile oldukça konuşuluyor..Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz karakterinin sevgilisi var mı? Uğur Güneş’in sevgilisi Selen Seyven idi daha sonra ise aralarında çıkan bazı sorunlar nedeniyle beraberliklerini bitirip ayrılmışlardır..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir

Uğur Güneş Murat Ünalmış’la birlikte ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz rolünü canlandırıyor ve oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarıyor. Neredeyse Murat Ünalmış’ı bile sollayacak oyunculukta… Dizi Yılmaz’la Züleyha’nın dillere destan aşk hikayesiyle başlasa da ilerleyen zamanda Yılmaz ile Züleyhanın arası açılacak ve yeni gelişmeler yaşanacak..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Kimdir

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya rolü Uğur Güneş Kimdir?

1 Ocak 1987 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 13 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelen Uğur Güneş,  İsimsizler dizisinde “Kaymakam Fatih” karakterini canlandırmıştır. Son olarak İsimsizler’in kadrosunda izlediğimiz başarılı oyuncu daha önceden Seddülbahir 32 Saat, Diriliş Ertuğrul, Şeytan-ı Racim, Tamam mıyız? Urfalıyam Ezelden, Benim İçin Üzülme ve Yeniden Başla gibi dizi ve sinemalarda rol almıştır.

Son dizisi Bir Zamanlar Çukurova da Yılmaz Akkaya rolünde oynamaktadır. Deneyimli oyuncunun yeni projesinde Bir Zamanlar Çukurova da Yılmaz Akkaya rolünde nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor. Bir Zamanlar Çukurova da Yılmaz Akkaya rolüne başarılar diliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018