Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Kimdir? Züleyha ile Kavuşacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz yeni başlayan dizide en çok dikkat çeken oyuncu oldu. Züleyha ile olan aşkını yaşamak için her türlü fedakarlığı göze alan Yılmaz Yamanlar Çiftliğinde oldukça aktif bir role ulaşırken Demir beyin sağ kolu olma yolunda hızla ilerleyince Kahya Gaffur tarafından oldukça kıskanıldı.. Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Kimdir? Züleyha ile Kavuşacak mı? sorusuna bu konuda yanıt arayacağız.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Kimdir? Züleyha ile Ayrılacak mı? diye merak edenler için oldukça farklı bir dizi gelişmesi yaşandı ilk bölümde. Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz hem çok yakışıklı hemde Züleyha ile olan aşkıyla herkesin ilgi odağı oldu. Cevval bakışlı mert ve Kahyaya karşı tavrıyla herkesin yüreğinin ısındığı adam Yılmaz..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya rolünü oynayan oyuncu kimdir hakkında bilgiler neler?

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya rolü Kimdir

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Züleyhanın sevdiği adamdır Birlikte kaçıp sığındıkları ama arkalarında bir cinayet bıraktıkları için Demir beyin sağ kolu olma yolunda oldukça hızlı ilerleyip Demir beyin şoförlüğünü yamaya başlayan Yılmaz dur durak bilmeyecek ancak kendini kollayan kötülükler ve Gaffurun yeni oyunları karşısında pes etmeyecek olan Yılmaz Züleyhayı kaybedecek mi dersiniz?

Peki kimdir Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya rolü? Son olarak İsimsizler dizisinin başrolünde yer alan Uğur Güneş‘tir. Uğur Güneş, 13 Ocak 1987 (31 yıl yaşında) Ankara doğumludur. Ankara da büyüyen ve üniversite eğitimini de Ankara Üniversitesinde tamamlayan başarılı oyuncu oyunculuk eğitimi almıştır. Tims&B’nin iddialı yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz karakteri ile oldukça adından bahsettiren oyunculuğu ile herkesi büyüleyen Uğur Güneş geri dönüşü ile oldukça konuşuluyor..Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz karakterinin sevgilisi var mı? Uğur Güneş’in sevgilisi Selen Seyven idi daha sonra ise aralarında çıkan bazı sorunlar nedeniyle beraberliklerini bitirip ayrılmışlardır..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Kimdir

Uğur Güneş Murat Ünalmış’la birlikte ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz rolünü canlandırıyor ve oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarıyor. Neredeyse Murat Ünalmış’ı bile sollayacak oyunculukta… Dizi Yılmaz’la Züleyha’nın dillere destan aşk hikayesiyle başlasa da ilerleyen zamanda Yılmaz ile Züleyhanın arası açılacak ve yeni gelişmeler yaşanacak..

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Kimdir

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya rolü Uğur Güneş Kimdir?

1 Ocak 1987 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 13 Ocak 1987 tarihinde dünyaya gelen Uğur Güneş,  İsimsizler dizisinde “Kaymakam Fatih” karakterini canlandırmıştır. Son olarak İsimsizler’in kadrosunda izlediğimiz başarılı oyuncu daha önceden Seddülbahir 32 Saat, Diriliş Ertuğrul, Şeytan-ı Racim, Tamam mıyız? Urfalıyam Ezelden, Benim İçin Üzülme ve Yeniden Başla gibi dizi ve sinemalarda rol almıştır.

Son dizisi Bir Zamanlar Çukurova da Yılmaz Akkaya rolünde oynamaktadır. Deneyimli oyuncunun yeni projesinde Bir Zamanlar Çukurova da Yılmaz Akkaya rolünde nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor. Bir Zamanlar Çukurova da Yılmaz Akkaya rolüne başarılar diliyoruz…

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkaya Nasıl Değişti Zengin oldu?

Aslında zengin olmadı, Fekeli ona abilik babalık etmeye başladı ve birlikte ortak düşmanları olan Yaman çiftliğine ve Demire karşı amansız bir mücadeleye girip her alanda rakip olmaya başladılar. Böylelikle Fekelinin dediği gibi intikamını çok acı bir şekilde almış olacak Yılmaz Akkaya. Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Akkayanın rolü şimdi daha izlenesi ve ezilmişlikten kurtulup zirve yapan bir hal almaya başladı..

Bir Zamanlar Çukurova Gülten ile Yılmaz Sevgili Olacak mı Evlenecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2018